Zamlklé těhotenství 3x po sobě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ella123
Kecalka 137 příspěvků 25.07.18 21:37
Zamlklé těhotenství 3x po sobě

Ahoj, mám za sebou dnes 3.revizi za poslední rok a půl. Mám už jedno tříleté dítě a snažíme se o druhé, ale po dnešku nevím, jak dál. Máme všemožná vyšetření a vše v pořádku. Dcera je z IVF, dlouho se nedařilo, ale problém nezjišťen. Pak se mne podařilo otěhotnět přirozeně, ale vždy to skončí v 8tt revizi. Je mně 35 let a vzhledem k tomu, že příčina se nenašla, tak to budou asi nekvalitní vajíčka. IVF s PGS nemá význam, v únoru při IVF jsem měla i při vysokých dávkách pouze 1 vajíčko, tak jsme od toho ustoupili a ne otěhotněla jsem. Paradoxně nemám problém otěhotnět přirozeně, ale se špatným koncem. I přes Utrogestan a Zibor.
Najde se někdo, kdo má podobný problém? :,(

Přečtěte si článek: Zamlklé těhotenství: Jaké jsou příznaky a příčiny?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Lisianne
Kecalka 257 příspěvků 25.07.18 21:43

zkus reprodukční imunologii - Karin Malíčková, je tu i diskuze pod názvem Karin Malíčková, jak dlouho trvala léčba neplodnosti?

Tejule
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 25.07.18 21:46

Hele, možná budu hnusná teď, chápu tvé zklamání, je to hrozný, ale koukni se na to selskym rozumem. Otěhotnět lze, ale podtratis, no něco je špatně a tělo není hloupé, ví proč to dělá. Možná tam je nějaká genetická vada a tělo se plodů chytre zbavuje, možná ty bys těhotenství neunesla… Ona ta příroda ví proč to dělá… Víš co bych udělala já, vyprdla se na to. Máš zdravou holčičku, to je největší štěstí v životě, váz si toho. Může se stát i když přírodu oblbnes, tak to dítě ( ač chápu, že si ho hodně přeješ) nebude v pořádku a odnese to celá tvá rodina… Užívej si každého dne se svou dcerou, nalej si skleničku, pobrec si a já bych se smirila s tím, že mám jedno dítě :-) tomu bych se věnovala naplno a nepokousela bych víc přírodu.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1982 příspěvků 25.07.18 21:51

Známá měla ten samý problém,2* zamlklého těhotenství a zjistili jí onemocnění štítné žlázy.

Ella123
Kecalka 137 příspěvků 25.07.18 21:54

@Lisianne Imunologii už mám dělanou 2× a na nic se nepřišlo.????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.18 21:55

Ahoj zakladatelko,

já jsem na tom trošiku podobně… Mám téměř čtyřletého syna, který se povedl na první pokus, ale teď se snažíme už skoro 2 roky o druhé a nic… Otěhotněla jsem za tu dobu taky už třikrát. Poprvé to bylo mimoděložní a já přišla o vejcovod, podruhé biochemické a teď potřetí molární těhotenství..nyní máme půlroční pauzu nařízenou doktorama, protože otěhotnět by znamenalo mít rakovinu :-( A ještě navíc po prvním synovi, který se narodil maličký, mi zjistili Leidenskou mutaci, která právě může hodně způsobovat potraty a i další komplikace v těhotenství…takže vyhlídky fakt na nic :-( Ale stále věřím, že jednou to přijde a bude vše v pořádku :-) I tobě hodně štěstí!!!

Lisianne
Kecalka 257 příspěvků 25.07.18 22:00
@Ella123 píše:
@Lisianne Imunologii už mám dělanou 2× a na nic se nepřišlo.????

u Karin Malíčkové v Praze? To je opravdová kapacita, jestli je to obyč. CAR, tak tam se to imuno jen jmenuje. Brali ti desítky hodnot, které testovali? Mnoho lidí si myslí, že má imuno a mají prd.

Ella123
Kecalka 137 příspěvků 25.07.18 22:01

@Tejule Máš velkou pravdu,co by někdo dal za jedno zdravé dítě. Já ale bohužel pořád nejsem schopná přijat fakt,že malá bude jedináček,i když dnešek mně celkem srazil na kolena a nevím,jestli to chci zkoušet dál.Nedokážu se s tím prostě smířit :,(

Lisianne
Kecalka 257 příspěvků 25.07.18 22:01

a tu štítku a hematologii je potřeba taky prověřit. Hlavní je, že zapadneš, ale jestli tomu něco brání, tak bohužel.

Ella123
Kecalka 137 příspěvků 25.07.18 22:04

@Lisianne Nejdřív to bylo v CAR a posílali to tehdy prave k Malickove. Loni na klinice v Brně a myslím si,že to bylo celkem podrobné vyšetření.Mam jen mutaci MTHFR,ale vždy mám injekce,takže to důvod asi nebude.

Ella123
Kecalka 137 příspěvků 25.07.18 22:12
@Anonymní píše:
Ahoj zakladatelko,já jsem na tom trošiku podobně… Mám téměř čtyřletého syna, který se povedl na první pokus, ale teď se snažíme už skoro 2 roky o druhé a nic… Otěhotněla jsem za tu dobu taky už třikrát. Poprvé to bylo mimoděložní a já přišla o vejcovod, podruhé biochemické a teď potřetí molární těhotenství..nyní máme půlroční pauzu nařízenou doktorama, protože otěhotnět by znamenalo mít rakovinu :-( A ještě navíc po prvním synovi, který se narodil maličký, mi zjistili Leidenskou mutaci, která právě může hodně způsobovat potraty a i další komplikace v těhotenství…takže vyhlídky fakt na nic :-( Ale stále věřím, že jednou to přijde a bude vše v pořádku :-) I tobě hodně štěstí!!!

To mě moc mrzí,taky nic moc. Té moly se taky děsím,to tu ještě nebylo :( .Ale naštěstí se to podchytí a sleduje,jen to snažení se hodně posune. Ta mutace je nepříjemná,ale dá se to řešit injekcema?Ja jsem si píchala pokaždé,ale nepomohlo to a to mám MTHFR,což by prý vůbec neměl být problém.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 25.07.18 22:12
@Tejule píše:
Hele, možná budu hnusná teď, chápu tvé zklamání, je to hrozný, ale koukni se na to selskym rozumem. Otěhotnět lze, ale podtratis, no něco je špatně a tělo není hloupé, ví proč to dělá. Možná tam je nějaká genetická vada a tělo se plodů chytre zbavuje, možná ty bys těhotenství neunesla… Ona ta příroda ví proč to dělá… Víš co bych udělala já, vyprdla se na to. Máš zdravou holčičku, to je největší štěstí v životě, váz si toho. Může se stát i když přírodu oblbnes, tak to dítě ( ač chápu, že si ho hodně přeješ) nebude v pořádku a odnese to celá tvá rodina… Užívej si každého dne se svou dcerou, nalej si skleničku, pobrec si a já bych se smirila s tím, že mám jedno dítě :-) tomu bych se věnovala naplno a nepokousela bych víc přírodu.

Napadlo mě to stejné! Snažíte se o druhé, nemáte čas na dcerku… ať to neodskáče ona. Vnímá to. Věnuj se dceři, buď pro ní.

Frances22
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 25.07.18 22:14

Ahojky, tez jsem za rok a kousek mela 3 ZP. Sice jen 2× revize a jedniu jsem se vyčistila sama, ale vim jak se citis. Útěchou je, ze se nam zadarilo. Dnes jsem v 16+1tt a zatim je vse v poradku.
Takze se nestresuj, povede se

Ella123
Kecalka 137 příspěvků 25.07.18 22:23

@Veru1987 Promiň,ale nepsala jsem tento příspěvek pro to,aby mně někdo soudil za to,že se snažím mít ještě jedno dítě,hlavně kvůli dcerce a možná to bude nepochopitelné,ale dceři se věnuji a užívám si jí maximálně a rozhodně tím netrpí. Sama už po tomto neúspěchu začínám vidět situaci jinak,ale smířená nejsem.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 25.07.18 22:25
@Ella123 píše:
@Veru1987 Promiň,ale nepsala jsem tento příspěvek pro to,aby mně někdo soudil za to,že se snažím mít ještě jedno dítě,hlavně kvůli dcerce a možná to bude nepochopitelné,ale dceři se věnuji a užívám si jí maximálně a rozhodně tím netrpí. Sama už po tomto neúspěchu začínám vidět situaci jinak,ale smířená nejsem.

Omlouvám se, nechci být zlá. Určitě je lepší mít dvě děti. Ať má dcera sourozence. Rodiče tu jednou nebudou. Jen prostě jsem to myslela neupnout se jen na tuto myšlenku a být tu pro dceru, kteoru máte.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >