Vzteklé strkání pěstiček do pusy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TeriiTerii
Kecalka 484 příspěvků 23.12.16 22:28
Vzteklé strkání pěstiček do pusy

Dobrý večer,
velmi by mě zajímalo, zda s tím máte někdo zkušenost: moje pěti měsíční dceruška několikrát denně strká naštvaně až vztekle celou pěstičku do pusy, začne u toho hlasitě mumlat a slintat a nespokojeně mručí. Hlad nemá, dělá to i když v lahvičce zbyde a už nechce.. Napadly mě zuby, ale tohle už dělá téměř od prvního měsíce.. Mám obavy, protože mi začíná připadat že to dělá častěji a je sice veselá: hrajeme si, směje se, žvatlá, ale pak když třeba vařím a nevšímám si jí chvilku, tak začne.. S přítelem se nehádáme, aby to byly nervy.. Jen v těhotenství jsem prožívala první 3 měsíce citove tornádo a bolestivé období.. že by se to přeneslo? Napadá vás něco? Děkuji :srdce:

Reakce:

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 23.12.16 23:01

Dělají mi to obě holky (dvojčata). Taky jsem přemýšlela, proč to dělají.. Hlad nemají, v lahvičce zbyde (jsou na Hippu). Ale hned, jak je položím na deku, nacpou si vztekle pěsti do pusy a vztekají se :nevim:

Mají 4.5 měsíce.

Lentilkaa2
Kecalka 165 příspěvků 23.12.16 23:15

@TeriiTerii Mne tohle dela v prubehu dne dcera 1 rok, kdyz je unavena a chce spat. Takze ji dam do kocarku, podam ji jeji usinaci plysaky a behem chvile vytuhne.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 23.12.16 23:19

Mě to dělá skoro pětiměsíční syn taky. A někdy hned pár minut po nakojení. Většinou vyndavám a cpu dudlíka, ale cpe si tam ty pěstičky znovu, někdy si tam hodlá narvat celýho dudlíka, nebo když má nějakou hračku, rve si tam tu hračku :nevim: Asi to patří k objevování :mrgreen: Jinak slintá jak bernandýn, ale zuby v nedohlednu :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >