Revize, biochemické těhotenství

Anonymní
4.5.21 10:33

Revize, biochemické těhotenství

Ahoj holky.
Jsem 10 den zpoždění, 2 dny před MS jsem začla mít pobolívání prsou, občas mírné nevolnosti, mírné pobolívání podbřišku po celé dny. Po 5 dnech zpoždění clear blue pozit. s výsledkem 3-4TT. Hcg 99. Předevčírem pobolívání podbřišku přestalo. Včera hcg 40. Byla jsem u doktora, říkal že musíme sledovat až hcg klesne k 0 a čekat zda dorazí MS. Chci se zeptat, do jaké doby se čeká než dorazí MS než se schyluje k revizi? Zatím nic, ani pobolívání podbřišku.
Už jsem biochem. těhu prodělala, ale zpoždění bylo max 5 dní a pak přišla MS, takže jsem to s MUDr. ani neřešila.
Doktor říkal, že mi pak udělá nějaké testy na chlamydie, ATd. A že pak se dělá ještě imunologie. Už jste si tím někdo prošel? Co vše jste pak podstupovaly?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1330
4.5.21 10:40

Žádná revize ti nehrozí, HCG klesá, toho se bát rozhodne nemusis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3423
4.5.21 11:01

Na testech jsem ani nebyla. MS dorazila cca tyden po tom co me prestalo pobolivat bricho a byt spatne od zaludku. Pro me pokazde 5 dnu zpozdeni. Akorat ja ani nebyla na krvi a mela jsem jen velmi slabou carecku na dvou testech, pak hned zacala slabnout jeste pred MS. Pocitala bych tak s 2-3 tydny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat