Zahuštění jogurtu pro blinkací dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Snajl
Povídálka 43 příspěvků 23.07.19 18:56
Zahuštění jogurtu pro blinkací dítě

Dobrý den. Prosím jestli by mi někdo mohl poradit - syn (8 měsíců) je blinkací, teď jsme začali dávat bílý jogurt a když ho ublinkne, tak to je teda síla. 8o Ovocné přesnídávky zahušťuji trochou nějaké nemléčné kaše (střídám rýžovou, krupičnou, ovesnou, jáhlovou a špaldovou) a je to lepší, tolik neublinkává, tak přemýšlím, že bych něčím zahušťovala i ten jogurt. Napadlo mě drcené ovesné vločky? Nebo taky těma kašema? Že bych ji udělala z mléka nebo je to blbost? :oops: Děkuji.

Reakce:
35ja
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 23.07.19 19:01

Možná rozdrtil piškot

t-jani
Neúnavná pisatelka 16044 příspěvků 23.07.19 20:10

Mě napadlo ovoce. Banán, broskev, atd. Vločky budou pro malé dítě hůř stravitelné.. ublinkavani by vám mělo snad brzy odeznít. Nám to s příkrmy postupně odeznělo.

t-jani
Neúnavná pisatelka 16044 příspěvků 23.07.19 20:13

Případně Nutriton..jestli by šel přidat do jogurtu.. :nevim:

jajara
Stálice 70 příspěvků 23.07.19 20:37

Přidávali jsme drcené piškoty, dětské křupky, nebo trochu instantní kaše, i ty ovesné vločky, nebo banán. Postupně jsem zjistila, že po ovocných jogurtech to je mnohem mnohem lepší.

Snajl
Povídálka 43 příspěvků 23.07.19 22:48

Piškoty mě nenapadly, děkuji. :)

@jajara A ty vločky jste nasypala přímo do jogurtu nebo je lepší je předem namočit? Ty křupky jsou taky dobrý nápad. To je zajímavé, že s ovocnými to bylo lepší. :think: Čím myslíte, že to bylo??

@t-jani Když je příkrm hustější, tak už ho jen tak nevyblinká, takže celkově se to zlepšilo. Ze syrového ovoce mám docela obavy, sama mám na něj totiž velké alergie, zděděné po otci. :( Zatím tedy dávám jen přesnídávky.

jajara
Stálice 70 příspěvků 24.07.19 06:53
@Snajl píše:
Piškoty mě nenapadly, děkuji. :)

@jajara A ty vločky jste nasypala přímo do jogurtu nebo je lepší je předem namočit? Ty křupky jsou taky dobrý nápad. To je zajímavé, že s ovocnými to bylo lepší. :think: Čím myslíte, že to bylo??

Čím to bylo nevím, možná že ten bílý jogurt byl takový kyselejší, nevím. Vločky jsem dávala rovnou do jogurtu, chvilku předem, takové ty podrcené. Ovocné jogurty jsem kupovala hutné smetanové. Každopádně byl schopný si ublinknout ještě v roce i po bramborech s masem a brokolicí :-D

Váš příspěvek
Reklama