Zamlklé těhotenství 6+4

Anonymní
12.9.19 10:38

Zamlkle tehotenstvi 6+4

Ahoj, chtela jsem se zeptat, v pondeli 6+0tt byla potvrzena srdecni akce, kvuli castym potratum beru utrogestan. Nevolnosti celkem ustaly.. chci se zeptat, ma nekdo zkusenost se zamlklym tehu po potvrzeni srdecni akce? Nestresuju se, jen chci byt pripravena na vsechno.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

StaráPuška
12.9.19 10:45

Ano, stalo se mi to dvakrát - po prvním dítěti následovalo těhotenství, kdy v 8tt bez akce, nevím, jestli předtím byla, rok poté napřed akce, pak bylo embryo menší než by mělo a ve 12tt bez akce. Poté jsme sj nechali udělat genetiku pro klid duše, jinak dr. posílají az pp třetím případu, tam vse ok, zmenila jsem gynekologa hlavně z osobních důvodů a pri dalším otěhotnění jsem dostala utrogestan a ted jsem ve 30tt a uz to vypadá dobře. Ale je fakt, ze v druhém případě zamlkleho těhotenství jsem se jednoho rána prostě cítila absolutně netehotna a nemylila jsem se. Uvidíš, držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
332
12.9.19 10:58

Ano. V pátek 6+něco jsem byla na kontrole kvůli krvácení. Srdeční akce potvrzená, všechno v pořádku, dostala jsem utrogestan. V pondělí na kontrole bez srdíčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.9.19 11:18

Ano, v 6+0 srdeční akce, v 6+6 bez srdeční akce. O rok později druhé těhotenství v pořádku, nyní začínám osmý měsíc. Ve druhém těhotenství se mi stávalo často, že jsem se cítila netěhotně, z ničeho nic mi bylo třeba pět dní dobře a vše bylo v pořádku :palec: To že se ti udělá dobře není tedy vždy ukazatel něčeho spatneho :hug: Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
954
12.9.19 14:51

Prosim te a k cemu ti ty odpovedi budou??nechapu :roll: miminko muze presta zit klidne pred porodem, to to budes hrotit celou dobu??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.9.19 09:39

Dotaz

Dobry den, zena je aktualne v 8tt adnes byla po tydnu na kontrole, minule na kontrole srdicko tlouklo, a dnes ji dr. Rekl ze plod se vyviji oproti minulemu tydnu ale ze nevidi srdecni aktivitu a ze ma prijit pristi tyden… Je to mozne aby se plod vyvijel ale srdce netlouklo? Doufame ze vse bude vporadku a ze jen proste srdicko nebylo videt… P. s. je to druhe tehotenstvi prvni probihalo vporadku a je z nej sikovny 6lety kluk :P dekuju za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
StaráPuška
13.9.19 09:48

Tak jestli už tlouklo a teď netluce… Nevim, mně se to nezdá, ale mudr snad vi vic.

• Nahlásit
  • Citovat
13.9.19 11:29

Srdíčko by teď mělo být vidět ještě lépe než na minulé kontrole :think: Moc se mi to nelíbí. Mohlo přestat tlouct třeba včera, proto je plod oproti minulé kontrole vyvinutý :nevim: Držím palce a doufám, že se mýlím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama