zakladam diskuzi o plinach

860
17.12.05 19:10

zakladam diskuzi o plinach

ahoj holky, nudim se a tak zakladam diskuzi.....zajimalo by me, kolik utratite za pliny? My kupujeme Pampersky, vetsinou v akci, kde baleni vyjde na 350,– za 90-94 plen, za mesic spotrebujeme 2 - 2,5 baliku, nekdy tri. coz je 1050 korun. Normalne stoji 459 balik… jak je to u vas?

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
17.12.05 19:15

Ahojky,my spotřebujeme tak 2 balíky za měsíc.Dříve jsem kupovala výhradně Pampersky,pak jen na noc a na den Tesco FIALOVÉ(250kč balík)a teď jsem koupila na den Tesco Fialové a na noc Huggies superflex(270Kč)a jsou dobré-neprotečou.

Takže my utratíme tak okolo 500-600kč/měsíc

Gabule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.12.05 19:55

Radulko, kde prosím tě kupuješ pampersky za 350,–Kč?

• Nahlásit
  • Citovat
1076
17.12.05 20:08

Ahojky,

za plínky utratíme tak 600-700Kč za měsíc. Kupujeme většinou Huggies superflex, občas bývají akce že vyjdou na 199Kč. To jich pak nakoupím zásobu a 2 měsíce z toho žijem :lol:

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
17.12.05 20:38

jumbo balik v Tescu 90 - 96 ks cislo 3 v akci stoji 350 (dvoje 700)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
17.12.05 22:01

Ahojky.
Nám nejvíc vyhovujou HUGIES superflex.Ty bývají v akci za 199,–(když se vezmou 3 balíky) a taky kupujeme TESCO fialové,zdají se mi hodně podobné.Pampers jsme mívali prosáklé.A vůbec se mi nelíbili Pampers sleep and play(ty nám protekly vždycky).Takže asi tak 700,– kč za měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
17.12.05 22:10

Pouzivame Pampers. Za mesic spotrebujem 2 baliky/u nas cca 800-900,–. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1164
17.12.05 22:46

Velikost plen

Ahoj, můžu se poradit stran „střihu“ a velikosti plen? Barborka váží skoro 10 kg a má oplácané nožičky, takže ji i pleny 4 škrtí. Poradily byste nějaké jednorázovky, které jsou kolem nožiček střižené víc zeširoka? Díky, Gyta a Barča Michellinka (7 měs.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1790
17.12.05 22:54

Ahoj Gyto,

zkus vyzkoušet CIEN z LIEDLU, jsou hodně podobné Huggies Superflex, ale vykrojenější a cena 50 ks za 250,– Kč.

Miroušek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
17.12.05 23:08

ahoj holky,
dnes jsme byli s manzelem v makru a myslela jsem si, ze tam koupim pliny. Kupujeme pampersky, ale tam vyjdou draz nez nekde v akci. Danysek ma balik tak na 10 dnu(5 plen na den) takze spotrebujeme 3 baliky. (holky to je odpadu 8O 8O ) Jiny nez pampers nemame vyzkouseny, ale uz jsem premyslela, ze vyzkousim a tak poradte, ty co jste presly z pampers na jaky se mame dat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
17.12.05 23:38

Marcelo, jako holky přede mnou - my z Pampersek nepřešli, nýbrž je kombinujem s Huggies Superflex…Jsem s nimi max. spokojená, nevěřila jsem, že i jiná plena kromě Pampers vydrží malému přes noc a on není mokrý, nebo něcopodobného. Jen mi přijde, že stejná velikost (v kg) Huggies a Pampers vlastně není stejná - Huggiesky mi přijdou menší. Co vy na to holky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
18.12.05 02:55
Anonymní píše:
Radulko, kde prosím tě kupuješ pampersky za 350,–Kč?

Taky je za tu cenu mívají někdy v Albertu a v Globusu, v Carrefouru byly v akci za 400.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9238
18.12.05 10:56

Ahjky,my kupujeme Babylove z DM a na doma Euroshoper.
Vlezu se do 500,– na měsíc.
Dana a vOJTÍK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
18.12.05 11:30

Ahoj,
my máme na noc Huggies Superflex 4+, ty jsou podle mě nejlepší a nikdy nám neprotekly. No a přes den má teď ty nové Pampersky Sleep and play, ty jsou tenčí, takže na noc bych je určitě nedala, ale zase mi přijdou trochu levnější než ty klasické. Jinak ještě mám v záloze igeliťáky z Makra, které dávám jen na chvíli, třeba když se pokaká půl hodinky před koupáním nebo když jedeme na plavčo a po něm mu stejně dám jinou plínu.
Nohužle netuším, kolik tak asi za měsíc za plenky dáme. Denně mívá cca 3-5 plen + 1 na noc. Jsou ovšem dny, kdy se mi i 3× vykaká do akorát čisté plenky a to je spotřeba vyšší. Občas ho sice nechávám běhat nahatého, ale poté, co se nám vyčůral do postele a do skříňky pod televizí :lol: , tak už ho tak dlouho nenechávám.
Na nočník se chystám až v létě, takže pak to snad s plenkovýma investicema konečně půjde dolů.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
18.12.05 17:05

Ahoj,
tak my jsme už vyzkoušeli snad všechny plenky. Pampers sleep and play nám protekly pokaždé, plenky Háppy byly poměrně tlusté, ale docela v pohodě, klasické Pampersky jsou u nás v pohodě, dávám je na noc, plenky Babylove z DM nám taky vyhovovaly, Huggies superflex jsou taky v pohodě, super jsou i plenky Fixies, klasické Huggiesky nám často protékaly. Teď jsme vyzkoušeli úplně obyčejné igeliťáky z Carrefouru a teď je mají i v Tescu a vyhovují nám. Anička se v nich neoprudí, neprotékají nám a cenově jsou úplně super. Takže na den máme tyhle, balík 72 ks nás v Tescu vyšel na 169,–Kč a na noc jsme koupili Huggies superflex megapack za 299,–. Zatím jsem nepočítala, kolik nás to vyjde na měsíc, docela se toho děsím.

Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama