www.fertilityfriend.com

2518
25.8.05 20:28

www.fertilityfriend.com

Ahoj holky,

mám k vám dotaz, zapisujete si někdo BT na fertilityfriend? Dnes se mi konečně podařilo se tam zaregistrovat, tak jsem si tam zapsala svoje hodnoty. Podle mě jsem měla OVU 17DC, ale podle fertility již 13DC. Tak jsem z toho trochu zmatená:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
26.8.05 08:04

Ahoj Monaliso, taky si zapisuju BT na fertilityfriend, stalo se mi, že se mi ovu po 10 dnech přepočítala. Je možný, že jsi kolem toho 13. dne měla teplotu něčím ovlivněnou - málo spánku, rýma nebo něco - a grafík to zkreslilo. Ale nejsem žádný expert, měřím teprve 2. měsíc. Myslím, že měření pouze BT není úplně přesné, měl by se k tomu sledovat ten hlen a čípek… tomu jsem nepřišla na kloub:)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.8.05 08:05

To byla Irucha :)

• Nahlásit
  • Citovat
14079
26.8.05 09:35

Ahoj Radunko,
na fertilityfriend taky zapisuju - jestli chceš, můžu ti poslat svůj graf za minulý a aktuální cyklus. Dej vědět.
Milli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1512
26.8.05 09:44

ahoj,

tiez tam zapisujem. mam pocit ze ovu bola 15dc a potom zacal teplota mierne stupat no a oznacilo mi to 17dc tak fakt neviem.

ako vkladas ten ovu obrazok ako podpis??
danka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
26.8.05 10:17

Ahoj holky, moc děkuju. Fakt si myslím, že to trochu zkresluje:-)

Irucho, doma mám v PC překlad (kvůli hlenu), tak jestli chceš, pošlu Ti překlad.

Dancul, najdu to a pošlu odklaz:-)

Milli, pádím do deníčku a napíšu. Teploty Ti pošlu mailem, chceš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
26.8.05 10:26

Danko, tak je to http://www.tickerfactory.com/…designer.php?…

Zadáš, že chceš „Ruler/Slider“, klikneš na next (další), vybereš si, která lištička se Ti líbí. Dole máš „more designs“ a čísla stránek, klidně si proklikej všechny, jsou fakt hezký :-). Až si vybereš, tak to označíš, klikneš na next, vybereš si označení dne:-))), dáš next, potom zadáš první den menstruace, délku cyklu, pokud víš, kdy jsi měla/máš OVU, tak to zadej, dáš next a pak jen zkopíruješ si bbCode do pospisu v nastavení na emimi:-))), tak to je celé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama