Reklama

Vzteklé strkání pěstiček do pusy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TeriiTerii
Kecalka 472 příspěvků 23.12.16 22:28
Vzteklé strkání pěstiček do pusy

Dobrý večer,
velmi by mě zajímalo, zda s tím máte někdo zkušenost: moje pěti měsíční dceruška několikrát denně strká naštvaně až vztekle celou pěstičku do pusy, začne u toho hlasitě mumlat a slintat a nespokojeně mručí. Hlad nemá, dělá to i když v lahvičce zbyde a už nechce.. Napadly mě zuby, ale tohle už dělá téměř od prvního měsíce.. Mám obavy, protože mi začíná připadat že to dělá častěji a je sice veselá: hrajeme si, směje se, žvatlá, ale pak když třeba vařím a nevšímám si jí chvilku, tak začne.. S přítelem se nehádáme, aby to byly nervy.. Jen v těhotenství jsem prožívala první 3 měsíce citove tornádo a bolestivé období.. že by se to přeneslo? Napadá vás něco? Děkuji :srdce:

Reklama

Reakce:

kyticka86
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 23.12.16 23:01

Dělají mi to obě holky (dvojčata). Taky jsem přemýšlela, proč to dělají.. Hlad nemají, v lahvičce zbyde (jsou na Hippu). Ale hned, jak je položím na deku, nacpou si vztekle pěsti do pusy a vztekají se :nevim:

Mají 4.5 měsíce.

Lentilkaa2
Kecalka 165 příspěvků 23.12.16 23:15

@TeriiTerii Mne tohle dela v prubehu dne dcera 1 rok, kdyz je unavena a chce spat. Takze ji dam do kocarku, podam ji jeji usinaci plysaky a behem chvile vytuhne.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 23.12.16 23:19

Mě to dělá skoro pětiměsíční syn taky. A někdy hned pár minut po nakojení. Většinou vyndavám a cpu dudlíka, ale cpe si tam ty pěstičky znovu, někdy si tam hodlá narvat celýho dudlíka, nebo když má nějakou hračku, rve si tam tu hračku :nevim: Asi to patří k objevování :mrgreen: Jinak slintá jak bernandýn, ale zuby v nedohlednu :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama