Reklama

Wagnerovy punčošky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babyblue
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 04.02.17 20:38
Wagnerovy punčošky

Zdravím maminky,
chtěla jsem se zeptat vás, jejichž miminka musela mít Wagnerovy punčošky - kde jste je dostaly? Dají se někde koupit? Nebo jen přes ortopeda? My jsme vyfasovali hroznej kousek, jedna nožka je utažená a ta druhá je volnější, celé je to takové dotrhané - no prostě erární kousek. Máme pouze jedny a když jsme se ptaly na novorozeneckém i ortopedů tak prý náhradní nemají. Takže když si malinká ublinkne, tak nemám nic na výměnu… Taky mně zajímá jak jste to s miminky zvládly, já tak tajně doufám v „zázračné“ uzdravení nebo zlepšení… Děkuji za každou odpověď

Reklama

Reakce:

nani77
Kecalka 405 příspěvků 04.02.17 21:01

Nevím, jak punčošky, ale třmeny se také fasovaly na nějaké období jedny a nebyl nárok na druhé, ani když z nich dítě vyrostlo. Ale byla možnost je za cca 500 Kč koupit na lůžkovém oddělení v nemocnici. Poptej se všude tam, kde je dávají (někde dávají jen punčošky, někde jen třmeny), ale musíš dát najevo, že jsi ochotná je zaplatit…

omites
Extra třída :D 12740 příspěvků 04.02.17 21:03

My meli „jen“ frejkovu perinku.
Dneska bych prvni udelala dornovu metodu uz v porodnici. Treba bychom se tomu vyhli. Ale nikdo mi nerekl, ze to existuje. Az pak na kurzu.

babyblue
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 04.02.17 21:58

@nani77 už jsem to na ptala, že si je klidně někde koupím, ale bohužel ani oni sami nevěděli kde nebo jak.. Tak mě napadlo to ušít, ale to zase musíme mít od nich zkontrolované jestli jsou ok. Ale jako když se podívám na tento náš „kousek“ tak mi to příjde trochu postavené na hlavu.

@omites dornova metoda to je cvičení/masáže? když jsem se ptala na možnost cvičení, tak mi řekli, že není potřeba

omites
Extra třída :D 12740 příspěvků 04.02.17 22:00

@babyblue googli ;-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama