Zahejbá mi?

Anonymní
23.11.19 11:24

Zahejbá mi?

Čau všichni, jsem v šoku a potřebuju poradit. Při běžném úklidu jsem našla v šuplíku u manžela kondomy. Spolu je už 3 roky nepoužíváme. Tak teď přemýšlím, co mám dělat. Muž naštěstí není doma, tak mám čas přemýšlet co s tím. Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
23.11.19 11:30

Já bych si s ním promluvila. To, že má kondomy v šuplíku nemusí být znak nevěry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
23.11.19 11:30

A nemůžou tam ty 3 roky už ležet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15421
23.11.19 11:33

Především jsi žárlivá a nedaří se ti úplně běžná komunikace.

Namísto toho aby ses případně zeptala, bez emocí, výčitek a podobného balastu, tak si začneš rozehrávat nějaký tragický scénář a jdeš se ptát na intenret.

To fakt není cesta ke konstruktivnímu řešení situace.

Jinak kdyby měl milenku, tak by ty kondomy měl někde jinde, než doma v šuplíku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 11:37

Spočítej je a dej zpět a průběžně sleduj, jestli přibývají nebo ubývají. Mě by třeba vadilo, kdyby mi manželka vyhodila něco, o čem by si myslela, že to nepotřebuji :mrgreen: Teď vážně, jsem v šoku, co všechno potřebují dospělí lidé řešit přes internet.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 11:41

@Sabina123amy mně je blbý se ptát, i když to byla první věc, která mě napadla. A navíc není doma a volat mu nebudu.
@krysoleta To kdybych věděla. Asi můžou. Nevím jestli tam byly při posledním úklidu. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 11:43

@Ou Myslím, že žárlivá nejsem. Jen mě to prostě překvapilo. A zeptat se samozřejmě můžu, ale ne teď. A je fakt, že by si je asi schoval jinam, kdyby je opravdu používal.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 11:44
@Anonymní píše:
Spočítej je a dej zpět a průběžně sleduj, jestli přibývají nebo ubývají. Mě by třeba vadilo, kdyby mi manželka vyhodila něco, o čem by si myslela, že to nepotřebuji :mrgreen: Teď vážně, jsem v šoku, co všechno potřebují dospělí lidé řešit přes internet.

To počítání mě napadlo taky. Mlčet a čekat. A na internetu se řeší daleko divnější věci. :mrgreen: Co myslíš jako chlap, zahejbá?

• Citovat
  • Nahlásit
334
23.11.19 11:45
@Anonymní píše:
@Sabina123amy mně je blbý se ptát, i když to byla první věc, která mě napadla. A navíc není doma a volat mu nebudu.
@krysoleta To kdybych věděla. Asi můžou. Nevím jestli tam byly při posledním úklidu. :nevim:

Asi na nich musí být datum expirace ne? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5816
23.11.19 11:46

Variant proč je tam ma je spoustu.. ja jednou dostala k nakupu pres net napriklad pivo. Z toho by taky muz mohl usoudit ze tajne doma chlastam kdyby to byl paranoik a nasel ho najednou ve spajzce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15421
23.11.19 11:46
@Anonymní píše:
@Ou Myslím, že žárlivá nejsem. Jen mě to prostě překvapilo. A zeptat se samozřejmě můžu, ale ne teď. A je fakt, že by si je asi schoval jinam, kdyby je opravdu používal.

Jsi nejistá, neumáš se zeptat na běžnou věc a především okamžitě začne vytvářet scénáře o tom že tě podvádí. To je žárlivost. Problém je v nejistotě, která ti ani nenabídne jakékoliv jiné řešení běžného faktu a to že to nejsi schopna komunikovat s tím, koho se chceš zeptat a nebo nějaké kamarádky.

Samozřejmě že se zeptat můžeš, ale nespíš se pak divit, když dostaneš reakce, které se ti nebudou úplně líbit a třeba po tobě budou chít něco jako sebereflexi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2018
23.11.19 11:47

Podivej se na datum spotreby, ty jsou myslim tak 3-5 let. Takze pokud na nich bude datum treba 2020 tak je pravdepodobne ze je tam ma ty 3 roky. Pokud 2025 tak budou nove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19715
23.11.19 11:47

Máš dvě možnosti a) zahejbá, b) nezahejbá. Jestli se chová normálně, tak tam nejspíš leží ty 3 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 11:52

@Milis666 @hani28 Děkuji, to mě nenapadlo. Většina je půl roku prošlá, takže tam asi fakt ležely zapomenuté.

• Citovat
  • Nahlásit
10514
23.11.19 11:53
@Ou píše:
Jsi nejistá, neumáš se zeptat na běžnou věc a především okamžitě začne vytvářet scénáře o tom že tě podvádí. To je žárlivost. Problém je v nejistotě, která ti ani nenabídne jakékoliv jiné řešení běžného faktu a to že to nejsi schopna komunikovat s tím, koho se chceš zeptat a nebo nějaké kamarádky.Samozřejmě že se zeptat můžeš, ale nespíš se pak divit, když dostaneš reakce, které se ti nebudou úplně líbit a třeba po tobě budou chít něco jako sebereflexi.

Co se naučit komunikovat s lidmi míň přezíravě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat