Zahnizďování 9 DPO

36
21.3.21 23:24

Zahnizďování 9 DPO

Ahoj děvčátka. Mam takový malý dotaz.Ve čt 11.3.jsem měla pozitivní ovu test, tak pokud ovulace proběhla 12.3,tak jsem dnes 9 DPO.Salo se mi na wc, že jsem se utrela a bylo trochu krve.Tak jsem si řekla, že zase asi nic, že asi menzes. Jenže po další návštěvě wc nic, žádná krev.Chci se tedy zeptat, mohli to být zahnizdovani? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7648
22.3.21 00:05
@Zzzuzza píše:
Ahoj děvčátka. Mam takový malý dotaz.Ve čt 11.3.jsem měla pozitivní ovu test, tak pokud ovulace proběhla 12.3,tak jsem dnes 9 DPO.Salo se mi na wc, že jsem se utrela a bylo trochu krve.Tak jsem si řekla, že zase asi nic, že asi menzes. Jenže po další návštěvě wc nic, žádná krev.Chci se tedy zeptat, mohli to být zahnizdovani? Děkuji

50 na 50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
22.3.21 08:32

Mohlo, ale fakt ti to nikdo nerekne, muzes udelat za ctyri dny test, nebo pockej, az do dne ms a uvidíš. Ale 9 dpo by jinak na ms bylo strasne brzo, jestli to tak mivas, tak bych resila délku lutealni fáze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3716
22.3.21 08:50

Mohlo, ale já třeba takto před MS na jeden den zašpiním, pak je klid a rozjede se to za 2 dny. Je to taková předzvěst, že se MS blíží (alespoň u mě). Udělej si zíta test, pokud to bylo uhnizďování, tak už něco málo bude zítra vidět. Držím pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
22.3.21 09:27

@BrnackaM Ahoj.No já právě tohle nikdy neměla. Vzdy když teda nějaká menstruace byla, tak jsem to měla v kuse a ne, že jsem zakrvacela a pak nic. Urcite zkusím test zítra, či pozítří. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3716
22.3.21 09:47

@Zzzuzza tělo není stroj. To, že jsi to tak nikdy neměla neznamená, že se to jednou nemůže stát. Pokud se ti MS nerozjede, tak zkus určitě test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 15:15

Jojoooo, taky jsem se tento měsíc radovala, když jsem 8dpo zašpinila, 10dpo na testu duch a 15dpo menstruace…
teď jsem akorát zklamaná a už nikdy se nebudu takto prohlížet a nikdy dělat test dřív jak po termínu ms. Pokud ti mužů poradit nech to plavat…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 16:03

(Ne)snažilka

Ahojky, připojuji se k diskuzi, jdu se tady jen vyblít a mám to podobně. Tři dny před plodnými dny jsem byla u dr. a ten mi řekl přibližně, kdy asi začne ovulace. Takže podle jeho orientačního výpočtu jsem dnes 10dpo a dnes jsem také zašpinila, vzbudila se ráno totálně zpocená, pálení žáhy a chrápala jsem skoro do 9,což se mi nestává. Ráno i odpoledne jsem měla nepatrné duchy na testech Dr.Maxe a ty prý dělají falešné duchy, tak nevím. Máte zkušenosti? Já se moc netestuji, takže nemám přehled které jsou nej a vím, že je to brzy.
Termín menstruace mám 25.3.
Ještě nikdy, ale opravdu nikdy jsem nezašpinila mimo menzes.(Ale vím - co není může být).Každý druhý cyklus mám pár dní zpoždění.
Už jednou v létě jsem měla pozitivní testy, dokonce i clearblue 2-3+ a dostala jsem to s 10denním zpožděním a dokonce mi předchozí dr řekl, že jsem určitě těhotná nebyla, takže se na testování moc nespoléhám.
Nový dr říka, že to bylo určitě biochemko, že hcg v moči se nevyskytuje jen tak ze srandy. Zrovna mám tento cyklus plán na odběry na hormonální profil a přítele posílají na spermiogram, jelikož se 2 roky nechráníme a nic. Je ale fakt, že jsme se neřídili ovulací a cíleně jsme se nesnažili, takže nemám psychické bloky apod..a i přesto nás budou pozorovat. Tak by to bylo fajn, kdyby jsme nemuseli podstupovat žádná vyšetření. :P :mrgreen:
Přeji aby se zadařilo :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
36
23.3.21 17:42

Ahojky ženy, tak já jsem se jen zeptala, jestli to nemohla být to zahnizdeni, každopádně nečekám, že by to vyšlo, už jsem zvyklá mít neustále jednu čárku 3,5 roku snažení. Krome jednoho biochemka, tam jsem měla všechny testy pozitivní i clear blue 2az3 týdny, hcg bylo 104.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat