Začátky těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 12:35
Zacatky Těhotenství

Zdravím holky mám dotaz před 3 dny jsem zjistila těhotenství podle výpočtů jsem v 5 skoro 6 zítra se jdu objednat ke svojí gynekoložce a mám dotaz dneska me poboliva žaludek to chápu
Ale chvilkama cítím pobolivani jak na levém tak na pravém vaječníku + chvilkama se objeví bolestivost jak při menstruací nekrvacim ani nešpiním
Nevíte co to může být jinak nemám jaksi silné bolesti jen takové mírně občas tlak v podbřišku
Chci ještě dodat povedlo se nám to na poprvé ????
Nechceme o Mimi přijít
Děkuju za odpověď

Přečtěte si článek: Jak probíhá 5. týden těhotenství?

Reakce:
DoubleA
Stálice 95 příspěvků 09.12.18 12:42
@Anonymní píše:
Zdravím holky mám dotaz před 3 dny jsem zjistila těhotenství podle výpočtů jsem v 5 skoro 6 zítra se jdu objednat ke svojí gynekoložce a mám dotaz dneska me poboliva žaludek to chápu
Ale chvilkama cítím pobolivani jak na levém tak na pravém vaječníku + chvilkama se objeví bolestivost jak při menstruací nekrvacim ani nešpiním
Nevíte co to může být jinak nemám jaksi silné bolesti jen takové mírně občas tlak v podbřišku
Chci ještě dodat povedlo se nám to na poprvé ????
Nechceme o Mimi přijít
Děkuju za odpověď

Než jsem zjistila, že jsem těhotná, měla jsem silné „menstruační“ bolesti chvílemi až jakoby křeče skoro tři týdny… Trpím divokými PMS i menstruacemi, tak mě to s těhotenstvím ani nenapadlo spojovat… Vůbec jsem netušila, že to může být jeden z příznaků :) A už jsme 17 tt a doposud vše v pořádku :) I teď mívám slabé bolesti (asi roztahování dělohy a děložních vazů) :) Začala bych se bát, jen pokud by přišlo špinění nebo krvácení :)
Gratuluju :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 12:47

DobleA takže myslíš že je u mě vše v pohodě ? I pobolivani na těch vaječníku ? Chvilkama mě to fakt děsí ???????? tobě taky gratuluji
Možná každý je jiný jen chci mít trochu jistotu ????

DoubleA
Stálice 95 příspěvků 09.12.18 12:57
@Anonymní píše:
DobleA takže myslíš že je u mě vše v pohodě ? I pobolivani na těch vaječníku ? Chvilkama mě to fakt děsí ???????? tobě taky gratuluji
Možná každý je jiný jen chci mít trochu jistotu ????

Nejsem lékař, ale opravdu věřím, že to v pořádku je :) Po kontrole budeš moudřejší :) Taky jsem byla ze začátku vyděšená z každého píchnutí… Pak už jsem z toho byla úplně praštěná, tak jsem si pro uklidnění objednala Angelsounds :lol: A když se mi něco nezdá, tak si poslechnu srdíčko :) Jinak bych asi taky ještě teď stresována :lol: A to je asi to nejhorší :) Snaž se být pozitivní a v klidu :) A pokud ti nepujde se uklidnit, tak si zajeď na pohotovost :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 13:03

Jen to ne ???????? ale okolí budu se snažit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 13:04

Ale Oki *

Lendie
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 09.12.18 13:09

Jsi zbytecne vyplasena :lol: to ma kazda druha. Hold se v tomto okamziku hodne v tele meni. Kazdopadne kdyby to slo do kreci, tak doktorka ci pohotovost aby neslo o mimodelozni tehotenstvi nebo jiny problem…, ale nejaky ten tlak ci pichani, natahovani atd budes prožívat jeste par mesicu :) .

kve-tinka
Závislačka 4557 příspěvků 6 inzerátů 09.12.18 13:09

Klid, roztahuje se deloha a povoluji vazy. ;)

Kriss Tina
Kelišová 7010 příspěvků 09.12.18 13:36

Je to normální, pokud nekrvácíš tak se ti jenom natahují vazy. Já jsem 16tt a ty „menstruační“ bolesti mám pořád. ;)

lachtanice86
Kelišová 6917 příspěvků 09.12.18 13:40

Neřeš to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 13:56

Blbé jsem to napsala ne měsíci ale 5_6 týden :?

Jessica4
Stálice 95 příspěvků 09.12.18 14:41

Neboj se. Také jsem to tak měla. Jde o to že se fo začíná děloha připravovat na těhotenství a začíná se roztahovat. Proto o sem tam občas zabolí :)

Teris195
Stálice 70 příspěvků 09.12.18 15:57

Je to úplně normální. Uhnizďování vajíčka může být bolestivé. A špinění je také většinou normální. Až silné krvácení by tě mělo znepokojit, ale tohle bude určitě ok.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >