PMS u přítelkyně

1
27.3.21 23:05

PMS u přítelkyně

Ahoj všem, moje přítelkyně vždy cca týden před menstruací začne být ke mě dost odtažitá, chladná, nechce mě pomalu ani vidět, sex nepřichází nikdy v úvahu.. sem rád když si dáme pusu. Za normálního stavu je extrémně kontaktní, tulivá a denně mi dává najevo svoji lásku a opravdu mi přijde jako bych chodil s dvěma různými ženami. Není to rozhodně můj první vztah a vím, jak to občas ženy mohou mít se svými hormony těžké a opravdu jsem tolerantní.. nicméně tohle je diematrálně odlišné a mnohem intenzivnější. Otevřeně o tom mluvíme a je si vědoma toho problému a že nás to ovlivnuje.. Nicméně to nic nemění na tom, že se to děje a mě to dost trápí. Máte někdo podobnou zkušenost? Případně co s tím dělat? Moc díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
447
27.3.21 23:21

A nechtěl bys ji nechat ten týden žít? Normální je celej ten cyklus, i ta jeho část, která ti přijde nepříjemná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3284
27.3.21 23:31

To jsou hormony. Před ovulaci jsem jako Kralik a po ni až do ms at na me radši nikdo ani nemluví. Když jsem brala antikoncepci tak jsem byla neuvěřitelně emočně plocha. Myslela jsem si jak jsem silná a bez emocí… no po porodu a bez antikoncepce jsem konečně ženská s vykyvama nálad :lol: jako co s tím chceš dělat? Nadopuj ji hormonama z antiny at náhodou nemám výkyv v hladině nebo si ji uzij se vším všudy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
27.3.21 23:36

Zakladateli, a to je to fakt tak hrozný?

Ono se s tím vážně moc dělat nedá, možná tak nějaké relaxační techniky a čaj na uklidnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.3.21 23:47

Jak na houpačce.. jednou jsi dole a pak zas nahoře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.3.21 23:54

Tak s tím toho moc nezmůžeš. Ideálně mlčet, souhlasit a nevyvolávat konflikty :D a po porodu se to může třeba zhoršit a nebo taky zlepšit. U mě se to s věkem zhoršuje. Chlap už si zvykl…:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15981
28.3.21 00:20

Jo chlapče, na hormony si malej pán :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2763
28.3.21 00:22

Nauc se s tim zit. Ono nekdo je na ty hormony citlivejsi, a kdyz to nebude chtit prebit treba hormonalni antikoncepci, tak to extra reseni nema. Si predstav, ze bys mel jen diky normalnim hladinam hormonu tyden nafoukly bricho, zacpu, bolavy bradavky, nebo rovnou cely prsa, pripadne jeste nekde nejakej bolavej pupinek. No a nejvetsi starost tvyho partnera by byla, ze se s nim nechce mazlit. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3994
28.3.21 00:32

Najdi si chlapa. Nebudeš muset řešit hormony, ale zase se budeš prát o pivo a místo přes televizí… :nevim: všude je něco no :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3790
28.3.21 05:22

Prostě to tak má. Dle teorie cyklické ženy má v měsíci žena dokonce 4 období.
Nicméně, když nejsi schopen přežít PMS, tak to teda hodně štěstí při případném těhotenství :mrgreen:
Někomu pomůzou bylinky, někomu hormonální jóga a někomu prostě nic, jen se s tím smířit a prožít si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
28.3.21 06:49

Jako muž si nedokážeš ani představit, co všechno se s ženským tělem děje. Jsi jen pozorovatel. Takže smůla.

Můžu potvrdit, že HA u mě roky vedla ke stabilnější náladě. Pak bys ale nechtěl vidět ty psychické i fyzické následky po vysazení. :jazyk:

Trochu problém, že vy pořád chcete 100% milou, usměvavou, vstřícnou, sexu chtivou „hračku“. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
28.3.21 07:07

Tak tejden se asi dá vydržet, že se po tobě neplazí jako liána ne? Změn práci za takovou, kde budou 1× měsíčně služební cesty a problém je vyřešen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
28.3.21 08:03

V podstatě leda otěhotnět nebo nasadit antikoncepci. Ale jestli to štve i jí a přijde jí, že je to za hranou, může zkusit nějakou psychoterapii u někoho, kdo se zaměřuje na tyhle biologické procesy. Ony i menstruační bolesti můžou být zhoršeny nějakým psychickým problémem, klidně i pms. Tím nechci říct, že je psycho, to vůbec, jen že její tělo třeba zvýšeně reaguje na ty výkyvy z nějakého důvodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2781
28.3.21 09:32

Hele holky a vy mate pms vsechny? Ja vubec nevim, jaky to je, prijde mi, ze se mnou hormony nikdy nic nedelaly. A kdyz si chlapi utahuji z pms svych zen, tak ja na ne jen nechapave koukam, protoze tohle vubec neznam. Dlouhe roky jsem sice brala HA, ale ted uz jsem 3 roky bez, tak nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
28.3.21 09:46
@Ernais píše:
Hele holky a vy mate pms vsechny? Ja vubec nevim, jaky to je, prijde mi, ze se mnou hormony nikdy nic nedelaly. A kdyz si chlapi utahuji z pms svych zen, tak ja na ne jen nechapave koukam, protoze tohle vubec neznam. Dlouhe roky jsem sice brala HA, ale ted uz jsem 3 roky bez, tak nevim :nevim:

Já to poznala tak 2 roky po vysazení. Při,,snažení" ale bylo tam nějaké ZT, tak ty hormony to asi probudilo. Vino a čokoláda je můj kamarád :srdce: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat