Vztah s děvkařem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AndyKupkova
Nováček 1 příspěvek 25.01.18 15:32
Vztah s děvkařem

Zdravím všechny, má otázka je jednoduchá, zažily jste některá vztah s chronickým sukničkářem? Jaké to bylo a dalo se to přežít? Jsem zamilovaná do kluka, který mě chce a myslí to vážně, ve všem ostatním je úžasný, ale nonstop balí ostatní holky. Viděla jsem ho i podvadet, když byl ve vztahu. Trošku se děsím, jaké by to bylo, tak ráda uslyším Vaše zkušenosti :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9371 příspěvků 25.01.18 15:34

Co bys odpovedela kamaradce na takovy dotaz?

samá práce
Ukecaná baba ;) 2256 příspěvků 25.01.18 15:35

Škubni ho o prachy a až ho přestaneš bavit, pošli ho dál. Co chceš na tom jiného vymejšlet. ;)

nostress
Extra třída :D 13618 příspěvků 25.01.18 15:36
@AndyKupkova píše:
Zdravím všechny, má otázka je jednoduchá, zažily jste některá vztah s chronickým sukničkářem? Jaké to bylo a dalo se to přežít? Jsem zamilovaná do kluka, který mě chce a myslí to vážně, ve všem ostatním je úžasný, ale nonstop balí ostatní holky. Viděla jsem ho i podvadet, když byl ve vztahu. Trošku se děsím, jaké by to bylo, tak ráda uslyším Vaše zkušenosti :kytka:

Tak jestli ráda trpíš, a nebude ti to vadit ani po dvaceti letech manželství, tak jen směle do toho.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 25.01.18 15:36

Je to super, bajecny a jedinecny. Ten pocit, kdyz mezi lidmi z okoli za vo.la a kamaradi ti venuji soustrastne pohledy, ty bezvadny chvilky napeti na gynde, jestli jsi od nej neco nechytila…To chces!

Markéta80
Hvězda diskuse 40493 příspěvků 25.01.18 15:50

@AndyKupkova pokud netrváš na věrnosti tak mějte volný vztah. Pokud je pro Tebe věrnost důležitá tak to ukonči pro svoje dobro okamžitě, budeš neštastná :?

saphire
Kelišová 6718 příspěvků 25.01.18 15:56
@vonajebohyne píše:
Je to super, bajecny a jedinecny. Ten pocit, kdyz mezi lidmi z okoli za vo.la a kamaradi ti venuji soustrastne pohledy, ty bezvadny chvilky napeti na gynde, jestli jsi od nej neco nechytila…To chces!

Asi tak :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4731 příspěvků 25.01.18 15:59

Ja jsem si s takovym akorat uzila (bezpecne) a tim to pro me skoncilo. Nechtela jsem nekomu delat rohozku.

anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 25.01.18 16:06
@AndyKupkova píše:
Zdravím všechny, má otázka je jednoduchá, zažily jste některá vztah s chronickým sukničkářem? Jaké to bylo a dalo se to přežít? Jsem zamilovaná do kluka, který mě chce a myslí to vážně, ve všem ostatním je úžasný, ale nonstop balí ostatní holky. Viděla jsem ho i podvadet, když byl ve vztahu. Trošku se děsím, jaké by to bylo, tak ráda uslyším Vaše zkušenosti :kytka:

S takovým bych se do vztahu nepustila ani náhodou… tedy pokud nemáš zájem o jednorázovku.

Smichal
Kecalka 133 příspěvků 25.01.18 16:06

Je mi stydno za tyhle jedince.

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 25.01.18 16:08

Pořiďte si spolu miminko, to ho určitě změní! :potlesk: :jazyk:

KalamityJohn
Kelišová 6383 příspěvků 25.01.18 16:16
@vonajebohyne píše:
Je to super, bajecny a jedinecny. Ten pocit, kdyz mezi lidmi z okoli za vo.la a kamaradi ti venuji soustrastne pohledy, ty bezvadny chvilky napeti na gynde, jestli jsi od nej neco nechytila…To chces!
:potlesk:

Ale kvůli ní přece děvkařit přestane :think:

divine woman
Echt Kelišová 9183 příspěvků 25.01.18 16:18

@KalamityJohn Jak jinak :mrgreen: bude jeho životní láskou :srdce:

KalamityJohn
Kelišová 6383 příspěvků 25.01.18 16:21
@divine woman píše:
@KalamityJohn Jak jinak :mrgreen: bude jeho životní láskou :srdce:

Nikdy nepochopím, proč ženský letěj na podobný hajzly.

KalamityJohn
Kelišová 6383 příspěvků 25.01.18 16:24
@KalamityJohn píše:
Nikdy nepochopím, proč ženský letěj na podobný hajzly.

Když si ta holka nechá bublat do ovaru jak je yntelygentní a hezká a jak jí to sluší a ona ví, že on kecá ale stejně s ním nakonec skončí ve vztahu :zed: :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >