Zamrazit jogurt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
teredes
Kelišová 6266 příspěvků 29.07.11 14:34
Zamrazit jogurt?

Ahoj,
prosim vas, zkousela jste nektera dat jogurt na mrazak? Manzel jede se synem na vikend pod stan a syn ma trochu problemy s jidlem. Ke snidani zvlada jogurt, tak me napadlo, ze je ted hodim na mrazak, pak do chladici tasky a oni si jeden vyndaji v sobotu a jeden v nedeli rano… Je to blbost?
 Diky

Reakce:
suik
Extra třída :D 14857 příspěvků 29.07.11 14:41

to bych nemrazila, podle mě to nebude k jídlu. Taky to začne rozmrzat, to nevydrží zmrzlé dlouho, takže ten nedělní nebude použitelnej.
spíš bych zkusila jogurty ve sklenici od hippu, jsou dobrý a chutnaj i mě. Jen jsou docela drahý, ale pro jednou…

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 29.07.11 14:46

Je to blbost. Zmrazením se z jogurtu stane neživá srágora. Jogurt vydrží bez lednice klidně i 3 dny, pokud ho nedáte na plato auta pod zadní okno. Takže bych z lednice dala do termoigelitky nebo chladící tašky a hotovo.

tasa
Echt Kelišová 9073 příspěvků 29.07.11 14:51

Osobne jsem to nezkousela, nektery lidi to tak ale delaj, pridaj do toho jeste neco, aby to nebylo tak chudy a maji to misto Misi.

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 29.07.11 14:54

Já dělám jogurtovou zmrzlinu :mrgreen: ,ale jogurt bych nezmrazovala a opětovně nerozmrazovala. Taky si myslím, že vydrží pár dní bez lednice :nevim:
Aspoň já jogurty k brzké spotřebě do lednice nedávám, nesnášíme je studené..Nechám ve špajzce nebo vyndám z lednice min. půlden před konzumací..

keti
Kecalka 191 příspěvků 29.07.11 14:55

nemrazila bych, na chatě mi jednou zmrzlo omylem v mrazaku pomazankove máslo a po rozmrznutí nebylo vůbec k jídlu :poblion:

sandrik
Neúnavná pisatelka 19820 příspěvků 29.07.11 14:55

já jogurt běžně mrazím - dělám z něj nanuky :lol:

ale jíst to tekutý-rozmrzlý to jsem nezkoušela :nevim:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 29.07.11 15:01

Tak jogurty jsme mrazili běžně, ale taky jsme je pak jedli zmrzlé - jako zmrzlinu. Ale jak bude vypadat po rozmražení, netuším :nevim: .

radúna
Extra třída :D 12041 příspěvků 29.07.11 15:04

Rozhodně nemrazit. Jak píše BaraF. - jogurty vydrží i bez lednice.
Jo, jogurtové nanuky - to je něco jiného, to se líže zmrzlé, ale jogurt rozmražený je pěkný humus......

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 29.07.11 15:05
teredes píše:
Ahoj,
prosim vas, zkousela jste nektera dat jogurt na mrazak? Manzel jede se synem na vikend pod stan a syn ma trochu problemy s jidlem. Ke snidani zvlada jogurt, tak me napadlo, ze je ted hodim na mrazak, pak do chladici tasky a oni si jeden vyndaji v sobotu a jeden v nedeli rano… Je to blbost?
Diky

Ahoj. Asi bych radši do té chladící tašky dala k jogurtu (nezmraženému) třeba PETku se zmrzlou vodou.

teredes
Kelišová 6266 příspěvků 29.07.11 15:16

Ahoj, diky za rychle odpovedi, mrazit je teda nebudu. V chladici tasce maji pytliky se zmrzlou vodou, tak to snad do te nedele bude stacit. Jako je mi jedno, ze by v tom pochcipali ty dobre breberky, na dva dny to neva, spis se prave obavam te konzistence po rozmrazeni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >