Zachránil vás někdy někdo?

16.7.21 23:12

Zachránil vás někdy někdo?

Ahoj, mám takovou otázku :) Zachránil vás někdy někdo? Budu rád za každý příběh :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.7.21 23:38

Mně můj expřítel dal sebe a jeho rodinu a díky němu a zázemí, které mi dal on i jeho rodina jsem mohla dospět bez ještě větších šrámů. Zachránili mě před nima. Já zase zachránila jeho, když málem zemřel při krvácení do mozku a ochrnul, ale to už je jiná kapitola.

Pak mě zachraňoval můj study buddy na medicíně, když mě nenechal jít spát a pokládal mi i do dvou do rána ty správný otázky.

Nakonec ale člověk zjistí, že se ve skutečnosti musí zachránit sám, nikdo to za něj neudělá, jen může ulehčit tu cestu.

• Citovat
  • Nahlásit
Aquarius79
17.7.21 03:04

Prý když jsem byl nemluvně, tak jsem upadl do bezvědomí a moje pediatrička mne zachránila. Pak mi zachránila život také armáda, když mne potkala zdravotní indispozice. Být to jinde, tak bych se asi nedostal k lékařské pomoci včas. Ostatní životní ulehčení beru jako setkání s lidskostí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.21 03:10

Jj můj přítel když jsem se málem udusila semenem. (Myslím to vážně)

• Citovat
  • Nahlásit
6703
17.7.21 07:01
@Anonymní píše:
Jj můj přítel když jsem se málem udusila semenem. (Myslím to vážně)

Ale do toho zivotaohrozujiciho stavu te dostal, tak te musel i zachranit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.7.21 07:15

Jako malej jsem šel do řeky a nějakým způsobem mě chytil proud a já se topil, do pár sekund mi pomohl cizí člověk a dnes jsme už několik let kamarádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.21 07:28

Zachránila mě moje nejmladší dcera :srdce:.Když jsem s ní neplánovaně otěhotněla na prahu 40tky a manžel mě po téměř 25ti letech opustil kvůli milence-načí společné kamarádce.

• Citovat
  • Nahlásit
2362
17.7.21 09:46

Zachranil me bratranec, kdyz jsem se topila. Sranda je, ze on si to vubec nepamatuje (bylo nam 5 a 6) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 14:41

Mě zachránil můj 2,5 letý syn. Byli jsme na dovolené a když jsem ho šla uspat, chtěla jsem v pokoji udělat přítmí, tak mě nenapadlo nic lepšího než přes lampičku hodit ručník. Asi za 10 min mi syn povídá, že tu něco hezky voní, tak mu jak blb říkám jo to voní les, který je za domem. Pak jsem se otočila a z ručníku se valil dým. Samozřejmě propalena díra jak vrata. Ale kdybysme tenkrát usnuli nebo syn nemluvil, tak nevím, jak by to dopadlo. Děkuji mu za to každý den. :hug: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
211
19.7.21 17:55

Bylo to ještě za studií. Když jsem vystupovala z autobusu, nevim, na co jsem myslela, spíš nemyslela. Zastávka byla v jízdním pruhu, autobus objíždělo auto, já přecházela před předkem autobusu. Najednou mi někdo strašně trhnul za rameno. Nějaký kluk mě strhnul, když jsem se hrnula přímo pod rozjeté auto. Byla jsem tak v šoku, že jsem mu nestihla ani poděkovat, nevybavuju si, jak vypadal, jestli něco říkal. To mě do dneška mrzí, ale určitě mu vděčím za život. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
29.7.21 03:30
@Kfětoslava píše:
Ale do toho zivotaohrozujiciho stavu te dostal, tak te musel i zachranit

Muzes mit pravdu, ale nemusis :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 03:54

Mne zachránil můj exmanžel- přestal mě mlátit (a ne, není to vtip).

• Citovat
  • Nahlásit
6703
29.7.21 07:17
@Anonymní píše:
Mne zachránil můj exmanžel- přestal mě mlátit (a ne, není to vtip).

Myslím, ze pod pojmem někomu zachránit život se nemyslí útočník, který svého jednání zanechá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat