Potřeba lichotek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 08:51
Potřeba lichotek

Neni to zivotni problem, jen tak na zamysleni ???? V puberte jsem nebyla nejak hezka, nikomu jsem se nelibila, spis me urazeli. Pritom zpetne si rikam ze takova hruza to nebyla, vypadam normalne, ted asi lepe. Na stredni jsem si zvysovala sebevedomi ruznymi ulety a pak si nasla dlouhodoby vztah, ktery mam dodnes. Me nezadane kamaradky kontaktuji kluci/chlapi, lichoti jim, coz trosku zavidim. Ja jsem dal - mam pekny vztah a dite, ale chybi mi pocit, ze se nekomu libim, ze jsem krasna atd. Nebo na socialnich sitich holkam pisou jak jsou hezke, coz mne skoro nikdy nepsali. Nektere pani jsou treba ted nic moc, ale sebevedomi maji z puberty, kdy je kazdy chvalil. Jedna kamoska ma i praci, ktera se k lichotkam nabizi, ja mam praci obycejnou, bez chlapu. Potrebujete take k sebevedomi lichotky? Pripadam si vzhledove nedocenena.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 09:03

Tak já to mám jinak. Také mám manžela a stačí mi, že mi lichotí on. Párkrát mně někdo pochválil venku, že mi to sluší, atd., ale mně to spíš naštvalo :lol: Není mi to příjemné. A takové rychle odpálkuji. Na sociálních sítích mám jen blízké přátele, takže tam hrozí maximálně přátelská lichotka :lol: Co mně trochu mrzí jsou fotky z dovolených, různé zážitky, co my jsme s manželem nezažili, protože jsme měli děti mladí. Takže to si u fotek zasmutním. Teď se fb hemží obrázky z Dubaje, Dominikánské republiky, atd. kamarádky si užívají léta. Takže to je tak jediné, co kamarádkám závidím, tu volnost. Ale jinak mi připadá, že mám oproti nim bohatší život.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 15.11.18 09:03

Ne nepotřebuji nějaké falešné pochlebování u vyfiltrované fotky na socialnich sítích..radost mi udělá pochvala od manžela nebo od maleho syna..K sebevědomí lichotky nepotřebuji, spíše mě to v práci obtěžuje.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 15.11.18 09:12
@Anonymní píše:
Tak já to mám jinak. Také mám manžela a stačí mi, že mi lichotí on. Párkrát mně někdo pochválil venku, že mi to sluší, atd., ale mně to spíš naštvalo :lol: Není mi to příjemné. A takové rychle odpálkuji. Na sociálních sítích mám jen blízké přátele, takže tam hrozí maximálně přátelská lichotka :lol: Co mně trochu mrzí jsou fotky z dovolených, různé zážitky, co my jsme s manželem nezažili, protože jsme měli děti mladí. Takže to si u fotek zasmutním. Teď se fb hemží obrázky z Dubaje, Dominikánské republiky, atd. kamarádky si užívají léta. Takže to je tak jediné, co kamarádkám závidím, tu volnost. Ale jinak mi připadá, že mám oproti nim bohatší život.

Třeba ony zase zavidí tobě šťastnou rodinu ;) My jsme s manželem měli ,,svobodnou" dovču jen jednu, pak už jsme měli syna ale přijde mi že ty akce a dovolené jsou s dítětem tisíckrát záživnější, ta dětská radost z každé mořské vlnky je mnohem lepší a takové ty ,,líné" dovolené si užijeme až děti (doufam že do té doby ještě nějaké stihneme) odrostou.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 15.11.18 09:22

Ano, udělá mi radost, když mě manžel pochválí, to je snad normální. Nebo když mi kamarádka řekne, že mi nový účes sluší, to potěší každého, ne?
Sebevědomí ale není o tom, jestli tě někdo chválí, ale o tom, jestli si spokojená ty. Buď taková, aby ses líbila sobě, ne okolí.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16791 příspěvků 15.11.18 09:24

tak spontánní uznání či pochvala potěší každou ženu! Ale zrovna fcb s vyfiltrovanýma upravenýma fotkama? Často koukám, jak se tam ženy přikrášlují a jak je fotka vzdálena realitě :think:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 15.11.18 09:27
@pe-terka píše:
tak spontánní uznání či pochvala potěší každou ženu! Ale zrovna fcb s vyfiltrovanýma upravenýma fotkama? Často koukám, jak se tam ženy přikrášlují a jak je fotka vzdálena realitě :think:

Jo, mám má facebooku jednu holku, která propaguje přirozený vzhled, žádný makeup, jen řasenka, lesk na rty… Hm, ale všechny fotky přes filtr :mrgreen: :roll: dokonce i její malé dcerky :?
Já tam nemám žádné fotky, díky bohu.

warita
Echt Kelišová 8471 příspěvků 15.11.18 09:29

Ja to nepotrebuju. Abych pravdu rekla, kdyz uz me nekdo pochvali, ze mi to dnes napr slusi, nebo ze mam pekny to a to, tak me to spis rozhodi. Nejsem na lichotky zvykla, jsem sice pekna zena, ale v tomto smeru jsem dost nepristupna a lidi to ze mne citi, takze se ani neobtezuji mi neco rict. Kdyz uz teda ale nekdo zalichoti, jsem z toho trochu vedle a ani nevim, zda me to tesi.

Pro sve sebevedomi rozhodne komplimenty nepotrebuju a nezajima me to. V celem mem zivote jsem si neudelala ani jedno selfie a uz vubec to nehazu na FB. Spis vyfotim nejake moje luxusni jidlo a kdyz mi olajkuje nekdo toto, tak mam dobrou naladu na zbytek tydne. :mrgreen:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 15.11.18 09:30

Potěší mě když mě manžel řekne že mi to sluší, ale nějaké pochlebovani na soc.sitich k životu fakt nepotrebuji. A ani v práci jsem to nepotrebovala.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16791 příspěvků 15.11.18 09:36
@radkka píše:
Jo, mám má facebooku jednu holku, která propaguje přirozený vzhled, žádný makeup, jen řasenka, lesk na rty… Hm, ale všechny fotky přes filtr :mrgreen: :roll: dokonce i její malé dcerky :?
Já tam nemám žádné fotky, díky bohu.

hm, tak já se radši lehce přimaluju (u mě taková tužka na obočí udělá zázraky), ale žádný trapný filtry nedávám 8) Ale fotek s detailem tváře mám na fcb minimum, v podstatě jen profilovku, aby mě poznali (nejsem tam pod jménem a příjmením)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 09:39

Ja nemyslela vyfiltrovane fotky atd. Ale celkove ze nezadane kamosky treba nekdo zastavi na ulici, vezme si cislo a pak lichoti. Proste lichotky od neznamych muzu, kteri vam daji najevo, ze jste objektivne kus :)

warita
Echt Kelišová 8471 příspěvků 15.11.18 09:47
@Anonymní píše:
Ja nemyslela vyfiltrovane fotky atd. Ale celkove ze nezadane kamosky treba nekdo zastavi na ulici, vezme si cislo a pak lichoti. Proste lichotky od neznamych muzu, kteri vam daji najevo, ze jste objektivne kus :)
8)

HUH, to nekdo dela?

LenkaN26
Závislačka 4099 příspěvků 15.11.18 09:48
@Anonymní píše:
Ja nemyslela vyfiltrovane fotky atd. Ale celkove ze nezadane kamosky treba nekdo zastavi na ulici, vezme si cislo a pak lichoti. Proste lichotky od neznamych muzu, kteri vam daji najevo, ze jste objektivne kus :)

Ono záleží v jakém prostředí se pohybuješ. Já jsem více méně se samými chlapy a lichotky dostávám. Zadaná jsem a šťastně. Občas mi polichotí i známí od nás ze vsi a v sobotu mi na parkovišti řekl nějaký neznámý pán, že jsem moc krásná, ale dala jsem mu před tím lístek na parkování, který platil ještě půl hodiny :-D

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 15.11.18 09:48
@Anonymní píše:

A nezlobíš se náhodou ne zrcadlo, že máš křivou pusinku ?

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 15.11.18 09:48
@Anonymní píše:

A to by se ti líbilo, kdyby tě oslovovali chlíváci? Mě tohle spíš uráží.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >