Začít si s mladším mužem?

Anonymní
27.3.21 23:25

Začít si s mladším mužem?

Bude mi 40 a s bývalým manželem mám dvě děti. Jedno na prvním a druhé na druhém stupni. Teď se v mém životě objevil jeden muž. Neuvěřitelně si rozumíme a já jsem po letech vážně zamilovaná. Ten důvod proč to vůbec píšu sem je ten, že je o jedenáct let mladší. Nemá ani žádné děti, ale já vím, že už další děti nechci. On mi sice tvrdí, že děti nechce, ale to se může časem změnit. Na druhou stranu se s ním cítím vážně skvěle, rozumíme si a o sexu ani nemluvím. Nevím ale jestli dělám dobře. Začaly byste si s mladším bezdětným mužem, kdybyste byly na mém místě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.3.21 23:43

Pokud vám to oběma vyhovuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8443
28.3.21 00:02

Jdi do toho… Nemáš o co přijít. Děti už máš, což je super. A i pokud se stane - a může se to stát v jakémkoli vztahu, i tam, kde vše vychází ideálně - tak si užiješ krásné období zamilovanosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3804
28.3.21 05:31

Tak jestli si rozumíte v sexu, tak sis s ním už asi začala, ne? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
28.3.21 07:36

Hele nikde nemáš záruku, že kdybys s ním měla dítě, že byste spolu zůstali. S bývalým manželem ti to taky nevyšlo. Takže žijte teď a nepřemýšlej o tom, že tě jednou kvůli touze po vlastním dítěti opustí. Akorát teda bych ho asi hned netahala do rodiny a spíše to udržovala na milenecké bázi. Ať v tom děti nemají zmatek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4641
28.3.21 08:00
@Anonymní píše:
Bude mi 40 a s bývalým manželem mám dvě děti. Jedno na prvním a druhé na druhém stupni. Teď se v mém životě objevil jeden muž. Neuvěřitelně si rozumíme a já jsem po letech vážně zamilovaná. Ten důvod proč to vůbec píšu sem je ten, že je o jedenáct let mladší. Nemá ani žádné děti, ale já vím, že už další děti nechci. On mi sice tvrdí, že děti nechce, ale to se může časem změnit. Na druhou stranu se s ním cítím vážně skvěle, rozumíme si a o sexu ani nemluvím. Nevím ale jestli dělám dobře. Začaly byste si s mladším bezdětným mužem, kdybyste byly na mém místě?

Urcite, radeji nez s chlaem s detmi nebo o x let stsrsim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63144
28.3.21 08:01

Nemáš co ztratit. Max se časem rozejdete, ale to se může stát s kýmkoliv :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8983
28.3.21 09:52
@Anonymní píše:
Bude mi 40 a s bývalým manželem mám dvě děti. Jedno na prvním a druhé na druhém stupni. Teď se v mém životě objevil jeden muž. Neuvěřitelně si rozumíme a já jsem po letech vážně zamilovaná. Ten důvod proč to vůbec píšu sem je ten, že je o jedenáct let mladší. Nemá ani žádné děti, ale já vím, že už další děti nechci. On mi sice tvrdí, že děti nechce, ale to se může časem změnit. Na druhou stranu se s ním cítím vážně skvěle, rozumíme si a o sexu ani nemluvím. Nevím ale jestli dělám dobře. Začaly byste si s mladším bezdětným mužem, kdybyste byly na mém místě?

Jdi do toho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20787
28.3.21 10:09

Užívej si, ale budoucnost bych s ním moc neplánovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1887
28.3.21 18:56

No ja budu mluvit z druhe strany. Jestli mas syna, tak si predstav, ze za 10 - 15 let, kdy budes cekat na vnoucata, pritahne domu o 11let starsi zenskou a bude tvrdit, ze deti nechce..

Nerikam, ze nemate do toho jit. Ale od jeho rodicu asi pochopeni necekej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
28.3.21 19:19
@Anonymní píše:

Kdybych byl žena na tvém místě, tak ano :D :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
28.3.21 22:22
@Anonymní píše:

Ano, začala bych si a věkbych neřešila.

@kyticka86 píše:
No ja budu mluvit z druhe strany. Jestli mas syna, tak si predstav, ze za 10 - 15 let, kdy budes cekat na vnoucata, pritahne domu o 11let starsi zenskou a bude tvrdit, ze deti nechce..Nerikam, ze nemate do toho jit. Ale od jeho rodicu asi pochopeni necekej.

A prosím tě proč tady píšeš, co může být a nemusí za 10-15 let. žije přítomností, rozumí si s ním a je jí s ním dobře. Není co řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
28.3.21 23:16

Proč se tolik řeší věk? Důležité je, co je v hlavě! Pokud je člověk magor, nebo se zamiluje, tak je jedno v kolika, no ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 23:44
@Aquarius79 píše:
Proč se tolik řeší věk? Důležité je, co je v hlavě! Pokud je člověk magor, nebo se zamiluje, tak je jedno v kolika, no ne?

Nejde mi ani tak o věk jako spíš o to, že nemá děti. Kdyby mu bylo 50 a tvrdil mi, že děti nechce tak už pravděpodobně názor nezmění, ale takhle je dost možný, že ten názor časem změní.

• Citovat
  • Nahlásit
701
28.3.21 23:49
@Anonymní píše:
Nejde mi ani tak o věk jako spíš o to, že nemá děti. Kdyby mu bylo 50 a tvrdil mi, že děti nechce tak už pravděpodobně názor nezmění, ale takhle je dost možný, že ten názor časem změní.

Ano, může se to stát, ale také se to stát nemusí a nebylo by vám to potom líto? Když to nezkusíte, tak to nepoznáte.

Za mne Vám mohu napsat, že já mám rád děti… hlavně když se dají vrátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat