Nařízení vlády - výnos zboží

227
29.12.20 00:08

Z duvodu narizeni vlády

Holky co to sakra? Myslela jsem, ze si zbozi nemohu tedy koupit v obchode, protoze je zavreno nebo omezeny sortiment a tak jsem si chtela TV stolek a konferencni objednat pres intetnet a „z duvodu narizeni vlady je zakazan vynos tohoto zboží“… mi pise eshop, to jako znamená prosím coooo :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3030
29.12.20 00:20

To znamená že tato vláda je fašisticka. A oni je milostive poslouchají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
29.12.20 00:21

Asi si nechtějí odstavit firmu tím, že budou posílat zaměstnance do domácností, nebo jim tu službu vypověděl přepravce a třeba se hodí odkaz na nařízení vlády, aby jim nechápaví zákazníci moc nenadávali nebo je pak nespravedlivě nebombardovali špatnýma recenzema :) Zas konferenční stolek se asi domů od vchodu nějak dovléct dá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
29.12.20 00:23

@Akve Ja se nezlobim na eshop, ale myslela jsem, ze objednat pres internet lze cokoliv??? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
29.12.20 00:24

No, aby jsme se naucili zadrzovat dech :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9719
29.12.20 00:25

A co to je za eshop? Já jsem vybrala náhodný stolek v náhodném eshopu a vložit do košíku mi to jde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
29.12.20 00:27

Zkusím jiný eshop tedy. Jsem si rekla, ze dat za benzin nebo za dopravu vyjde stejně, tak to objednam, kdyz je ted zavreno a tohle me prekvapilo.
Jeste potrebuju synovi obleceni.
Ale zase parni mop a vysavac mi objednat sel :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
29.12.20 00:27

@AnastazieB Jj šlo, já chtela uz platit a napsalo mi to tuhle vetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.20 00:30

Copak konferenční stolek, to člověk vydrží. My než přišli na to, jak koupit ten mechanismus do nádržky na splachování… Ještě že se dá objednat online na výdej v OBI. Jinak by z e-shopu přišel v půlce ledna. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9719
29.12.20 00:32

Já myslím, že to bude nějaký eshop, který nepochopil nařízení vlády…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
29.12.20 00:35

Je zakazan vynos tohoto zboží…, takže ti ho nevynesou až do bytu, ale přivezou ti ho, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9719
29.12.20 00:48
@milami píše:
Je zakazan vynos tohoto zboží…, takže ti ho nevynesou až do bytu, ale přivezou ti ho, ne?

Ano, to je taky možné, žes to špatně pochopila, že ti ho jen nepřinesou ke dveřím do bytu, ale jen k prvním dveřím od domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18255
29.12.20 00:49
@Dandie22 píše:
@Akve Ja se nezlobim na eshop, ale myslela jsem, ze objednat pres internet lze cokoliv??? :think:

Samozřejmě, že si to můžeš objednat, ale přivezou ti to před dům, neponesou ti to až do domu. To je ten „výnos“… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
29.12.20 00:51

Tak ja bydlim v dome, me nikdo nikam nic nenosil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak jsem asi blbá, možná jsem to spatne pochopila, ale ten cervenej napis me zmatnul :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30404
29.12.20 01:21

Výnos je vyneseni do patra. Sice nevim proc by to nemelo jit… ale prodat ho pres eshop urcite muzou. To by nesmely eshopy prodavat nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat