Jaké jednorázové plenky pořídit

29.1.21 19:34

Wickies

Ahoj holky :) potřebovala bych poradit čekam miminko v dubnu a právě přemyšlím jake koupit plenky jednorázove, spíše chci kupovat normalní obyčejne ne Pampers :) kupovala jsem balík wickies midi a koukala jsem ja recenzi a nevím no jestli budou dobré někdo psal že jo a někdo zas ne. Zas chápu a vím káždemu vyhovuje něco jíneho ale jsem prvorodička takže byla bych ráda za vaše dotazy a kdyby jste poradili…:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
29.1.21 19:37

Za mě ne, sou hrozně tvrdé. Nejlepší jsou lupilu z lidu a babylove z dm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10127
29.1.21 19:46

Hele, to je strašně těžký. Já byla u dcery spokojená s Babylove z DM a syn se po nich strašně opruzoval. Lupilu z Lidlu mi u obou dětí strašně protékaly, i když nebyly pročůrané, sovičky z Tesca za mě katastrofa. Na novorozence jsem byla spokojená s Bella Happy a pak se vždycky pokorně vrátila k zeleným Pamperskám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6409
29.1.21 20:15

@jennifer0987 vyzkoušela jsem snad vše co je na trhu a jednoznačně nejlepší jsou Svíčkové z Alberta. Sama jsem překvapená, protože stojí pár korun, ale neprotekly nikdy, dítě se neoprudilo, ale zas jsem prebalovala velmi často. Nebo pak z dm jejich značka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12535
29.1.21 21:30

Ja som tiež skúsila viac značiek, najlepšie nám vyhovovali huggies ako jemnosť tak i savosť a potom oranžové Pampers. Iné buď pretiekli, alebo mi čudne smrdeli, alebo sa z nich zaplaril, alebo ho tlačili či boli voľné… do zásoby radšej veľa nekupuj, keď bude dieťa postupne zistíš ktoré sú tie pravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2982
29.1.21 23:12

Budeš muset zkusit hlavně co sedne miminu. Jinak já jen občas vzala Wickies prvnímu dítěti, když sem zbavovala plen a tak spíš jen na noc atd. Jinak zelené Pampers, aj teď u druhého dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 23:18

Huggies za mě top. A na mall cz i dobrá cena.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat