Za dobrotu na žebrotu????

18633
5.7.09 13:35

Za dobrotu na žebrotu????

Milé spoluplkalky,
právě jsem prožila šok, pro svět internetu anonymity sice naprosto běžný, ale i tak dost zrůdný…Zadala jsem do kamaráda googlu moji přezdívku (neb jsem hledala svoje staré fotoalbum…) a hle…
Někdo si z nás absolutně nechutně vystřelil a jak sám píše, těžko hledal pochopení ve vlnách internetu až tady ho našel… Co tu našel? Spoustu maminek ochotných pomoct a poradit „pisatelce“ ve složité situaci… Jedná se konkrétně o tuto diskuzi (mimochodem, opravdu velmi plodnou v té době…)

https://www.emimino.cz/modules.php?…

a teď samotný odkaz na „vtipálka“

No příště si raděj dám pozor komu a na co odpovídám…

http://www.sedazona.cz/…jinym-muzem/

6.7.09

Omlouvám se - asi jsem zavinila komunikační uzel , tak se dodatečně omlouvám, holt jsem z jeho úvodu špatně pochopila, že není autorem článku, takže pisatelka je doufejme skutečná a naše příspěvky se staly předmětem jeho „bádání“ náhodně!!!???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2901
5.7.09 13:57

nečetla jsem to celý, ale je to teda síla… popravdě - moje víra v tyhle „silné a dojemné“ životní příběhy dostala vážnou trhlinu po kauze markýsek .. takže já už každou anonymní diskusi, kde se podvádějí manželé a umírají děti beru silně s rezervou...... bohužel kvůli pár kravkám (nebo volům), kteří zneužijí komunitní server ke své psychopatické zábavě, pak třeba nevěřím skutečné mamince s e skutečnými - a leckdy neuvěřitelnými - problémy:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.7.09 14:02

ja to teda pochopila tak že si to ten kluk nevymyslel..že to jen „použil“ ne?

• Nahlásit
  • Citovat
13992
5.7.09 14:10

Já to nečetla vůbec, teď to nestíhám, ale chápu dobře, že dotyčný vykradl příspěvky z emimina a uveřejnil je v přesné citaci, dokonce i s plným zněním přezdívek?

Tady bude mít někdo (tedy kdekdo, ale někdo nejvíc) veeeeeeelkou radost :evil: .

EDIT: Aha, tak koukám, že zdroj uvedl. Doufám, že se zeptal i autorek příspěvků na svolení k použití.

Druhý EDIT: Jsem u obratu „hnusný podlý nevěrný děvky“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
5.7.09 14:15
Anonymni píše:
ja to teda pochopila tak že si to ten kluk nevymyslel..že to jen „použil“ ne?

abych pravdu řekla, nejsem si vůbec jistá a to jsem to četla 3×???

---------------
ale jo, tak možná jen použil reálný příběh „pisatelky“, ale i tak si myslím že je to :-( :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
5.7.09 14:16
Len-til-kah píše:
Já to nečetla vůbec, teď to nestíhám, ale chápu dobře, že dotyčný vykradl příspěvky z emimina a uveřejnil je v přesné citaci, dokonce i s plným zněním přezdívek?

Tady bude mít někdo (tedy kdekdo, ale někdo nejvíc) veeeeeeelkou radost :evil: .

EDIT: Aha, tak koukám, že zdroj uvedl. Doufám, že se zeptal i autorek příspěvků na svolení k použití.

je to přesně tak, já s toho teda moc nejásám, neb je to vytržené z kontextu a vybrány pouze ty „top“ příspěvky… (mimochodem, já se mu asi zalíbila, cituje mě 3× :lol: :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
5.7.09 14:27

U „nevěrnou, cizím fakanem obtěžkanou mrchu“ se mi začíná dělat mdlo…

Zajímavé je, že mě autor necitoval, protože s hozením otcovství na krk jiného chlapa jsem nesouhlasila. Asi jsem tím pádem nezapadla do kolonky hnusných bezcharakterních bestií, o kterých ten článek měl být :roll: .
Ale je to vykradení, nemůžu si pomoct :evil: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
5.7.09 14:34

Ale takových vás tam přece Lentilko bylo jistě víc, které jste radily jít s kůží na trh!!! Ale to se holt do krámu nehodilo, šlo jenom o to, ukázat jak bezcharakterné a zákeřné můžou ženský být…zvlášť tady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35127
5.7.09 14:38

Jojo, ja jsem zase mrcha hnedka na prvnim miste :-) proste sobecka samice, co se chce hlavne rozmnozovat a na samce pritom hledi jako na trubce, namisto toho, aby sla hezky na potrat, jak se to slusi.
Moje poznamky o tom, ze ja sama bych si v podobne situaci (nevera) prala radeji lez, radeji citovany nejsou.

Vubec jsou prispevky vybrane dost tendencne, pokud pamatuji, naprosta vetsina pripevku byla „priznej se“.

No jo, chvala anonymite.
Nastesti tyhle stranky asi nepatri mezi nejnavstevovanejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
5.7.09 14:57
lacenka píše:
Ale takových vás tam přece Lentilko bylo jistě víc, které jste radily jít s kůží na trh!!! Ale to se holt do krámu nehodilo, šlo jenom o to, ukázat jak bezcharakterné a zákeřné můžou ženský být…zvlášť tady…

Však tak jsem to myslela.
Autor je jistě 100% věrný, morálně dokonale čistý jedinec. Je to vidět už na tom, jak sestavil ten článek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30293
5.7.09 15:14

NO,Lacenko,

tohle snad ani raději nevidět a nevědět :roll:

UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

To je ale :-( :poblion:DEBIL

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
5.7.09 18:38

To je fakt pěkná internetová sprosťárna. Normálně ty příspěvky vykradl a použil jen ty, který se mu hodily do krámu. A ještě tam nacpe i nicky. Je to nehoráznost, ale bohužel, když něco na netu píšu a uveřejňuju, musím počítat i s tím, že to někdo zneužije. Bohužel :-) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
5.7.09 19:59

A já koukám, že jsem mu za citaci nestála…

Mimochodem, ani mi nevadí téma diskuse a citace, ale vcelku mě uráží, že ženy nazývá samice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
5.7.09 20:14

Tak to je teda síla :roll: . To je pěknej kretén. Stejně by mě zajímalo, jestli se tohle vůbec smí..... takhle přebírat přízpěvky :?: :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
5.7.09 20:20

ha ha tak ja mu za citaci stala :roll:

Pudli hele ani neopsal dobre tve jmeno :wink:

Je to ale hnus takhle vykrast diskuzi-to se snad ani nesmi…ja si ale myslim ze to zase az tak beztrestne neni i kdyz je to jen na netu,tak pokud nekdo neco napise tak je to „jeho“tvorba a nikdo by to nemel takhle „krast“ a zverejnovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama