Yankee a podobné svíčky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kaileee
Kecalka 457 příspěvků 15.11.18 16:22
Yankee a podobné svíčky

Ahoj holky, poslední dobou si často zapaluji svíčky a několikrát jsem koupila šmejd, který vypadal a voněl hezky, ale vydržel jeden večer. Nemáte nějaký tip na svíčky? Samozřejmě, že na každé diskuzi narazím na Yankee candle, ale ty ceny!!! neznáte někdo něco podobného, nebo se jim nic nevyrovná a vyplatí se investovat?? Dík

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 15.11.18 16:25

Jestli palis casto, mela bys investovat do kvality. Horenim se ze svicek uvolnuji ne vzdy bezpecne latky. Nevim, jak zrovna ty Yankee Candle, ale jak je to navonene a obarvene, tak to neni nic moc. Zkus si o tom neco precist..

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 15.11.18 16:26

Nejsou to sice svíčky,ale ted jsem narazila na vonné vosky od janky. Voni úplně úžasně. Tady kdyžtak odkaz. https://odjanky.cz/

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10932 příspěvků 15.11.18 16:27

Kupuji jen yankee a ze mame spotřebu :roll: ale nenašla jsem žádné, které by vonely tak hezky a přitom vydržely

annelisa
Povídálka 16 příspěvků 15.11.18 16:37

Já jsem nedávno koupila na stránkách 4home.cz svíčky ve skle (měla jsem např. tuhle - Vonná svíčka ve skle Vanilka, 500 g) a ty vydržely teda dost a voněly pěkně. A ceny taky v pohodě, Yankee Candle mám ráda, ale ceny jsou vážně přehnané… :roll:

KalamityJohn
Kelišová 6388 příspěvků 15.11.18 16:45

Nedokážu ani vlízt do Yankee obchodu, hrozně to tam smrdí.

Kaileee
Kecalka 457 příspěvků 15.11.18 16:47
@KalamityJohn píše:
Nedokážu ani vlízt do Yankee obchodu, hrozně to tam smrdí.
:mrgreen: to jsem ráda že to vím
P4ja
Kelišová 6624 příspěvků 15.11.18 16:47

Já je objednávala na německém Amazonu. Třeba vosky měli za pár korun a svíčky cenově, jako když jsou tady slevy.

Šmoulice
Kelišová 6817 příspěvků 15.11.18 17:19

Mám jich hodně :mrgreen:
Koupila jsem první někdy v září a jede to ve velkým :mrgreen:
Kupuju od holek na fb. Jsou daleko levnější než nějaké obchody a eshopy ;)
Tak pokud by jste měly některá zájem, můžu poslat link na skupiny na fb. Obě paní mám prověřené …

Šmoulice
Kelišová 6817 příspěvků 15.11.18 17:21
@P4ja píše:
Já je objednávala na německém Amazonu. Třeba vosky měli za pár korun a svíčky cenově, jako když jsou tady slevy.

Teď měli akci na mall … svíčky za 800 :cert: :cert: a ty samé jsem koupila za 499-529 ;)

Kaileee
Kecalka 457 příspěvků 15.11.18 17:21

@Šmoulice pošli prosím

kackarec
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 15.11.18 17:23

Tak ja jsem s yankee spokojena,vydrzi hodne dlouho a voni az do posledni kapky,nevim kolik stoji v cr,ale tady ta nejvetsi sklenicka se da sehnat za 30 euro a mam ji na 3-6 mesicu podle toho jak hodne zapaluji :-) nebo kupuji ty malicke za 2 eura co se davaji do aromalampy,tam staci ulomit jen kousicek,ono se to ropusti a ten maly kousek vydrzi taky dlouho :-)

lachtanice86
Kelišová 6660 příspěvků 15.11.18 17:29

Mám doma yankee, party lite a bridgewater candle. Ceny vyšší ale vyplatí se. Nic jineho mi nikdy neprovonelo byt.

Veerr
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 15.11.18 17:34

@Šmoulice já prosím o odkaz na fb, moc děkuji :srdce:

lachtanice86
Kelišová 6660 příspěvků 15.11.18 18:18

@Šmoulice taky prosím odkaz

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >