Zánět ledvin bez teploty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:22
Zánět ledvin bez teploty ?

Ahoj, byla bych ráda, když by někdo poradil…
Měl někdo zánět ledvin bez teplot a bez bolesti zad? Mám zánět močového měchýře, nevím kolikátý den či měsíc, neměla jsem téměř příznaky. Diagnostikováno však před 4mi dny, od patka beru MacMirror 200, po 8 hod týden. Mám v sobě v tuto chvíli 7 tablet ale břicho stejné, akorát se víc potím a mám zimnici. Ale bez teploty, jen zimnici. Může to být teoreticky zánět ledvin? Kdy zaberou antibiotika? Děkuji…

Reakce:

TMana
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 09.09.18 18:29

Já měl zánět ledvin zcela bez teplot, záda ale bolela fest.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:33
@TMana píše:
Já měl zánět ledvin zcela bez teplot, záda ale bolela fest.

Děkuji, a byl jsi tou dobou nějak - mimo ten zánět - imunitně indisponován? Četla jsem totiž, že lidi se špatnou imunitou nemají teploty když je třeba a u mě je dost možné že ji můžu mít sníženou. No a taky jsem strašně unavená teda. Záda mě krapet pobolivaji ale na ledviny mi to přijde hodně dole :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:36
  • hodně dole - jakože v oblasti pásku cca.

TMana
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 09.09.18 18:48

Nejspíš jsem byl jinak v pořádku, nicméně ta bolest byla dost silná, nemohl jsem vůbec běhat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 19:02
@TMana píše:
Nejspíš jsem byl jinak v pořádku, nicméně ta bolest byla dost silná, nemohl jsem vůbec běhat.

Aha aha, dekuji za info, tak to je na druhou stranu dobrá zpráva pro mě ( že ta imunita může být ok ikdyz není teplota ) no já jen ležím a mám zimnice. Dvě duchny přes den na sobě a stejně zima. Nevím co se to děje. Zda to znamená že antibiotika zabírají či nikoliv. :?

unuděná
Kelišová 5587 příspěvků 2 inzeráty 09.09.18 19:45

Ja se nemohla ani hnout,ale teplotu jsem asi ani nemela (necitila jsem to,tak jsem se nemerila).Ta bolest ale byla silena,a to jinak mam pomerne vysoky prah bolestivosti.Pro­bihalo to u me tak,ze v sobotu lehke paleni pri moceni,v nedeli jsem se prolevala urologickym cajem a nahrivala a v noci z nedele na pondeli uz jsem nespala ani hodinu..Rano crp 160.Imunitu tehdy v pohode,ale pak me znicila ta atb (na 14dni) a trvalo pul roku,nez jsem se jakz takz srovnala.

Ela025
Kecalka 198 příspěvků 09.09.18 20:15

tak já horečkovala u každýho (39-40, kolikrát i přes 40),horečka u zánětu ledvin mi nikdy ani nešla srazit, srazily to vždy až léky na horečku v infuzi v nemocnicia bolest zad šílená, problém si nandat i ponožky a to vydežim bolestí hodně, zánět ledvin mě vždy odrovná …jinak bolesti jsem měla vždy jakoby u posledního žebra a když tě někdo bouchne normální silou do zas do pasu, tak jestli je to zánět ledvin, bolí to jako čert, tenhle test dělají i lékaři+ mě bolelo i břicho směrem k boku na postižený straně.......jo a imunitu mám na prd, mám zjištěnou poruchu i z krve a teploty u toho mám pořádný.....ale tak říká se, že ti, co nemají horečku jsou na to všeobecně s imunitou hůř

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 10:07
@Ela025 píše:
tak já horečkovala u každýho (39-40, kolikrát i přes 40),horečka u zánětu ledvin mi nikdy ani nešla srazit, srazily to vždy až léky na horečku v infuzi v nemocnicia bolest zad šílená, problém si nandat i ponožky a to vydežim bolestí hodně, zánět ledvin mě vždy odrovná …jinak bolesti jsem měla vždy jakoby u posledního žebra a když tě někdo bouchne normální silou do zas do pasu, tak jestli je to zánět ledvin, bolí to jako čert, tenhle test dělají i lékaři+ mě bolelo i břicho směrem k boku na postižený straně.......jo a imunitu mám na prd, mám zjištěnou poruchu i z krve a teploty u toho mám pořádný.....ale tak říká se, že ti, co nemají horečku jsou na to všeobecně s imunitou hůř

Děkuji, no tak je možné, že ten zánět ledvin nemám. Do ledvin jsem se nechala bouchnout a nic, břicho sice poboliva ale vepředu a spíš nízko, tak je to asi ten měchýř. Tak snad se to nerozjede. Antibiotika zřejmě nezabírají ale moc na kultivaci jsem ještě nedávala. Ach jo :-/ :-/

unuděná
Kelišová 5587 příspěvků 2 inzeráty 10.09.18 11:41
@Anonymní píše:
Děkuji, no tak je možné, že ten zánět ledvin nemám. Do ledvin jsem se nechala bouchnout a nic, břicho sice poboliva ale vepředu a spíš nízko, tak je to asi ten měchýř. Tak snad se to nerozjede. Antibiotika zřejmě nezabírají ale moc na kultivaci jsem ještě nedávala. Ach jo :-/ :-/

Piješ hodně? I ta antibiotika potřebují pomoct a močák propláchnout. Udělej si konev urologického čaje a celkový příjem tekutin zvyš alespoň o litr denně. Udělá to zázrak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 12:52
@unuděná píše:
Piješ hodně? I ta antibiotika potřebují pomoct a močák propláchnout. Udělej si konev urologického čaje a celkový příjem tekutin zvyš alespoň o litr denně. Udělá to zázrak.

Jojo piju hodně, piju urologický čaj od Grešíka, ale na něm je jen 2× denně tak to radši neprehanim, a taky abych ta antibiotika na druhou stranu moc neredila, snažím se nejíst sladké, jsem zabalená ráno i čepici je mi hrozně chladno ale teplota ani o stupínek vyšší. Třebas je to taky tím že už jsou rezistentní :-/ je to možné ? Počítala jsem to, a nejspíš mám od dubna šestý zánět v řadě, těch pět bylo nerozpoznaných a neléčených . Doktoři to nepoznali ani z krve :,(
Jo no to jsem koukala, ráno je moč taková zakalená a s prominutim smradlavá , přes den normální až na namodralou barvu ( asi z toho čaje ?)

Ela025
Kecalka 198 příspěvků 10.09.18 18:53
@Anonymní píše:
Jojo piju hodně, piju urologický čaj od Grešíka, ale na něm je jen 2× denně tak to radši neprehanim, a taky abych ta antibiotika na druhou stranu moc neredila, snažím se nejíst sladké, jsem zabalená ráno i čepici je mi hrozně chladno ale teplota ani o stupínek vyšší. Třebas je to taky tím že už jsou rezistentní :-/ je to možné ? Počítala jsem to, a nejspíš mám od dubna šestý zánět v řadě, těch pět bylo nerozpoznaných a neléčených . Doktoři to nepoznali ani z krve :,(
Jo no to jsem koukala, ráno je moč taková zakalená a s prominutim smradlavá , přes den normální až na namodralou barvu ( asi z toho čaje ?)

předpokládám, že jsi na urologii nebyla…jako kultivace by se měla nabrat před léčbou, dát léky a ty popř.změnit při rezistenci, když nezabírá atb, dá se nabrat i zpětně, ale idealní postup to není…zakalená moč je znak zánětu, jwstli teda je zakalená po umytí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >