Zakoukání do manželova kamaráda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 17:52
Zakoukání do manželova kamaráda

Holky, tolikrát jste mi poradili, poraďte i teď :(
Manžel má kamaráda, který za ním jezdí cca 2× týdně k nám do „posilovny“ si zacvičit. Mluvili jsme spolu jednou a já od té doby na něj neustále myslím, zdá se mi o něm… Je to postě pobláznění, ale manžela miluji, máme spolu 2 děti, kamarád je také ženatý, má děti, ani nevím jestli se mu též líbím, zkrátka co dělat aby se to celé nepodělalo? Jak na něj přestat myslet?

Reakce:
Klopotkova
Echt Kelišová 8963 příspěvků 28.12.16 17:54
@Anonymní píše:
Manžel má kamaráda, který za ním jezdí cca 2× týdně k nám do „posilovny“ si zacvičit. Mluvili jsme spolu jednou a já od té doby na něj neustále myslím, zdá se mi o něm… Je to postě pobláznění, ale manžela miluji, máme spolu 2 děti, kamarád je také ženatý, má děti, ani nevím jestli se mu též líbím, zkrátka co dělat aby se to celé nepodělalo? Jak na něj přestat myslet?

Vykašlat se na to, nemyslet na něj, zakázat si to, neriskuj svoje manželství.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 28.12.16 18:02
@Anonymní píše:

Zkuste si představit-vizualizovat- negativa o manželově kamarádovi.

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 28.12.16 18:13

To se stává a chce to klid :mrgreen: a pevnou vůli

Knihomyš
Extra třída :D 10628 příspěvků 28.12.16 19:11

Nejsi náhodou delší dobu na mateřské?
Jinak asi najít si jinou zábavu, chodit mezi lidi a kamarádovi se vyhýbat. Za pár měsíců to přejde.

Sněžení
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 28.12.16 20:15

Za pokus nic nedáš, jdi do toho :lol:

elle21
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 29.12.16 13:02

No podělat to teda můžeš, zvlášť když nevíš jestli se mu líbíš a nevíš jak může reagovat, když po něm vyjedeš…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >