Žádná jiskra - může se to změnit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 20:49
Zadna jiskra

Ahojky vsem.Je to cca dva tydny, co jsem se d nekym seznamila. Predtim jsem byla dva roky sama. Videli jsme se asi petkrat a zadna jiskra nepreskocila.Neni mezi nami zasdna vasen a celkove kdyz se vidime, je to takovy krecovity. Myslite, ze se to treba zmeni nebo jsme si proste nesedli? Me je 28 a jemu 33,
Diky za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tarjei
Závislačka 4898 příspěvků 27.05.19 20:56

Nesedli, zbytecny jeste neco zkouset.

Marakuja
Kecalka 280 příspěvků 27.05.19 21:00

Jiskra buď přeskočí hned, nebo nikdy. Někdy je to spíš rozum zamaskovaný za jiskru.

Příspěvek upraven 27.05.19 v 21:07

zudina
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 2 inzeráty 27.05.19 21:02

Jiskra musi preskocit hned. Jinak je to ztrata casu

prcek.leni
Povídálka 23 příspěvků 27.05.19 21:49

Ja myslim, ze holky nade mnou to napsaly jasne, takze…

LVLucie
Kelišová 7011 příspěvků 27.05.19 21:54
@Anonymní píše:
Ahojky vsem.Je to cca dva tydny, co jsem se d nekym seznamila. Predtim jsem byla dva roky sama. Videli jsme se asi petkrat a zadna jiskra nepreskocila.Neni mezi nami zasdna vasen a celkove kdyz se vidime, je to takovy krecovity. Myslite, ze se to treba zmeni nebo jsme si proste nesedli? Me je 28 a jemu 33,
Diky za rady

Tak to už snad musíš vědět sama, ve svým věku, jak fungujes, ne? :) Třeba já čekat na jiskry, tak jsem stará, bezdětná panna :nevim: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 21:58
@LVLucie píše:
Tak to už snad musíš vědět sama, ve svým věku, jak fungujes, ne? :) Třeba já čekat na jiskry, tak jsem stará, bezdětná panna :nevim: :mrgreen:

To jsem si rikala taky, ale oba dva vnimame takovou krec, nejsme proste naladeni. O jiskru jako takovou by asi ani neslo, ale aspon neco malo by tam byt proste melo a nic…

LVLucie
Kelišová 7011 příspěvků 27.05.19 22:08
@Anonymní píše:
To jsem si rikala taky, ale oba dva vnimame takovou krec, nejsme proste naladeni. O jiskru jako takovou by asi ani neslo, ale aspon neco malo by tam byt proste melo a nic…

Tak jste ze sebe moc nervózní? Fakt tady těžko věštit z křišťálové koule :nevim: Každopádně 2 týdny není žádná doba, viděli jste se kolikrát? Pockala bych ještě.

Gabriela93
Povídálka 19 příspěvků 27.05.19 22:08

Osobně bych se už dál nechtěla setkávat s někým s kým se cítím v křeči :D a navíc když to cítíte oba dva, tak to asi nebude to pravé ořechové

LVLucie
Kelišová 7011 příspěvků 27.05.19 22:10

Koukam, ze běžně jiskry létají kolem a kolem standardně :think: :mrgreen: :mrgreen:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 27.05.19 22:27
@Anonymní píše:
Diky za rady

Nesedli je to o nicem.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 27.05.19 22:28
@LVLucie píše:
Koukam, ze běžně jiskry létají kolem a kolem standardně :think: :mrgreen: :mrgreen:

Nevim jestli standartne, ale s chlapem, ktery me nepritahuje a neprozaruje bych byt nemohla ani nechtela.

LVLucie
Kelišová 7011 příspěvků 27.05.19 22:49
@lilith1 píše:
Nevim jestli standartne, ale s chlapem, ktery me nepritahuje a neprozaruje bych byt nemohla ani nechtela.

Já ti to přeji, však v poho… já jsem studeny psi čumák, já to sbírám postupně, jako puzzle… potřebuji víc, než jiskry… a stejně to úspěch nezaruci, takže já jsem v tomto opatrná a trvám na zkoušce časem ;) :P

Kotatko03
Echt Kelišová 8707 příspěvků 28.05.19 08:23

Nezmění, buď to tam je nebo není. Možná nemusí vždy přeskočit jiskra, ale minimálně jisté sympatie jsou potřeba…

lilith1
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 28.05.19 08:23
@LVLucie píše:
Já ti to přeji, však v poho… já jsem studeny psi čumák, já to sbírám postupně, jako puzzle… potřebuji víc, než jiskry… a stejně to úspěch nezaruci, takže já jsem v tomto opatrná a trvám na zkoušce časem ;) :P

Taky potřebuji více než jiskry, ale ty jsou základ bez kterého to nejde, jasně prozařujícího děvkaře nebo jiné pathologie také neee.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama