Zamlklé těhotenství doma

Anonymní
8.5.21 18:20

Zamlklé těhotenství potrat doma

Ahoj potřebuji poradit. Jsem tu nová. Jsem 9tt bohužel zamlklé těhotenství. Nechci jít na přerušení do nemocnice chci aby se stim tělo v pořádalo samo. Doktor mi říkal že můžu čekat až se rozkrvácim a začne to samo. Nebo můžu jít na revizi což já nechci. Ale nějak se mi nedaří začít krvácet. Zkoušela jsem malinikovy čaj, víno horkou vodu, sex ale pořád jen špinení :,( máte někdo stím zkušenost prosím o radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
147
8.5.21 19:02

Jo, zial jo. Podla mna to nevyvolas, proste pockas, az na to telo pride samo.

U mna plod odpovedal 9 tyzdnu a potratila som az v 12. Na zamlkle sa prislo neskoro, mala som ist na reviziu, akurat sa mi to den pred zakrokom spustilo samo.

Psychicky mi urcite pomohlo, ze som si tym presla sama doma, ale neviem si predstavit o tom vediet a cakat a cakat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
592
8.5.21 19:31

Ahoj, me to bohuzel doma neslo. Zamlkle se stalo pravdepodobne v 7tt a revizi jsem mela v 10. Ve zprave mam uz pokrocile stadium rozkladu, malo materialu.. Temer jsem ani nespinila. Nejaky cas si dej, ale asi nema cenu hrat si se zanetem, kdyz to nepujde :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 19:53

Momentálně také čekám na potrat, takže jsem aktuálně přečetla kdejakou diskusi a bohužel hodně holek udává, že to trvá poměrně dlouho, 3 týdny nejsou výjimkou :(

Já mám afetální vejce (anembryomolu, prázdný gestační váček), jsem teprve 6tt, ale již 14 dní mám těžké nevolnosti, které mi znemožňují fungovat (měla jsem to tak ve všech těhotenstvích), takže je to pro mě těžké nejen psychicky, ale hlavně fyzicky. Dr. zatím vyčkává, že to odejde samo, ale budu ho přemlouvat na revizi (kdybych mohla chodit do práce a normálně žít, tak bych tomu asi taky dala šanci doma). Bohužel zatím ani nešpiním, ani nevolnosti příliš neustupují :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
231
8.5.21 19:53

Taky jsem po zamklém těhotenství nechtěla na zákrok, ale byla to strašná chyba. Šla jsem variantou, že mi paní doktorka dala Mispregnol, po něm jsem šíleně, ale opravdu šíleně nárazově krvácela měsíc, bylo mi zle, třásla jsem se, ale ani tak se děloha nevyčistila. Na zákrok jsem nakonec musela a vůbec nic to nebylo. Já si dodnes vyčítám, že jsem nešla na zákrok hned, nemusela jsem tolik trpět. Takže já jsem za to vyřešit to co nejdříve a nečekat. A opravdu mě mrzí, co tě potkalo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 20:38

Jsem z toho všeho nešťastná. Když už jsem se nějak šmířila stím že miminko je prič že vše má svůj důvod. Tak se prostě nedaří samo dostat ven vím že revize trvá chvíli a že někdo se zotaví brzo někomu to trvá déle. Ale taky jsem se dočetla že po revizi se čeká déle než se můžeme začít zas snažit doufám že to ještě přijde samo. Ten kdo je na tom podobně držím pěsti ať dopadne dobře a brzy se dočká miminka :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 21:07
@Anonymní píše:
Ahoj potřebuji poradit. Jsem tu nová. Jsem 9tt bohužel zamlklé těhotenství. Nechci jít na přerušení do nemocnice chci aby se stim tělo v pořádalo samo. Doktor mi říkal že můžu čekat až se rozkrvácim a začne to samo. Nebo můžu jít na revizi což já nechci. Ale nějak se mi nedaří začít krvácet. Zkoušela jsem malinikovy čaj, víno horkou vodu, sex ale pořád jen špinení :,( máte někdo stím zkušenost prosím o radu

Taky mam tuto zkušenost, zamlkle tehu 9tt. Na potrat jsem čekala asi 14 dní. Slabší špinění přišlo asi po 10 dnech, rozjizdelo se to postupně. Potrat byl pak jak „malý porod“, naštěstí jsem byla zrovna doma. Na revizi jsem nemusela. Doktorka mi rekla, že by nečekala víc než měsíc, a že nesmi byt teploty nebo větší bolesti. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
11903
8.5.21 21:12

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 22:20

@wobludka takže se ti to rozjelo no to ráda slyším protože na revizi opravdu nechci. Zatím čekám 7 den a jen slabé špinení. Dnes jsem začala mít bolesti do zad a v levém podbřišku tak uvidím zda to není příznak toho že se to blíží :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
302
8.5.21 23:08

Jestli špiníš, tak by se to mohlo brzy rozjet. Držím palce! Mám to za sebou dvakrát a musím říct, že mi domácí potrat pomohl se s tím zamlklým těhotenstvím lépe vyrovnat a posílil moji důvěru ve vlastní tělo. Poprvé jsem čekala dlouho, asi 4 týdny. Byla jsem moc ráda, že se to nakonec rozjelo samo, představa zákroku revize pro mě byla strašná. Výhoda čekání je ta, že po potratu se stejně jako po porodu vyplaví endorfiny, kdežto po probuzení z narkózy v nemocnici se člověk může cítit pouze bídně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
8.5.21 23:49
@Anonymní píše:
Jsem z toho všeho nešťastná. Když už jsem se nějak šmířila stím že miminko je prič že vše má svůj důvod. Tak se prostě nedaří samo dostat ven vím že revize trvá chvíli a že někdo se zotaví brzo někomu to trvá déle. Ale taky jsem se dočetla že po revizi se čeká déle než se můžeme začít zas snažit doufám že to ještě přijde samo. Ten kdo je na tom podobně držím pěsti ať dopadne dobře a brzy se dočká miminka :srdce:

Já jsem si to taky myslela, že se budu moct začít znovu snažit dřív, ale opak byl pravdou. Po revizi stačí nechat projít jednu menstruaci a zase můžeš. Je to individuální, ale já jsem na MS po revizi čekala 28 dní. Ale tím, že jsem čekala, jestli to odejde samo, tak jsem si to protáhla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7765
9.5.21 00:16

Udělají ti revizi, přestaneš krvácet, počkáš na měsíčky a můžeš se začít znovu snažit. Tělo bude vyčištěné, připravené.
Na samopotrat můžeš čekat týdny a stejně můžeš skončit v nemocnici na zákroku pro riziko vykrvácení, taky si čekáním můžeš přivodit zánět. Spousta holek po samovolném potratu krvácí dlouhé týdny, déle trvá, než naskočí menstruace.
Pokud to vše děláš, kvuli tomu, aby jsi se mohla brzy zase začít snažit otěhotnět, tak nevim, zda je to správný postup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 10:04

Dnes zvracím dokonce víc než včera, takže potrat se u mě rozhodně neblíží :zed: už jsem o 4 kila lehčí :( doufám že mě nenechá déle trápit a revizi mi udělají :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 16:17

Ahoj tak se hlásím stím že včera večer začali bolesti zad a bolesti podbřišku. Ráno zase normálka kolem poledne zas bolesti rozjelo se krvácení a bolesti byli větší. A pak to přišlo teď už je po všem jsem ráda že to přišlo samo a nemusela jsem na revizi. Ženské tělo je obdivuhodné :srdce: jsem ráda že to mám zasebou ikdyz bych byla radši kdybch miminko donosila ale vše má svůj důvod a věřím že příště to dopadne dobře. Takže všem hodně síli a stesti :srdce: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 16:50

To je úžasné, moc gratuluji, že to máš za sebou a proběhlo to podle Tvých představ :srdce: držím palce ať je příště vše v pořádku :kytka:

Já se pohybuju jen mezi postelí a záchodem, a to je venku tak krásně… Doufám, že to nebude dlouho trvat a budu moci tuhle těžkou životní kapitolu definitivně uzavřít (už se snažit nechci)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat