Zácpa s kendamilem?

1
25.3.20 22:12

Zácpa s kendamilem?

Dobry den, mám 8t holčičku. Krmím MM, ale malá chce víc než ji dokážu dát tak dokrmuji. Dokrmovala jsem Hippem, ale bolelelo ji po něm bříško, tak jsem teď v pondělí přešla na Kendamil 1. Od dnešního rána (středa) každou chvilinku řve a cuká nohama, ale prdí normálně, tam jsem zjistila, že se nedokáže vykakat. :( Cvičíme s nohama, masíruji bříško… ale stále nic. Je možné, že je to změnou UM? A jak bych ji jinak mohla pomoci? Děkuji. 8o :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

46
25.3.20 22:19

Já dávala Kendamil až když jsem kojení končila, ale taky po něm dítě mívalo zácpu. Je to sice vynikající UM svým složením, ale asi nesedne všem. Škoda.
A jinak my používali sem tam rourku, která trochu podráždila ten konečník k vyprázdnění a pak easylax. Nevím, jestli by to bylo vhodné i pro tak malé dítě, raději se zeptejte v lékárně.
Každopádně asi budete muset změnit značku UM:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
897
25.3.20 23:49

@Luciska18 Ahoj, naše malá má 6 týdnů, od cca 4 týdne dokrmujeme Nutrilonem, kaká po něm hezký, před 3mi dny jsem šla do lékárny koupit další, ale neměli tak jsem vzala Sunar, no včera večer mi došlo že už dva dny nekakala (ale žádné jiné problémy jako bolení bříška neměla) tak jsem zkusila podráždit konečník i střeva rektální rourkou, no to jsi měla vidět tu nálož pak :grinning: ale dneska už zase kakala sama. Tak zkus tu rektální rourkou, ale pokud zácpa bude přetrvávát i nadále tak asi budeš muset změnit mléko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
31.3.20 20:12

Nám také nevyhovuje, bolení, zácpa.. Ale mohu doporučit um Naše mléko od firmy Goldim, to je super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama