Trvanlivé potraviny pro roční dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zvejka.lucik
Povídálka 48 příspěvků 23.07.19 16:48
Trvanlivé potraviny pro roční dítě

Ahojky,

neplánovaně jsem se rozhodla vyrazit s kamarádkami a mým 14ti měsíčním synem na třídenní výlet v obytném autě. Lednice nebude, poraďte, jaké koupit trvanlivé, ale jakžtakž zdravé potraviny k snídani a svačině? Nebo nějaký nápad na vodotěsnou nádobu, co by se dala na laně spustit do řeky a použít ji jako lednici? Jedeme už zítra, tak něco dostupného.
Díky.

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11625 příspěvků 23.07.19 16:55

A cestou nebudou žádné obchody nebo restaurace, aby se dalo sem tam něco doplnit nebo si dát normální jídlo?? Jinak bych vzala hodně ovoce a zeleniny, nějaké presnidavky, piškoty, kousek buchty třeba na tu snídani. Zas 3 dny se přežije o čemkoliv.

Filzefina
Kecalka 276 příspěvků 23.07.19 16:55

Nakoupilabych presnidavky, v dm maji ovocne tycinky a takove uz hotove kase v kelimkach

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15893 příspěvků 23.07.19 16:55

A co chladící box dá se zapnout to el i v autě

Russet
Neúnavná pisatelka 17914 příspěvků 23.07.19 16:57
@Zvejka.lucik píše:
Ahojky,neplánovaně jsem se rozhodla vyrazit s kamarádkami a mým 14ti měsíčním synem na třídenní výlet v obytném autě. Lednice nebude, poraďte, jaké koupit trvanlivé, ale jakžtakž zdravé potraviny k snídani a svačině? Nebo nějaký nápad na vodotěsnou nádobu, co by se dala na laně spustit do řeky a použít ji jako lednici? Jedeme už zítra, tak něco dostupného.
Díky.
Šroubovací okurkovou sklenici? V tomhle teple bude mít voda stejně hodně stupňů na chlazení třeba mléčných výrobků. Napadá mě suchý chleba a instantní mléko a kaše. Muesli. Dětské sušenky. Ovocné přesnídavky. Čerstvé ovoce.
Aradhell
Ukecaná baba ;) 1190 příspěvků 23.07.19 21:44

@Zvejka.lucik hotová dětská jídla, jsou v misce s rovnou se dají ohřát, kasičky v kapsičce, apod, stačí navštívit třeba Tesco :)

Váš příspěvek
Reklama