Přítelkyně psychopat

Anonymní
27.3.21 20:33

Přítelkyně psychopat

Holky,
už jsem tady psal. Některé si asi pamatujete, že jsem tu řešil, že přítelkyně měla narážky na postavu. Zveřejnil jsem i na chvíli fotku, kdy mě pak holky nazvaly trollem, ale bylo to kvůli toho, že není problém v obezitě nebo nadváze. :D Opět takový úvod: Leželi jsme třeba v posteli a začala mě píchat prstem do břicha, že jsem „vypasené prasátko“ nebo, že jsem už rapidně tlustý, nechutný. Jak to bylo asi po desáté, tak jsem se ohradil a ona mi řekla: „Tak máš zhubnout.“ Moje postava je naprosto OK.

Jak jsem to napsal sem, tak jsme nějak spolu došli k tomu, že si mám s ní sednout a pořešit to. Změnil jsem trochu tón hlasu, že to chci řešit a ona se rozbrečela, že se omlouvá, a to teda hystericky, tak jsem to už neřešil. Řekla, že se to nebude opakovat, tak OK, beru jako vyřešené, ale dnes ráno opět narážka. Už jsem se fakt naštval, protože jsem myslel, že ji to mrzí, když měla hysterický pláč, tak po hodině z ní vylezlo, že ji to poradila maminka — a teď pozor. Prý když bude chlapovu váhu a ego ponižovat, tak nejen, že začne chlap hubnout a bude vypadat pořád skvěle, ale také se mu sníží sebevědomí natolik, že neuteče s nějakou jinou. Nechtějte vědět, jak jsem se vytočil. Vtip to nebyl. Asi jsem byl hysterický taky, ale poslal ji pryč, že u mě nebude a ani nevím kam šla, asi za slavnou maminkou. Mám přes 10 zmeškaných hovorů a nevím, jestli vychladnu, abych ji vůbec dal ty její věci, co jsou tady. Nejraději bych ji to vyházel z okna! :zed: Možná to zní drsně, ale v ten moment jsem se nemohl ovládat. Naštěstí ten vztah byl jen 1 rok.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7728
27.3.21 20:37

Udelal jsi dobře :palec: Věci nehazej z okna, ještě by pak po tobě chtěla uhradit škodu kdyby se s tím něco stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25971
27.3.21 20:37

Kolik vám je proboha? :roll:
Jinak pokud má takovou matku, tak to za tchýni fakt nechceš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
27.3.21 20:40

Přítelkyně není psychopat, akorát je hloupá. Psychopat je její matka, protože tohle normální člověk nevymyslí. Vypustit do oběhu, dokud je čas. Na tohle žádná terapie neexistuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3109
27.3.21 20:42

Ta holka má nějakej problém (v hlavě)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1441
27.3.21 20:45

Bez debat to ukonči…litovat nebudeš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
27.3.21 20:50

Tohle bude nějaká manipulátorka co se teprve učí jak na to a moc jí to nejde. Dobře si udělal, tady toho rozumu moc nebylo a asi by ti jenom komplikovala život.
A i když tomu lidi nevěří, tak tisíckrát řečená lež se stává pravdou… možná bys po dvou/třech letech začal přítelkyni opravdu věřit, že jsi tlustý a byl bys z toho zdeptaný.
Asi bych se s ní už nebavila. Akorát ji tak sbalila věci do krabice a tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
27.3.21 20:51

Manipulátorka v zácviku, s matinkou za zadkem, to asi nechceš, viď?
A mě by zajímalo, jak je na tom s postavou ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
27.3.21 20:55
@Anonymní píše:
Holky,
už jsem tady psal. Některé si asi pamatujete, že jsem tu řešil, že přítelkyně měla narážky na postavu. Zveřejnil jsem i na chvíli fotku, kdy mě pak holky nazvaly trollem, ale bylo to kvůli toho, že není problém v obezitě nebo nadváze. :D Opět takový úvod: Leželi jsme třeba v posteli a začala mě píchat prstem do břicha, že jsem „vypasené prasátko“ nebo, že jsem už rapidně tlustý, nechutný. Jak to bylo asi po desáté, tak jsem se ohradil a ona mi řekla: „Tak máš zhubnout.“ Moje postava je naprosto OK.Jak jsem to napsal sem, tak jsme nějak spolu došli k tomu, že si mám s ní sednout a pořešit to. Změnil jsem trochu tón hlasu, že to chci řešit a ona se rozbrečela, že se omlouvá, a to teda hystericky, tak jsem to už neřešil. Řekla, že se to nebude opakovat, tak OK, beru jako vyřešené, ale dnes ráno opět narážka. Už jsem se fakt naštval, protože jsem myslel, že ji to mrzí, když měla hysterický pláč, tak po hodině z ní vylezlo, že ji to poradila maminka — a teď pozor. Prý když bude chlapovu váhu a ego ponižovat, tak nejen, že začne chlap hubnout a bude vypadat pořád skvěle, ale také se mu sníží sebevědomí natolik, že neuteče s nějakou jinou. Nechtějte vědět, jak jsem se vytočil. Vtip to nebyl. Asi jsem byl hysterický taky, ale poslal ji pryč, že u mě nebude a ani nevím kam šla, asi za slavnou maminkou. Mám přes 10 zmeškaných hovorů a nevím, jestli vychladnu, abych ji vůbec dal ty její věci, co jsou tady. Nejraději bych ji to vyházel z okna! :zed: Možná to zní drsně, ale v ten moment jsem se nemohl ovládat. Naštěstí ten vztah byl jen 1 rok.

co ty ženský někdy nevymyslí :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
27.3.21 20:56

A to víš, že obézní si drží déle teplotu? Tak ne, abys vychladnul. :mrgreen: Pro méně chápavé, je to vtip!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
27.3.21 20:56
@Karamba2020 píše:
Manipulátorka v zácviku, s matinkou za zadkem, to asi nechceš, viď?
A mě by zajímalo, jak je na tom s postavou ona.

120-90-120 ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
27.3.21 21:05
@Aquarius79 píše:
A to víš, že obézní si drží déle teplotu? Tak ne, abys vychladnul. :mrgreen: Pro méně chápavé, je to vtip!

jakože se jim pořád kouří z hlavy? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
27.3.21 21:12
@ontario7 píše:
120-90-120 ;)

Mojí ženu si do klávesnice neber! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
27.3.21 21:17

Jejda, co sis to narazil? Ta je blbá, že jí není rovno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
27.3.21 21:18

:lol: vám bude tak 20, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu