Zánět močových cest...?

206
23.11.07 19:08

Zánět močových cest...?

Dobrý den všem,
chtěla bych se, prosím, zeptat, jestli tyto příznaky můžou znamenat nachlazení " od spodu"? Pobolívá mě v zádech, dnes jsem začala častěji chodit na malou a mám špinavý výtok. Sem tam mě pobolívá v podbřišku, jako kdybych to měla dostat a ten výtok je buď nahnědlý nebo čirý s takovýma krvavýma čárkama (tlustýma jako vlas). Nevím, jestli to taky není nějaký náznak menses, protože ji mívám cca jednou za 2 měsíce a teď je to už cca 2,5 měsíce, takže by to možná odpovídalo (i když menses jsem v životě přesnou neměla, takže to může být i po těch 2,5 měsících nebo třeba i dýl). Jenom je mně divné, že je to jen takové špinění. Tak si říkám, jestli to nemůže být následek nějakého nachlazení, nemáte s tím některá zkušenost…?
Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2724
23.11.07 20:02

Bohužel mám zkušenost se zánětem močových cest i ledvinovým kamínkem. Ani v jednom případě jsem nešpinila, měla jsem potíže při močení a krutě a stále hůř mě bolelo v zádech (člověk je až překvapený, jak vysoko ty ledviny jsou).
Bolest v podbřišku a krev v poševním sekretu, to vypadá spíše na menzes nebo nějaký gynekologický problém. Každopádně když začneš u svého gynekologa neprohloupíš.
Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
24.11.07 09:56

Už to mám domluvené, že jestli se menzes nerozjede, tak, že se mám v pondělí nebo ve středu dojít ukázat. Tak se uvidí. Doufám jenom, že to nebude nic vážného… :( …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama