Zánět průdušek - uši

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 19:41
Zánět průdušek-uši

Zdravím!
V prosinci jsem přechodila dvě virózy za sebou. Byla jsem ve zkušební době, bála jsem se zůstat doma. Bohužel přes svátky se mi přitížilo. Musela jsem na pohotovost. Silý zánět průdušek a ATB.
Pak jsem šla ke svému Dr. po svátkách na kontrolu. Pořád mě hrozně bolelo na hrudi, tak mi dal ještě nějaké protizánětlivé prášky. Nějaký driják, bylo mi hrozně zle od žaludku. Po 4 dnech jsem tam šla znovu, na poslech nic moc, dal mi další ATB.
Včera se mi to rozjelo snad hůř než ze začátku, šílená rýma, chrčení na hrudi, bolest žeber, podpaží, navíc od rána šíleně zalehlé uši. Syn je doma, kašel rýma-tak to mám asi od něj zpět, on už je, ale skoro v pořádku, na poslech nic neměl.
V úterý jdu na kontrolu, už fat nevím co s tím. Dr. mě vůbec neposlal na RTG, mám podle dechu pocit, že je to fakt něco horšího.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 19:45
@Anonymní píše:
Zdravím!
V prosinci jsem přechodila dvě virózy za sebou. Byla jsem ve zkušební době, bála jsem se zůstat doma. Bohužel přes svátky se mi přitížilo. Musela jsem na pohotovost. Silý zánět průdušek a ATB.
Pak jsem šla ke svému Dr. po svátkách na kontrolu. Pořád mě hrozně bolelo na hrudi, tak mi dal ještě nějaké protizánětlivé prášky. Nějaký driják, bylo mi hrozně zle od žaludku. Po 4 dnech jsem tam šla znovu, na poslech nic moc, dal mi další ATB.
Včera se mi to rozjelo snad hůř než ze začátku, šílená rýma, chrčení na hrudi, bolest žeber, podpaží, navíc od rána šíleně zalehlé uši. Syn je doma, kašel rýma-tak to mám asi od něj zpět, on už je, ale skoro v pořádku, na poslech nic neměl.
V úterý jdu na kontrolu, už fat nevím co s tím. Dr. mě vůbec neposlal na RTG, mám podle dechu pocit, že je to fakt něco horšího.

je…ještě dodám, že ty druhá ATB dobírám zítra, ale je mi šíleně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >