Reklama

Zánět ledvin bez teploty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:22
Zánět ledvin bez teploty ?

Ahoj, byla bych ráda, když by někdo poradil…
Měl někdo zánět ledvin bez teplot a bez bolesti zad? Mám zánět močového měchýře, nevím kolikátý den či měsíc, neměla jsem téměř příznaky. Diagnostikováno však před 4mi dny, od patka beru MacMirror 200, po 8 hod týden. Mám v sobě v tuto chvíli 7 tablet ale břicho stejné, akorát se víc potím a mám zimnici. Ale bez teploty, jen zimnici. Může to být teoreticky zánět ledvin? Kdy zaberou antibiotika? Děkuji…

Reklama

Reakce:

TMana
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 09.09.18 18:29

Já měl zánět ledvin zcela bez teplot, záda ale bolela fest.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:33
@TMana píše:
Já měl zánět ledvin zcela bez teplot, záda ale bolela fest.

Děkuji, a byl jsi tou dobou nějak - mimo ten zánět - imunitně indisponován? Četla jsem totiž, že lidi se špatnou imunitou nemají teploty když je třeba a u mě je dost možné že ji můžu mít sníženou. No a taky jsem strašně unavená teda. Záda mě krapet pobolivaji ale na ledviny mi to přijde hodně dole :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:36
  • hodně dole - jakože v oblasti pásku cca.

TMana
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 09.09.18 18:48

Nejspíš jsem byl jinak v pořádku, nicméně ta bolest byla dost silná, nemohl jsem vůbec běhat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 19:02
@TMana píše:
Nejspíš jsem byl jinak v pořádku, nicméně ta bolest byla dost silná, nemohl jsem vůbec běhat.

Aha aha, dekuji za info, tak to je na druhou stranu dobrá zpráva pro mě ( že ta imunita může být ok ikdyz není teplota ) no já jen ležím a mám zimnice. Dvě duchny přes den na sobě a stejně zima. Nevím co se to děje. Zda to znamená že antibiotika zabírají či nikoliv. :?

unuděná
Kelišová 5436 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 19:45

Ja se nemohla ani hnout,ale teplotu jsem asi ani nemela (necitila jsem to,tak jsem se nemerila).Ta bolest ale byla silena,a to jinak mam pomerne vysoky prah bolestivosti.Pro­bihalo to u me tak,ze v sobotu lehke paleni pri moceni,v nedeli jsem se prolevala urologickym cajem a nahrivala a v noci z nedele na pondeli uz jsem nespala ani hodinu..Rano crp 160.Imunitu tehdy v pohode,ale pak me znicila ta atb (na 14dni) a trvalo pul roku,nez jsem se jakz takz srovnala.

Ela025
Kecalka 192 příspěvků 09.09.18 20:15

tak já horečkovala u každýho (39-40, kolikrát i přes 40),horečka u zánětu ledvin mi nikdy ani nešla srazit, srazily to vždy až léky na horečku v infuzi v nemocnicia bolest zad šílená, problém si nandat i ponožky a to vydežim bolestí hodně, zánět ledvin mě vždy odrovná …jinak bolesti jsem měla vždy jakoby u posledního žebra a když tě někdo bouchne normální silou do zas do pasu, tak jestli je to zánět ledvin, bolí to jako čert, tenhle test dělají i lékaři+ mě bolelo i břicho směrem k boku na postižený straně.......jo a imunitu mám na prd, mám zjištěnou poruchu i z krve a teploty u toho mám pořádný.....ale tak říká se, že ti, co nemají horečku jsou na to všeobecně s imunitou hůř

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 10:07
@Ela025 píše:
tak já horečkovala u každýho (39-40, kolikrát i přes 40),horečka u zánětu ledvin mi nikdy ani nešla srazit, srazily to vždy až léky na horečku v infuzi v nemocnicia bolest zad šílená, problém si nandat i ponožky a to vydežim bolestí hodně, zánět ledvin mě vždy odrovná …jinak bolesti jsem měla vždy jakoby u posledního žebra a když tě někdo bouchne normální silou do zas do pasu, tak jestli je to zánět ledvin, bolí to jako čert, tenhle test dělají i lékaři+ mě bolelo i břicho směrem k boku na postižený straně.......jo a imunitu mám na prd, mám zjištěnou poruchu i z krve a teploty u toho mám pořádný.....ale tak říká se, že ti, co nemají horečku jsou na to všeobecně s imunitou hůř

Děkuji, no tak je možné, že ten zánět ledvin nemám. Do ledvin jsem se nechala bouchnout a nic, břicho sice poboliva ale vepředu a spíš nízko, tak je to asi ten měchýř. Tak snad se to nerozjede. Antibiotika zřejmě nezabírají ale moc na kultivaci jsem ještě nedávala. Ach jo :-/ :-/

unuděná
Kelišová 5436 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 11:41
@Anonymní píše:
Děkuji, no tak je možné, že ten zánět ledvin nemám. Do ledvin jsem se nechala bouchnout a nic, břicho sice poboliva ale vepředu a spíš nízko, tak je to asi ten měchýř. Tak snad se to nerozjede. Antibiotika zřejmě nezabírají ale moc na kultivaci jsem ještě nedávala. Ach jo :-/ :-/

Piješ hodně? I ta antibiotika potřebují pomoct a močák propláchnout. Udělej si konev urologického čaje a celkový příjem tekutin zvyš alespoň o litr denně. Udělá to zázrak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 12:52
@unuděná píše:
Piješ hodně? I ta antibiotika potřebují pomoct a močák propláchnout. Udělej si konev urologického čaje a celkový příjem tekutin zvyš alespoň o litr denně. Udělá to zázrak.

Jojo piju hodně, piju urologický čaj od Grešíka, ale na něm je jen 2× denně tak to radši neprehanim, a taky abych ta antibiotika na druhou stranu moc neredila, snažím se nejíst sladké, jsem zabalená ráno i čepici je mi hrozně chladno ale teplota ani o stupínek vyšší. Třebas je to taky tím že už jsou rezistentní :-/ je to možné ? Počítala jsem to, a nejspíš mám od dubna šestý zánět v řadě, těch pět bylo nerozpoznaných a neléčených . Doktoři to nepoznali ani z krve :,(
Jo no to jsem koukala, ráno je moč taková zakalená a s prominutim smradlavá , přes den normální až na namodralou barvu ( asi z toho čaje ?)

Ela025
Kecalka 192 příspěvků 10.09.18 18:53
@Anonymní píše:
Jojo piju hodně, piju urologický čaj od Grešíka, ale na něm je jen 2× denně tak to radši neprehanim, a taky abych ta antibiotika na druhou stranu moc neredila, snažím se nejíst sladké, jsem zabalená ráno i čepici je mi hrozně chladno ale teplota ani o stupínek vyšší. Třebas je to taky tím že už jsou rezistentní :-/ je to možné ? Počítala jsem to, a nejspíš mám od dubna šestý zánět v řadě, těch pět bylo nerozpoznaných a neléčených . Doktoři to nepoznali ani z krve :,(
Jo no to jsem koukala, ráno je moč taková zakalená a s prominutim smradlavá , přes den normální až na namodralou barvu ( asi z toho čaje ?)

předpokládám, že jsi na urologii nebyla…jako kultivace by se měla nabrat před léčbou, dát léky a ty popř.změnit při rezistenci, když nezabírá atb, dá se nabrat i zpětně, ale idealní postup to není…zakalená moč je znak zánětu, jwstli teda je zakalená po umytí

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >