Zamilovala jsem se do ženatého

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18
21.6.22 17:06

Zamilovala jsem se do ženatého

Ahojky, skupinko,
Upřímně nevím jak začít, předem doufám, že mě hned všichni neodsoudíte. můj problém je ten a spíše hledám radu co dělat… zamilovala jsem se do o 17 let staršího muže, který je ženatý. Doma žijí jako spolubydlící, ale mají dvě děti pubertaky o které se velmi dobře stará. Co, vím pořád s dětmi jezdi na kroužky atd…Ale jaký je můj problém, chodil okolo mě víc jak půl roku, nikdy jsem si ho nevšimla až když mi jednou donesl kytku abych měla hezčí den… a tím to začalo..chvilkové kávy.. sem tam pohlazení, pusa, ale nic víc krom sms… a já bohužel se zamilovala.. vůbec nevím zda mu to mam říct nebo ne… plánujeme že se nějaký den uvidíme..vůbec nevím jak to bere on, ale říkám si kdyby mě chtěl jen do postele proč kolem mě chodil tak dlouho a nesebral odvahu dřív aspoň podle jeho slov??? Je mi s ním krásně i když se vídáme jen v práci a na pár minut…Je tu někdo kdo to měl stejně a dobře to dopadlo? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12013
21.6.22 17:14

Studenou sprchu a drsnou žínku. A ruce pryč od zadaného chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
21.6.22 17:18

A to dobre dopadlo znamena co? Dobre pro tebe, nebo pro ty deti a rodinu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
21.6.22 17:18

Jakože jak myslíš, dopadlo dobře??? aby opustil manželku? Budeš jen matrace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10585
21.6.22 17:26

Já nevím teda, ale kdyby mi nějaký chlap řekl „doma žiju se ženou jen jako spolubydlící“, tak se asi neudržím a začnu se smát :D Na to fakt ještě jde někoho sbalit? :D Moje žena mi nerozumí, jsem s ní jen kvůli dětem… profláknutější klišé ženáčů asi neexistuje. To by mě jako dost urazilo, kdyby si myslel, že jsem tak laciná a jednoduchá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25910
21.6.22 17:27

@Meggi12345
Doma žijí jako spolubydlící

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a to ti vypráví on? A jaké další pohádky? Do ženatejch s dětma nedělej, bude tě to mrzet. Navíc je na tebe starej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
21.6.22 17:28

A jak víš, že doma žijíjako spolubydlící? Aha on ti to řekl, to jo. :lol: A manželka mu nerozumí a určitě je jeho životní omyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
21.6.22 17:28
@Adelineee píše:
A to dobre dopadlo znamena co? Dobre pro tebe, nebo pro ty deti a rodinu?

pro mě samozřejmě, já nechci aby opouštěl hned rodinu na to se známe krátce, ale má už velké děti a nevím zda tomu mám dávat nějaký čas…muselo by to trvat hodně dlouho než bych ho o něco takového mohla požádat nebo aby to udělal sám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
21.6.22 17:29
@Kfětoslava píše:
A jak víš, že doma žijíjako spolubydlící? Aha on ti to řekl, to jo. :lol: A manželka mu nerozumí a určitě je jeho životní omyl.

Ne, to nikdy neřekl… právě že o ní mluví hezky proto tomu nějak nerozumím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
21.6.22 17:30
@Meggi12345 píše:
pro mě samozřejmě, já nechci aby opouštěl hned rodinu na to se známe krátce, ale má už velké děti a nevím zda tomu mám dávat nějaký čas…muselo by to trvat hodně dlouho než bych ho o něco takového mohla požádat nebo aby to udělal sám

A ty nechceš jednou děti? Tenhle strejc ti je už nedopřeje. A jestli ano, bude jeden z mnoha komiků, co si dělají vnoučata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
21.6.22 17:31
@Meggi12345 píše:
Ne, to nikdy neřekl… právě že o ní mluví hezky proto tomu nějak nerozumím

Pryč. Najdi si svobodného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7420
@Meggi12345 píše:
pro mě samozřejmě, já nechci aby opouštěl hned rodinu na to se známe krátce, ale má už velké děti a nevím zda tomu mám dávat nějaký čas…muselo by to trvat hodně dlouho než bych ho o něco takového mohla požádat nebo aby to udělal sám

Velké děti, to je kolik let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
@divine woman píše:
@Meggi12345
Doma žijí jako spolubydlící:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a to ti vypráví on? A jaké další pohádky? Do ženatejch s dětma nedělej, bude tě to mrzet. Navíc je na tebe starej.

No právě nikdy by mě nenapadlo že se mi tohle může stát… a navíc jsem nenapsala že nejsem taky sama…na toho chlapa co mám doma jsem čekala celý život říkám, ale prostě je to silnější než já…mluvíme spolu narovinu… když se nám něco nelíbí prostě to řekneme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
21.6.22 17:32
@Meggi12345 píše:

Velke deti jsou jak stare?
Ja bych byla opatrna, touha dostat se do kalhotek dokaze divy. A ty si myslis, ze ti na ferovku rekne, ze manzelka je vlastne docela fajn, ale po tech letech okoukana a sex uz neni to, co byval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26596
21.6.22 17:32
@Meggi12345 píše:
Ahojky, skupinko,
Upřímně nevím jak začít, předem doufám, že mě hned všichni neodsoudíte. můj problém je ten a spíše hledám radu co dělat… zamilovala jsem se do o 17 let staršího muže, který je ženatý. Doma žijí jako spolubydlící, ale mají dvě děti pubertaky o které se velmi dobře stará. Co, vím pořád s dětmi jezdi na kroužky atd…Ale jaký je můj problém, chodil okolo mě víc jak půl roku, nikdy jsem si ho nevšimla až když mi jednou donesl kytku abych měla hezčí den… a tím to začalo..chvilkové kávy.. sem tam pohlazení, pusa, ale nic víc krom sms… a já bohužel se zamilovala.. vůbec nevím zda mu to mam říct nebo ne… plánujeme že se nějaký den uvidíme..vůbec nevím jak to bere on, ale říkám si kdyby mě chtěl jen do postele proč kolem mě chodil tak dlouho a nesebral odvahu dřív aspoň podle jeho slov??? Je mi s ním krásně i když se vídáme jen v práci a na pár minut…Je tu někdo kdo to měl stejně a dobře to dopadlo? :kytka:

Jasně, žije se ženou jen kvůli dětem, až budou starší, tak od manželky odejde. :mrgreen: :mrgreen: Takové bludy neber vážně, líbí se Ti, Ty se líbíš jemu, jdi do toho, když nic jiného, tak si užiješ s chlapem, který se Ti líbí, na zamilovanost se vykašli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat