Zákaz přátelství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 13:51
Zákaz přátelství

Jak byste řešili situaci.
Kluk má kamaráda nekamaráda.. Hned na začátku se mi přátelství nelíbilo, ale nejsem ten typ, maminky, co bude nějak dětem kecat do kamarádů. Kluk našeho docela zlobil v první třídě, ale postupem času se začali přátelit. Oba jsou ve třetí. V naší ulici je parta dětí, tak nějak společně jsou venku, ale k nám chodil kamarád i domů..
Co se týká zlobení, můžu upřímně říct, že zlobí nastejno, jeden vymuslí to, druhý ono.. Kdybych byla řešící ženská, tak každou druhou návštěvu volám jeho mámě, že třeba tam něco provedl a tam něco.. Dokonce se nám stalo, že omylem, nám rozbil kousek fasády.. Manžel tehdy na všechyn kluky!! co tam byly křiknul, ale nic jim špatného neřekl..
Ted se stala situace, nepochopitelná, kdy mi přišel kluk domu docela zdrcený.. Prý se tam někde zase kluci pohádali sjinými, nějaka komedie tam byla, bez bitky!! a jeho máma se tam nějak ocitla.. A samozřejmě začala to hodně řešit co kluci nadávají, nebo dělají.. Její reakce byla taková, že pronesla, že kluci se spolu už nebudou stýkat, že jenom vymýšlí, a její kluk má zákaz s našim chodit ven..
Na jednu stranu jsem ráda, protože v duchu jsem věděla, že tam to neni upřímně kamarádství, když mu v 1 třídě dělal hodně zle, ale na druhou jsem byla ráda, že je klid..
Ale problém je tem, že její kluk je docela takový průbojný, a jak je parta dětí, tak prostě pronesl, že s naším nemůže být venku, a jak chce jít k partě tědí, tak ho vyhánějí..zlobí, smějí se, a prostě jak na začátku… takže z party kamarádu, je sám…
Zajímalo by mě jak aktivně toto řešit.. Jak jsem uvedla, kdybych měla hodnotit zlobení jejího syna volám docela často, ona je taková ženská, že musí mít kluka dokonalého a nevidí chyby, takže říct, že kluci v otm byly oba dva, by stejně nezabaralo..
O přátelství mi nejde, řekla jsem klukovi, že pokud na něho lhal mamince že to nebyl pravý kamarád, ale jde mi o to, aby to zase nespadlo do stejných kolejí jako ve 2 třídě, kdy mi chodil pomalu z brekem, že se mu děti smějí, a nechtějí si sním hrát-škola, družina, venku na hřišti.. Protože tento kluk jde ven, pro dalšího, sejde se třetí kamarád a jakmile chce náš, tak prostě pronese, že se nima nebude, že maminka to zakázala.. tak nevím co s tím..
Jenom dodám, že kluka nehájím, ale vím, jak zlobí, a všichni kluci je to samé.. Já sama, jsem zažila zlobení jiných dětí, co tady byly, a nikdy jsem na žádné neječela, že prostě ten k nám chodit nebude a nebo, že má náš zhákaz s nim chodit ven..
Jenom upřesním, že žádné jiné problém, kluk nemá, kdyby někdo chtěl napsat, jestli, je to nějaký nevychovanec- nebije se, zatím, žádní sousedi nepřišli, že by někomu něco rozbil atd..
jde o to, že známá je taková, že ji kluk zlobí, aona je orpavdu typ, že musí mít - nejhezčí dům, nejchytřejší děti, nej práci, takový typ, a prostě tam kluk nalhal, že všechno jenom náš..
Mě to přijde docela žabomyšíválka, jakože k ničmeu zásadnímu nedošlo, ale jak jsem psala ona nemá ráda, když se něco děje, a její by měl být z něčeoh obviněný, tak nevidí, neslyší a vidí špatné ostatní..

Reakce:
Amys
Generální žvanilka 20818 příspěvků 12.04.18 13:59

Ty jo, ta jeho matka je s prominutím píp a vůbec se nedivím, že nevíš, jak to řešit… To je tak na rozmluvu s jeho rodiči, co tím sledují a proč si myslí, že tenhle zákaz povede k něčemu dobrému.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 14:00

Jenom chci dodat, že neřeším, jeho a nebo jednoho kluka.. U nsá se schází parta děti např. na hřišti i 10 dětí, a děti jsou jak ovce..
Takže kluk pronesl, že on má zákaz s našim bít a šije do ostatních…
náš už dvakrát po 10 minpřišel, že mu dělají zle

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 14:01
@Anonymní píše:
Jenom chci dodat, že neřeším, jeho a nebo jednoho kluka.. U nsá se schází parta děti např. na hřišti i 10 dětí, a děti jsou jak ovce..
Takže kluk pronesl, že on má zákaz s našim byt a šije do ostatních…
náš už dvakrát po 10 minpřišel, že mu dělají zle
Kakika
Neúnavná pisatelka 15172 příspěvků 12.04.18 14:07

No, asi bych to řešila tak, že bych zvala kluky krom toho zmiňovaného k nám. Ať si pár kámošů vybere (omezte třeba na tři na jednu návštěvu, ať se nezblázníte) a bude. Pak případně nějaký kroužek/koníček, kde by si našel kamarády mimo školní kolektiv :nevim:

Víc asi vymyslet nelze.

Pavlaskaa
Kecalka 126 příspěvků 13.04.18 10:14

Je na každém s kým se chce bavit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >