Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Dobrý den zamiloval jsem se do Ukrajinky ale nemá zde žádný pobyt a jako turistka zde momentálně přijet nemůže nevíte jak ji dostat legálně zde ![]()
Tak jeď za ní ty. Ale pokud jste se poznali přes internet a všechno bylo on-line, tak ji v podstatě neznáš a zamiloval ses do představy, jaká je. ![]()
@MK2677 Jestli má polské vízum, tak sem klidně může přijet na nějakou dobu (teď nevím, na jak dlouho, ale může, teda pokud ji zrovna nekončí).
@MK2677 píše:
S polským vízem může být pouze v polsku
Tak jeď na rande do poska ![]()
Ano 18. 7 máme rok výročí žili jsme spolu deset měsíců teď maká v Polsku zde ale nemůže legálně
@MK2677 píše:
S polským vízem může být pouze v polsku
Jako že nesmí z Polska jo? Tomu snad nevěříš. Znáš jí osobně?
Aha, už dočítám. Proč si nezažádala tady? To jsi s ní žil v Polsku?
@MK2677 píše:
Ano 18. 7 máme rok výročí žili jsme spolu deset měsíců teď maká v Polsku zde ale nemůže legálně
A 10 mesicu jste spolu zili kdy a kde? Proc odesla do Polska?
Ja se v tom neorientuji, ale Ukrajincu jsou v CR tri prd.ele,proc by nemela dostat pracovni povoleni?
Prověř ji. Tyto ženy chtějí do EU nebo USA. Chtějí se mít dobře. Spolu s Ruskami jsou známé tím, že loví muže na internetu, aby mohly odejít ze své země. Často chtějí peníze a luxusní život.
@topazio píše:
Prověř ji. Tyto ženy chtějí do EU nebo USA. Chtějí se mít dobře. Spolu s Ruskami jsou známé tím, že loví muže na internetu, aby mohly odejít ze své země. Často chtějí peníze a luxusní život.
no to sice jo, chtějí do EU, já znám jen samé Ukrajinky, které jsou většinou velmi pracovité, skromné a šťastné, že mohou žít v naší zemi - někdy to poznáš jen při řeči, že má takový měkký přízvuk, že je to Ukrajinka,
u nás v práci jich máme spoustu - jsou to moc fajn holky, v naší vesnici bydlí dvě - jedna má asi 35, děti s Čechem 4 a 6 let, druhá má k 60, ta tu s manželem Čechem žije už dlouho - děti dospělé, a v nemocnici jsou Ukrajinky ošetřovatelky - no ty jsou různé, některé fajn, některé to dost flákaj
@topazio píše:
Prověř ji. Tyto ženy chtějí do EU nebo USA. Chtějí se mít dobře. Spolu s Ruskami jsou známé tím, že loví muže na internetu, aby mohly odejít ze své země. Často chtějí peníze a luxusní život.
Tak nejsou takove vsechny. Je jich tady dost a ty jsou normalni a pracovite.
Ale mas pravdu, ze se to deje velmi casto a takovych pripadu je hodne, dokonce jsem nedavno videl i dokument, kde nejaka agentura dohazovala mlade nevesty z Ukr. do Statu. Ti osameli chlapci platili tisice dolaru za sluzby te agenture za zprostredkovani, nektere prijely i do Ameriky, takze se videli i nazivo, pak se vratily zpet a najednou uplny konec a nedopadlo to.
Ale jeden se s nejakou i ozenil, tak minim. 1stastny konec to melo ![]()