Zákaz návštěv v Bohunicích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 08.02.11 16:41
Zákaz návštěv v Bohunicích

Nazdar holky,
něco jsem zaslechla, že kvůli chřipkám je zákaz návštěv v Bohunicích, nevíte některá, jestli je to pravda ? A jak se případně řeší přítomnost tatínka u porodu, pustí ho tam ? Já jsem dnes 36+0 s dvojčátky a od včerejška mám jakési bolesti jak na ms, dneska ráno dobrý a pak zase a trvá to doteď ( a dost to bolí ), tak nevím, co by to mohlo být. Každopádně doufám, že to ještě porod nebude, ještě bych chtěla aspoň týden dva vydržet a za druhé bych moc chtěla manžela u porodu.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Bohunice

Reakce:
Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2418 příspěvků 08.02.11 17:12

Ahoj, já se domnívám, že manžel u porodu není návševa a tudíž by s Tebou jít mohl. Samozř.záleží na ochotě porsonálu, ale to nemusí být ani chřipková epidemie - je to asi všude stejné.
Ohledně těch bolestí- mě takhle začal porod, tak buď raději nachystaná.
Držím palce! :mavam:

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 08.02.11 18:04

Ahoj,

rodila jsem v Bohunicich loni a situace byla stejna..tenkrat byla pandemie praseci chripky a desna panika..¨
ALe i kdyz byl zakaz navstev, otce k porodu pousteli…a na nadstandardech (jenom) byly povoleny navstevy…coz sem byla rada…ale bylo to jakoze si clovek zaplati jinej pristup doslova…divny.

Takze verim, ze to bude i ted stejne.

sju.v
Nováček 10 příspěvků 08.02.11 19:53

Tak ti odpovím naprosto přesně, mám termín v neděli a v pondělí jsem byla na monitorech. PA mi řekly, že zákaz návštěv je od soboty, tatínky k porodu pouští, prý jsou v tomhle tolerantní,ale návštěvy bohužel. Dr. mi řekla, že ať počítám, že týden to bude 100%, takže v mém případě se tomu asi určitě nevyhnu. Což mě dost trápí, jelikož mám doma tříletého chlapečka a nedovedu si představit, že za mnou nebude moci přijít. A jak tu holky píší o nadstandartu, tak na ten bohužel penízky nemám, ono taky 1100Kč denně není žádná pohodička. I tak otec u porodu 500Kč, plus eventuelně nadstandartní porodní box dalších 500kč a denně 60Kč poplatek za rodičku. To bysme za těch pár dní proleželi ve špitále slušnou částku!:o( A jinak zákaz platí i na Obilňáku, Miloši i Ivančice, zjišťovala jsem si to. Ale neboj, třeba budeš mít štěstí a ještě chvíli vydržíš, hlavně klid a nohy hore. Stejně s tím nic nenaděláme, ale taky jsem to oplakala a asi ještě oplaču, až tam budu opuštěná! :cry:

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 08.02.11 22:25

jen tak mimochodem..ten nadstandard za ty prachy fakt nestoji. Je to predrazene a ani za ty penize tam nemas zakl. hygienicke veci…takze asi tak :pocitac:

sju.v
Nováček 10 příspěvků 09.02.11 07:32

No právě, taky si to říkám. Sice jsem si říkala, že by to bylo fajn, ale když člověk natrefí na fajn parťáka na pokoji, tak to nakonec taky není k zahození, že je s kým povykládat. Kor když nám ty návštěvy zakázali že? Akorát si budu muset hlídat jak střídání prsa na kojení, tak i uši na telefonování, jelikož mě asi pořád někdo bude volat! Ach jo! :cry: No uvidíme, třeba se národ dá do kupy a zase tam začnou pouštět..

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 11.02.11 20:24

Dneska jsem byla v poradně v Bohunicích, tak návštěvy jsou zakázané od 5/2 do odvolání :cry: . Snad bude po epidemii, než porodím. Jsem dneska 36+3 a pokud to nepůjde samo, budou mi porod vyvolávat ve 38.týdnu. Tak snad do té doby bude fakt po chřipkách. Od mudry mám potvrzeno, že tatínci opravdu můžou i v období chřipek být na sále, tak aspoň, že tak.
Nadstandard bych nechtěla. Jednak na něj nemám a za druhé si myslím, že je lepší mít nějakou parťačku, se kterou se dá pokecat, popřípadě si navzájem pohlídat mimča, když se jde třeba do sprchy nebo na WC. Ale záleží taky na štěstí, na koho člověk narazí.

sju.v
Nováček 10 příspěvků 12.02.11 07:38

Pojď na pokoj se mnou!:o)Jestli budeš ale držet pohromadě jako já, tak se chřipkovce určitě už vyhneš! Termín mám zítra a malej pořád nechce ven, asi taky čeká, až zase povolí návštěvy!:o) Mimochodem koukám na stránky nemocnice každý den a obávám se, že ten zákaz určitě nechají ještě celý příští týden, takže budu asi mít smůlu.. :cry:

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 12.02.11 11:16

Se obávám, že nám to spolubydlení asi neklapne, páč já bych chtěla ještě chvíli vydržet v celku :mavam: , kdežto ty už máš nejvyšší čas :wink: . Taky si myslím, že bohužel ten zákaz bude ještě aspoň týden, ale dva už snad ne 8-o . Držím pěsti, ať je porod v rámci možností v pohodě a chytíš na pokoji fajn spolubydlačku, která Ti svojí přítomností aspoň trošku vykompenzuje případný zákaz návštěv.

sju.v
Nováček 10 příspěvků 12.02.11 11:25

Moc díky, taky ti držím pěstičky, ať je vše tak jak si to představuješ! :huban: Je to boj! :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >