Zakoukání se během vztahu

Anonymní
7.9.21 19:47

Zakoukání se během vztahu

Ahoj, připadám si jako blázen. Zakoukali jste se někdy během šťastného dlouholetého vztahu? Čistě jen zakoukali, žádná komunikace, už vůbec ne podvod apod. Jen se zakoukali (většinou to po pár týdnech odezní).

Jsem špatná? Přítele miluji, jsme spolu přes sedm let, nikdy bych ho nevyměnila, protože žádný problém ve vztahu nevidím, až na tenhle můj.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3668
7.9.21 19:49

Nejsi nijak morálně zodpovědná za chemický koktejl, co se ti více či méně náhodně jednoho dne namíchá v hlavě. Jsi zodpovědná za to, jak na něj zareaguješ. A přesně jak říkáš, tyhle věci stačí v 90% případů přečkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 20:19

Ano, párkrát jo, jsem s mužem přes 10 let. Ale jak píšeš - vím, jakou má pro mě cenu vztah s manželem, vím, proč nedělat žádné blbosti a proč ho miluju. A vždycky ta chvilková chemie zas přešla. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1900
7.9.21 20:23
@Anonymní píše:
Ahoj, připadám si jako blázen. Zakoukali jste se někdy během šťastného dlouholetého vztahu? Čistě jen zakoukali, žádná komunikace, už vůbec ne podvod apod. Jen se zakoukali (většinou to po pár týdnech odezní).Jsem špatná? Přítele miluji, jsme spolu přes sedm let, nikdy bych ho nevyměnila, protože žádný problém ve vztahu nevidím, až na tenhle můj.

Jo, občas se stane :andel: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29909
7.9.21 20:28

Nikdy. Neumím to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
7.9.21 20:41

Mně stačí vidět velký kozy a jak odejdou, tak odejde i zakoukání se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
7.9.21 20:41
@Anonymní píše:
Ahoj, připadám si jako blázen. Zakoukali jste se někdy během šťastného dlouholetého vztahu? Čistě jen zakoukali, žádná komunikace, už vůbec ne podvod apod. Jen se zakoukali (většinou to po pár týdnech odezní).Jsem špatná? Přítele miluji, jsme spolu přes sedm let, nikdy bych ho nevyměnila, protože žádný problém ve vztahu nevidím, až na tenhle můj.

Naprosto typickej příklad - zatím se pomalu rozhlíží ))
Partner v poho 7 let přesto nuda

jak podle šablony

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
7.9.21 20:43
@Anonymní píše:

Děje se to naprosté většině lidí, myslím.
Je dobré se v tom zorientovat, nezaměňovat za iluzi, že mi do života vstoupila osudová láska, nepálit mosty, dát si studenou sprchu a jít dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
7.9.21 20:45
@MrsNorris píše:
Nejsi nijak morálně zodpovědná za chemický koktejl, co se ti více či méně náhodně jednoho dne namíchá v hlavě. Jsi zodpovědná za to, jak na něj zareaguješ. A přesně jak říkáš, tyhle věci stačí v 90% případů přečkat.

chemickej koktejl prej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7605
7.9.21 20:55

Stalo se mi to teď poprvý, bohužel mi ten dotycnej zacal i psát. No snad to brzy přejde bez újmy :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
7.9.21 22:06

A tobě vypichli vobe voci, když jste spolu zacali chodit? Protože jinak nechápu, že se ti to nestalo už dřív. Je to úplně normální a lidský. A jo, časem to odezní. Vždyť je to nakonec docela fajn, no ne? Jinak by byl život nudný. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 22:09

Ano stalo v práci.. Naštěstí to bylo bez odezvy.. Sama se bojím toho jak bych se tehda zachovala kdyby odezva byla :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
743
7.9.21 22:12

Pokud umíš jasně odlišit, že jde fakt jen o pocit a víš, že bys partnera nepovedla a miluješ ho, tak v tom máš naprosto jasno a vůbec o nic nejde. Jsme lidi, takže ten pocit zakoukání se je občas normální a vůbec nic nevypovídá o síle Tvého vztahu s přítelem. Je to atejné jako platonická láska k nějaké celebritě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4195
8.9.21 00:03
@Anonymní píše:

Ne, nejsi špatná a vzhledem k tomu, že se ptáš na toto, jsi úplný :andel:
Pokud je objekt pohledný je to i normální.
Pokud je objektu více než 15 je to i legální.

Jen prosím toleruj příteli, že se občas déle zakouká do nějakého cizího výstřihu.

PS. něco jiného jsou kafíčka, kamarádíčkování, překotné výměny sms - to už je taková nevěra ve stádiu pokusu :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat