Spláchnutí vlhčeného ubrousku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 20:58
WC a vlhcene ubrousky

Dobrý den, omylem jsem splachla 1 vlhceny ubrousek do zachoda. Mame zumpu. Je to problem nebo 1 nevadi? :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9951 příspěvků 08.05.19 21:05

Ted uz s tim stejne nic neudelas. Priste si das uz pozor. Stane se. Obecne, vlhcene ubrousky nepatri ani do normalniho odpadu. Je to plast.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 21:07

Pritel zrovna nedavno lovil z kanalizace, z ty jimky vlhcenej ubrousek kterej mu tam spadl :mrgreen:
Ja mam pocit, ze jsem nedávno omylem taky splachla vlhcenej ubrousek.. Syn nacural vedle :roll: a necekala jsem, ze az tak moc a vzala jsem si vlhcenej a kdyz jsem videla, jak moc tak jsem vlhcenej nekam polozila a vzala toaletak.. A vlhčenej uz jsem pak nikde nenasla, tak jsem ho asi hodila do zachodu a splachla s tim toaletakem..
No a kdysi davno, jeste v jinym dome, jsem utirala prach a pak jsem sla vylejt vodu do zachodu a chrstla jsem to tam i s tim hadrem :roll: no naštěstí se v obou případech nic nestalo a u kanalizace to asi muze bejt vetsi problém nez u jimku.. Tak myslim, ze pro jednou se nic nedeje..

Tichošlápek
Extra třída :D 14876 příspěvků 08.05.19 21:12

Taky jsem ho nedávno tahala ven :lol: sousedům se spalilo cerpaldlo kvůli jednomu ubrousku, takže z toho mám respekt

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10851 příspěvků 08.05.19 21:13

Záleží kudy to pak teče :D jestli tam máte nějakou nástrahu, kde se to může zachytit a ucpat potrubí tak to problém být může. Ale s tím už nic neuděláš.

Uživatel je onlinematkabagristy
Vesmírná mluvilka 33910 příspěvků 08.05.19 21:15

Nám tekla hovna zpátky do baráku

Khalesi
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 08.05.19 21:19

Hele a takovy ty vlhceny toaletaky…to je neco jineho ne? Ty se teda normalne rozpadnou nebo rozpusti nebo co se to s tim deje…nebo se chovaji jako klasicke vlhcene ubrousky?

Verun83
Echt Kelišová 9951 příspěvků 08.05.19 21:21
@Khalesi píše:
Hele a takovy ty vlhceny toaletaky…to je neco jineho ne? Ty se teda normalne rozpadnou nebo rozpusti nebo co se to s tim deje…nebo se chovaji jako klasicke vlhcene ubrousky?

Neverim ze 100% papir by vydrzel vlhceny. Vzdyt by se to rozmocilo.

Tichošlápek
Extra třída :D 14876 příspěvků 08.05.19 21:22

@Khalesi no nám nedoporucovali používat ani to, takže úplně se asi nerozpadnou

Jeanny21
Kecalka 429 příspěvků 08.05.19 21:24

Pro jedenkrát se nic nestane, ale u babi jsme je tam házeli běžně :oops:, jim se to pak vracelo zpět a museli kopat 60 let starý potrubí na dvoře a taky na ulici… takže příště pozor na to ;)

Khalesi
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 08.05.19 21:29

@Verun83 @Tichošlápek asi se nerozpadne na 100%,to nexekam ale nejak se rozlozit musi ne? Nebo tak aby se to nenamitalo na filtr nebo tak? No radsi to nebudu pokouset. Mam je doma ale nepouzivame, tak nejak tim spis vzdy utru prach :D

ugluk
Hvězda diskuse 46780 příspěvků 08.05.19 21:30
Uživatel je onlineCenarius
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 08.05.19 22:08
@Anonymní píše:
Dobrý den, omylem jsem splachla 1 vlhceny ubrousek do zachoda. Mame zumpu. Je to problem nebo 1 nevadi? :(

Tak ten hovnocuc to neucpe a na cistirne, kde to vyveze, to chytnou česle. Takze pokud tam nemate nejaky cerpadlo, ktery to muze ucpat, tak v pohode.

A vlhceny toaletni papir bude samy jak ubrousky. Muzete si to doma zkusit hodit do vody jeden ustrizek. Celkem brzo by se mel rozpadnout. Jestli i po hodine bude porad stejny, tak je to spatny.

A jinak nejpsi je hazet do komunalu at to skonci ve spalovne.

Janli
Echt Kelišová 8947 příspěvků 08.05.19 23:05

@Khalesi nerozpustí. Schválně jsem to zkoušela, protože máme v jímce čerpadlo. Toaleťák jsem dala do sklenice s vodou a nerozpustil se ani za tři dny… :?

Janli
Echt Kelišová 8947 příspěvků 08.05.19 23:07
@Anonymní píše:
Dobrý den, omylem jsem splachla 1 vlhceny ubrousek do zachoda. Mame zumpu. Je to problem nebo 1 nevadi? :(

Pokud máte odehnívací jímku, tak jeden opravdu nevadí, jen si dej příště bacha. Pokud tam ale máte někde čerpadlo, může to být problém, nicméně už s tím teď nic nenaděláš, leda se modlit ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama