zánět v pochvě batole

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
201
14.9.09 12:56

zánět v pochvě batole

Zdravím všechny maminky. Před časem jsem tu myslím psala do diskuze o masturbaci u miminka. Tak po všech pokusech (zda se nejedná opravdu o masturbaci, nějaký kožní problém,zánět moč. cest) jsme skončily před týdnem na dětské gynekologii. Abych to ještě víc přiblížila,dcerka má 16měs. Približně v březnu měla mírný zánět moč. měchýře přeléčený Sumetrolinem. Poté měla často tendenci si sahat na přirození, třít se přes plínku.Dětská doktorka to viděla na masturbaci, upozorňovala jsem na zarudlý pysk,který se mi nedařilo ničím zahojit. Někdy se malá zvládla při přebalování škrábnout i do krve. Ptala jsem se na zánět v pochvě,ale nikomu se to moc nezdálo. Až jsem se sama objednala u rodičů na děts. gynekologii a výsledek je streptokok v pochvě. Čeká nás léčba nějakými ATB (Macrimor?),jen se děsím s jakým úspěchem a hlavně mám hrůzu z té aplikace? Máte někdo zkušenost?Já jsem takové trdlo,že pomalu nemůžu najít dírku :oops: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2213
14.9.09 13:30

tak to koukám, nevěděla jsem, že i prcci s tím už můžou mít problémy
Díky za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15043
14.9.09 14:15

Kamaradky rocni holka chytla zanet v pochve na dovolene z pisku na plazi, takze ja vim, ze to existuje. Akorat neporadim s aplikaci, neb mam kluka. :?
Hlavne jsi dobra, ze jsi se nenechala odbyt a sla jsi sama na gyndu, taky by mi to nedala, obzvlast kdyz by to mela zarudly.
Drzim palce, at je brzy ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
14.9.09 14:31

Díky,no jsem z toho docela vykleplá,ještě že je v takovém věku,kdy se jí s prckou ještě hodně „manipuluje“ a tak to snad pro ni nebude takové trauma. Jen si říkám,jestli tomu nešlo nějak předejít,třeba bylinky(něco málo jsme krátkodobě zkoušely) nebo hned framykoinová mast nebo pytiol,ale pozdě bycha honit :roll: . Dle doktorky se to může přenést z konečníku nebo jako následek právě toho zánětu moč. měchýře atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3549
14.9.09 17:38

ahoj moc te nepotesim … mam dceru skoro 3 a taky na to bohuzel trpi … nejdriv to byl bacil ze spatne utreneho zadecku, pak to prelecili atb a objevili zlatyho stafilokoka a streptokoka, zase prelecili jinymi atb a stejn tam ma zase nalez … ted se chystame zacit znova k doktorce na dalsi testy a leceni ..... jinak aplikace neni takovy problem, nam hodne pomohla rychlobezka, slo to s ni krasne zastrcit ..... doktorka by ti mela ukazat co a jak … drzim palce at se toho zbavite !!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
14.9.09 22:17

Amelie, to máte tedy patálie, právě z toho mám taky strach a zkoušely jste nějakou doplňkovou léčbu (koumu návštěvu bylynkáře u rodičů ve vých. čechách)? Jinak mohla byste mi to přiblížit jak na to s tou rychloběžkou? Z té aplikace mám hrůzu 8O .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
19.9.09 15:04

Ahoj, mely jsme stejny problem. Kdyz byl dceri rok. Doktorka mi porad rikala, ze je to plinama a ja nevim cim vsim. Taky jsme nakonec samy sly na det. gyndu a mela tam E coli a streptokoka. Lecily jsme Macminorem. Aplikace hruza, Za pomoci manzela - musel ji drzet- a s nervama…ale zvladli jsme to a vylecili. Od te doby vse ok. Dr na det. gyn. rikal, ze se mam o malou starat jako o sebe. Doporucil mi myt ji pulinu detskym intimnim gelem, tak meju, jmenuje se to Fem Intim Pediatric a nemame zadne problemy. Tak hodne zdaru s lecbou a brzke uzdraveni. Tyna

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat