Wellness víkend - co s sebou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 22:49
wellness víkend

Čeká mě wellness víkend a protože jsem na wellness víkendu nikdy nebyla ani na masáži a podobně. Chci se zeptat co si vzít za oblečení, zda se do sauny jde v plavkách nebo bez, co vše má na sobě člověk při masaži, ve vířivce, v solné jeskyni, parní lázni, v sauně apod.

Reakce:

Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 15.09.18 22:54

V saune a páře prostěradlo, ve vířivce normal plavky ( pokud to není třeba jen privátní vířivka kde bych šla klidně bez ) … Se solni jeskyní nemám zkušenost…kaž­dopádně závidím ..já bych jela hned :D

ivik21
Generální žvanilka 20250 příspěvků 15.09.18 22:56

Pokud je to uzavřeny komplex, ve kterém si couráš a užíváš, tak dostaneš např. prostěradlo nebo sarong, apod.

Pokud jsou sauna i vířivka např.hned vedle hotelového bazénu, tak plavky…

Zkus omrknout webovky příslušného zařízení, kam se chystáš :palec:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 2 inzeráty 15.09.18 22:58

To zalezi kde. V kazdem hotelu muzou byt jine zvyklosti.. Do sauny se casto chodi donaha, pouze s prosteradlem. Do virivky taky jak kde. Pokud je soucasti nejakeho saunoveho sveta, tak taky donaha. Pokud samostatne, tak v plavkach. Na masaz podle druhu masaze. Obvykle ve spodnim pradle. Vzala bych si na wellness pobyt urcite zupan.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >