Zamilovala jsem se do ženy

Anonymní
12.5.20 22:44

Zamilovala jsem se do ženy

Zdravím. Mám hodně velký problém. Mám přítele, jsme spolu už pár let, je to dokonalej chlap, miluju ho, děti ještě nemáme. Ale teď ten problém. Chodím na nehty k jedný paní a já se do ní asi zamilovala. Každý den doma brečím a myslím na ní, je mi po ní smutno. Když jdu k ní na nehty, tak z ní nespustím ani na vteřinu oči, celou dobu se usmívám jak blbá a jsem úplně mimo, hrozně si užívám to, jak mě během toho drží za ruce. Je to prostě dokonalá ženská. Ale co to se mnou sakra je? Asi neznám ani svojí sexuální orientaci. Ona má ale taky přítele, děti taky nemá. Vykáme si a stýkáme se jen na 2 hodiny měsíčně na těch nehtech. Potřebuju pomoc, radu, cokoliv, prosím. Já jsem z toho fakt hrozně špatná. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5556
12.5.20 22:50

No i kdyby se ti líbil jiný muž, tak nechápu to brečení doma :think: Spíše mi přijde, že si se zbláznila, než cokoli jiného :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4810
12.5.20 22:51

Klid. Kdyby to byl nehtař, pocity by byli stejné. Ty dvě hodiny péče prostě dělají divy. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.20 06:03

Poblouzneni:) netrapila bych se tím, každopádně pokud tě to bude lákat, no tak ji někam pozvi. Třeba pak zjistíš ze taková super ani není. Ono zase pak láska si nevybírá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama