X-lander nebo Implast Bolder

Anonymni
13.7.08 14:17

x-lander nebo implast bolder

Čau holky potřebuji poradit s výběrem kočárku a zvolila jsem si dva typy,které se mi zamlouvají.Implastbolder má větší rozměr vaničky,ale ta brzda mi připadá,že odejde po 10 zabrzdění.X-lander je celkově bytelnější,ale zase nemá žádné odpružení což mi bude dle mého názoru hodně chybět při houpání mimi :(

• Citovat
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Implast Bolder?

Přidejte zkušenost s Implast Bolder
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
554
13.7.08 18:07

tak podobnou otázku jsem řešila i já a od více prodejců mi byl doporučen Implast, takže jsme jej objednali… brzda je naprosto v pohodě (není to jediný kočárek, který tento typ má)…
výhody implastu:

• hluboká korbička je prostornější (což je Ti u jarního nebo pozdně zimního miminka jedno, ale pokud víš, že budeš půlročního drobka vozit asi ještě s fusakem v hluboké, je lepší mít rezervu)
  • sportovní korbička jde polohovat až do lehu, což xa nenabízí a myslím, že je to dost praktická věc, když dítě na procházce usne, aby mělo pohodlé a nemuselo spát jak skrčenec v sedě
  • sportovní i hluboká korbička jde otáčet po i proti směru jízdy (opět to xa nanabízí)
  • odpružení Implastu je mnohem lepší - není to klasický houpací kočár, ale podle zkušeností maminek, které s ním jezdí, se mírně houpat dá a na nerovném terénu krásně tlumí

na víc už si teď asi nevzpomenu, ale kdyby něco, klidně se ptej, dost jsem si toho o těchto dvou kočárcích zjišťovala, protože právě mezi nimi jsme volili i my :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
13.7.08 19:19

Díky za radu,vidím,že to bude velice těžké rozhodnutí poněvadž to čekám v listopadu a to bude zrovna asi dost zima a budu potřebovat hodně prostoru pro fusak.Dočetla jsem se,že má sporťák úzký sedák je to pravda??je ta přední hrazda u sporťáku odnímatelná,nebo se do ní dítě vsunuje??

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
13.7.08 22:08

Implast B. ma kamoska a neni moc spokojena, po 6mes se ji rozparala taska ke kocarku a i latka na korbe se pare. Navic ma dost siroky rozchod kol a nevejde se do mensich vytahu, na to pozor!!

• Citovat
  • Nahlásit
554
13.7.08 22:43

ta hrazdička je odnímatelná, sporťák je úplně stejně úzký, jako u xa, v obchodě mi to dokonce přeměřili a ono to opravdu jen opticky zmenšuje to, jak je u Implastu ušitý…
my čekáme děťátko na konci září, takže koncem zimy budu vozit ve fusaku ještě větší miminko a nebojím se toho :D větší korbičky už potom mají opravdu jen ty klasické kočárky (roan apod.)

pro druhou anonymku - my máme malý výtah a doufám, že se nám vejde, vychází to tak tak, ale bylo mi řečeno od jiných, co tento kočárek mají, že se vejdou… to párání mě překvapuje - ještě jsem od nikoho toto neslyšela, ale podle mě na toto může kamarádka uplatnit reklamaci a určitě by jí to vyměnili…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1761
14.7.08 08:17

Díky za info, taky silně uvažuju o Bolderu. Čekáme v lednu, tak snad se mi v roce vejde do sportáku na spaní :) Četla jsem hodně pozitivních recenzí.
X-Lander je fajn, ale potřebuju sport.korbičku až do lehu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
24.5.15 16:45

ČOI stahuje Implast Bolder

ČOI stahuje Implast Bolder

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...