Zakočený předmět

Anonymni
1.8.07 22:19

Zakočený předmět

Ahoj holky, píšu jako anonym, protože se víceméně za sebe stydím. Jsem strašný hypochondr. Dnes odpoledne jsem špatně spolkla(vdechla) 1 tic, tac, cítila jsem, že šel jakoby do plic, od té doby mě bolí na plicích. Myslíte, že může zaskočit až do plic? A nevadí tam?Vím, že vedle ostatních vážných dotazů, je to blbost.Ale budu ráda za každý postřeh.KaPa

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
2.8.07 00:58

Ahoj, pokusím se tě uklidnit.

Pokud se opravdu jednalo o tic tac, nemusíš mít pravděpodobně strach. Prostředí plic je vlhké, tic tak je ve vodě rozpustný, takže se dříve nebo později rozpustí a vstřebá…

Takže vydrž, tělo si v tomto případě poradí :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
2.8.07 08:39

Já si myslím že si ho až do plic nevdechla. Bo jakmile ti něco zaskočí, reakcí je hned kašel a tic tac by šel ven. A i kdyby tam došel, tak jak psala Lesi, myslím taky že by se rozpustil.

A.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
2.8.07 18:41

taky mám kolikrát strach, když mi zaskočila rýže nebo tak něco, říkají, aby se z toho nevyklubal zápal plic :x , ale ještě jsem to nikdy neslyšela, tak to bude v pohodě - neboj

• Nahlásit
  • Citovat
2.8.07 18:45

Ahojky,

je určitě možné, že jsi to do plic vdechla. Stává se to, říká se tomu aspirace. Pokud Tě nepřestane „bolet na plicích“, zajdi k doktorovi, cizí předmět v plicích může způsobit pneumonii (vlastně „zápal“ plic) . To by doktor zjistil poslechem. Akorát nevím, jestli by to způsobil i rozpuštěný (taky si myslím, že by se mohl rozpustit) ..... zánětlivou reakci může spustit mnoho podnětů …

Tak ať jsi v pořádku! Pa I.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.8.07 21:32

Holky, moc Vám děkuju, fakticky mě to moc pomohlo a uklidnilo. Už mě nic nebolí. :D Ale asi začnu uvažovat o nějaké léčbě na tu mou přehnanou starostlivost o sebe i mé okolí. Ještě jednou díky. Kapa

• Nahlásit
  • Citovat
29.4.16 17:34

Ahoj - malej mi spolknul asi centimetr papírku od kinder čokolády - z druhé strany je to sříbrné.
Když sem volala na pohotovost tak tam mi řekli, že neví ať si zavolám dětské doktorce a poradím se sní, nebo ať zajedu do nemocnice.
Když sem volala setřenici která je zdravotní sestra tak ta mi řekla, že ať sleduji jestli nemá teplotu pokud ano tak s ním mám jet na pohotovost, nebo když bude mít bolení břicha jinak by to měl vykadit.
Tak teď nevím co s tím.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.10.17 17:57

Ahoj jsem vydesena. Manžel hlídal 9 l synka a nevšiml si ze mu na zem spadl obal si susenky. Syn se začal dusit a vyzvracel se. Myslíte ze mohl kousek obalu spolknout?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.10.17 18:01

8m

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
10.10.17 18:32

I kdyby, tak břicho mu kvůli tomu řezat nebudou.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama