Reklama

Zakoukání do manželova kamaráda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 17:52
Zakoukání do manželova kamaráda

Holky, tolikrát jste mi poradili, poraďte i teď :(
Manžel má kamaráda, který za ním jezdí cca 2× týdně k nám do „posilovny“ si zacvičit. Mluvili jsme spolu jednou a já od té doby na něj neustále myslím, zdá se mi o něm… Je to postě pobláznění, ale manžela miluji, máme spolu 2 děti, kamarád je také ženatý, má děti, ani nevím jestli se mu též líbím, zkrátka co dělat aby se to celé nepodělalo? Jak na něj přestat myslet?

Reklama

Reakce:

Klopotkova
Kelišová 7328 příspěvků 28.12.16 17:54
@Anonymní píše:
Manžel má kamaráda, který za ním jezdí cca 2× týdně k nám do „posilovny“ si zacvičit. Mluvili jsme spolu jednou a já od té doby na něj neustále myslím, zdá se mi o něm… Je to postě pobláznění, ale manžela miluji, máme spolu 2 děti, kamarád je také ženatý, má děti, ani nevím jestli se mu též líbím, zkrátka co dělat aby se to celé nepodělalo? Jak na něj přestat myslet?

Vykašlat se na to, nemyslet na něj, zakázat si to, neriskuj svoje manželství.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 28.12.16 18:02
@Anonymní píše:

Zkuste si představit-vizualizovat- negativa o manželově kamarádovi.

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 28.12.16 18:13

To se stává a chce to klid :mrgreen: a pevnou vůli

Knihomyš
Extra třída :D 10536 příspěvků 28.12.16 19:11

Nejsi náhodou delší dobu na mateřské?
Jinak asi najít si jinou zábavu, chodit mezi lidi a kamarádovi se vyhýbat. Za pár měsíců to přejde.

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 28.12.16 20:15

Za pokus nic nedáš, jdi do toho :lol:

elle21
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 29.12.16 13:02

No podělat to teda můžeš, zvlášť když nevíš jestli se mu líbíš a nevíš jak může reagovat, když po něm vyjedeš…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

U Nely Slovákové zasahovala policie. Milenec chce vrátit údajně darovanou motorku!

Rozchody bývají složité, zvlášť, když je ve hře majetek. Své o tom ví i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama