Reklama

Wellness víkend - co s sebou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 22:49
wellness víkend

Čeká mě wellness víkend a protože jsem na wellness víkendu nikdy nebyla ani na masáži a podobně. Chci se zeptat co si vzít za oblečení, zda se do sauny jde v plavkách nebo bez, co vše má na sobě člověk při masaži, ve vířivce, v solné jeskyni, parní lázni, v sauně apod.

Reklama

Reakce:

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 15.09.18 22:54

V saune a páře prostěradlo, ve vířivce normal plavky ( pokud to není třeba jen privátní vířivka kde bych šla klidně bez ) … Se solni jeskyní nemám zkušenost…kaž­dopádně závidím ..já bych jela hned :D

ivik21
Generální žvanilka 20072 příspěvků 15.09.18 22:56

Pokud je to uzavřeny komplex, ve kterém si couráš a užíváš, tak dostaneš např. prostěradlo nebo sarong, apod.

Pokud jsou sauna i vířivka např.hned vedle hotelového bazénu, tak plavky…

Zkus omrknout webovky příslušného zařízení, kam se chystáš :palec:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 2 inzeráty 15.09.18 22:58

To zalezi kde. V kazdem hotelu muzou byt jine zvyklosti.. Do sauny se casto chodi donaha, pouze s prosteradlem. Do virivky taky jak kde. Pokud je soucasti nejakeho saunoveho sveta, tak taky donaha. Pokud samostatne, tak v plavkach. Na masaz podle druhu masaze. Obvykle ve spodnim pradle. Vzala bych si na wellness pobyt urcite zupan.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >