X- Lander XT

47
28.3.10 13:22

X- Lander XT

Dobrý den holky, prosím poraďte. Mám sporťák x lander trojkolku, tuším z roku 2006. Teď čekáme v říjnu druhého prcka a já řeším problém co za kočár, abych už moc neinvestovala. Ráda bych koupila korbičku na x lander nějakou novější, mají krásné barvy, ale nejsem si jistá, zda budou pasovat na takový to starší kočár a také jestli mi prcek v té korbě přes zimu vydrží, když jsou tak malé. Mé první dítě mělo v 6ti měsících cca 70cm. Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20662
28.3.10 13:33

Eli já mám x-lander x1,sporták paráda,perfektní,ale korba děsně malá,syn byl a teda vlastně pořád je velikostně „nad normu“,po porodu 4100gv 6ti týdnech 6 kg :roll: .takže korba a ještě na zimu s fusákem nehrozila,zkoušela jsem od kamarádky,chtěla mi korbu půjčit.Takže jsem koupila kočár Takko za pár kaček a malý si v něm lebedil do roku a půl.Nějak mi neleze do hlavy,proč ty korby dělají tak malé :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
28.3.10 14:05

Ahoj, a kdy se má prcek narodit? My vysazovali korbičku až před 3mi týdny, malý má 69 cm, plus boty, čepice, fusak a bylo už tak tak… Korbička má myslím 74 cm (když změřím matraci).

Pasovat by to snad mělo… Kolekci 2009/2010 tedy nevím, máme komplet 2008.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
28.3.10 14:38

Ahoj, prcek se má narodit v polovině října, myslela jsem si že by těch 5-6měs. mohl vydržet. Ale teď nevím, první prcek byl pěkný baculka a jak jsem psala v 6ti měs. měl cca 70cm. To je problém:-(. A nebo opravdu koupit nějaký obyč levný na těch půl roku jak už mi tady paní radila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17042
28.3.10 15:04

Ahojky, tak já mám taky XT. Sporťák kolekci 2008 a korbu kolekci 2009. Je to kompatibilní, snad by bylo i na verzi 2006. Nové kolekce 2010 jsou taky na starší verze kompatibilní.
A teď k velikosti korby, moje má vnitřní rozměr 78cm. Syn se narodil 17. října a teď v 5 měsících měří 67cm a stále vesele jezdíme v korbičce. Zimní fusak jsem minulý týden vyměnila za fusak slabší a tím pádem se rezerva místa zase zvětšila. Počítám, že syn se do korby ještě alespoň 2 měsíce vejde (chtěla jsem ho do sporťáku dát nejdříve v7 měsících) . Otázka ale je, zda tam vydrží ještě tak dlouho. Už teď, když nespí, se mu nelíbí, že nevidí ven :cert:.
Takže pokud půjde do sporťáku dříve, tak jen proto, že je zvědavý! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
28.3.10 16:15

Bayusko, a to jsi měřila matraci a nebo korbu nahoře? Se mi zdá divný že by 2009 bylo o 4 cm delší… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17042
28.3.10 16:27

Aha, tak to jsem měřila nahoře. Teď jsem to šla přeměřit a matrac má necelých 77cm. Tak se omlouvám za mystifikaci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6153
28.3.10 17:12

Korba má 77cm a malá se v ní vozí doteď, ale už brzy půjde do sporťáku.
Je fakt že jsou ty korby malý, na druhou stranu - který dítě chce v roce a dýl jen ležet na zádech a koukat nahoru? Neznám takový… od těch 6ti - 8mi měsíců stejně vyžadujou koukat po okolí a sporťák je nutnost… :lol: :wink:

Jo a určitě jde novější korba na podvozek 2006. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
28.3.10 18:55

Holky, díky moc za odpovědi. Asi to risknu a půjdu do té korbičky. Jen se ještě zeptám, jestli jsou nějaké rozdíly mezi korbičkou novou a starším typem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17042
28.3.10 19:39

Myslím, že kolekce 2008 a starší nemají na korbě tu síťku pro větrání. Což já osobně jsem tedy vůbec nevyužila pro podzimní mimi. Snad jestli bude teď ještě teplo, dokud nepůjde do sporťáku, jinak to využití u nás mít nebude :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.10 19:43

Nechtela bys korbicku z kolekce 2009 - barva „sky blue“? Zrovna jednu prodavam :-)
Je jako nova, v perfekt.stavu, pouzivali jsme ji jen 4mesice, pres leto, pak uz v ni nechtel byt, tak jezdil chvili ve vajicku a pak jsme sli uz na sportak.
Pridavam origos plastenku, a adaptery, samozrejme. Jo a nanoznik taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
28.3.10 19:46
Bayuska píše:
Myslím, že kolekce 2008 a starší nemají na korbě tu síťku pro větrání. Což já osobně jsem tedy vůbec nevyužila pro podzimní mimi. Snad jestli bude teď ještě teplo, dokud nepůjde do sporťáku, jinak to využití u nás mít nebude :-)

Jojo, žádnou síťku nemáme… Kde by měla bejt? :lol: Zezadu pod boudou?

barbanek píše:
Korba má 77cm a malá se v ní vozí doteď, ale už brzy půjde do sporťáku.
Je fakt že jsou ty korby malý, na druhou stranu - který dítě chce v roce a dýl jen ležet na zádech a koukat nahoru? Neznám takový… od těch 6ti - 8mi měsíců stejně vyžadujou koukat po okolí a sporťák je nutnost… :lol: :wink: :wink:

Nemohl by to někdo vysvětlit tomu našemu? Ano, po okolí koukat, ale v poloze na bříšku, takže x-lander stojí doma na chodbě a jezdíme v kombinovaným kočáru s přehazovací rukojení, aby mohl koukat před sebe a ne na mé nohy zadkem nasměrovaný do ulice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.10 19:48

Ta barva je vlastne jen „blue“ - proste modra, spletla jsem si to jeste s autosedackou, tu prodavam taky, a ta je „sky blue“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17042
28.3.10 20:02
Hanule píše:Jojo, žádnou síťku nemáme… Kde by měla bejt? :lol: Zezadu pod boudou?

No já tu síťku mám na boudičce, na tom místě kde se dá potah sundat suchým zipem, tak nad tím je normální zip. Celý jeden díl boudy se tím rozepne a dá nahoru a pod tím to luftuje. Což musí být v létě supr :palec:. Kort když mám boudičku černou. Tak jsem zvědavá, jestli mi tam špunt vydrží, abychom to mohli otestovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
28.3.10 21:49

Bausko, já bych řekla že jestli nemáte obříka a je rád na bříšku tak by mohla určo vydržet ještě čtvrt roka :)) Pokud ti z ní sám nevyskočí :lol: My jsme povaleči. Takovouhle síťku tam nemáme a je to vlastně jeden z důvodů proč jsem už dala korbu pryč, nemůže tam být na bříšku, protože neumím boudu srolovat tak aby držela nahoře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama