Zamilovani - blok

Anonymní
29.4.17 16:21

Zamilovani - blok

Prosim o anonym a zaroven se za nej omlouvam, ale jedna se o osobni info.
Jde o to, ze ja (27, dva kluci) jsem se zamilovala do blizkeho kamarada meho. cerstve exmanzela (38) rozvedeny, 13ti lety syn I on do me, dost. Oba se.v.tom placame, hrozne. spolu chceme byt, ale on trpi hroznymi vycitkami, ze mu to memuze idelat atd…pritom je uplne na dne a ja taky, chodim jak telo bez duse. Ani nevim co. hledam radu, vykecani se? Co byste delaly?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18089
29.4.17 16:29

Obá jste teda rozvedený? jestli jo tak nevím co vám brání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 16:36

Byla bych normálně s nim. Vždyť jste rozvedení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.17 16:45

@ka2ka ano,brani mu kamaradstvi s mym manzelem, je z toho spatny..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.4.17 16:45

Tedy exmanzelem

• Nahlásit
  • Citovat
18089
29.4.17 16:47
@Anonymní píše:

to si bude muset vybrat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
29.4.17 17:34

@ka2ka spíš on, ne? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
29.4.17 18:30
@Anonymní píše:
Jde o to, ze ja (27, dva kluci) jsem se zamilovala do blizkeho kamarada meho. cerstve exmanzela (38) rozvedeny, 13ti lety syn I on do me, dost. Oba se.v.tom placame, hrozne. spolu chceme byt, ale on trpi hroznymi vycitkami, ze mu to memuze idelat atd…pritom je uplne na dne a ja taky, chodim jak telo bez duse. Ani nevim co. hledam radu, vykecani se? Co byste delaly?

blok nechápu.. výčitky už vůbec ne… podle mě jsou to výmluvy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10855
29.4.17 18:45
@Anonymní píše:

A co mu nemůže udělat. Tvůj ex si na tebe uplatňuje nějaký nárok? Určitě ne. Takže o nic nejde. Nevím jak dlouho jste rozvedení, ale problém žádný nevidím. :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
29.4.17 18:46

A spite spolu? jestli te nema jen jako kamosku s vyhodou a ostatni je jen med kolem huby :think: popr. se muzete prestehovat a zacit jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
29.4.17 20:12

Ja to taky moc nechápu? Jakýma výčitkama on trpí, kdyz jste už rozvedení?! 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
29.4.17 20:16

Ja chápu, ze muze byt neprijemny to kamarádovi sdělit, že spolu chodíte, ale nemělo by to bránit samotnému vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
29.4.17 20:21
@Lumius píše:
A co mu nemůže udělat. Tvůj ex si na tebe uplatňuje nějaký nárok? Určitě ne. Takže o nic nejde. Nevím jak dlouho jste rozvedení, ale problém žádný nevidím. :think: :nevim:
:palec: ex je ex a na žádný nárok nemá nárok… jak říkám mě se to jeví jako zadní vrátka od něj
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
29.4.17 20:31
@Anonymní píše:

Dívej, buď tohle „dilema“ nepřežije jejich kamarádství nebo vaše nové partnerství. Otázku, co je pro vás - nebo asi spíš pro tvého nového chlapa, pokud tomu dobře rozumím - cennější, už si fakt budete muset rozlousknout sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.17 21:00

Jeste jsme spolu nespali, rozvod je cerstvy u ke _ mesic

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie