Zánět v rameni

6.8.15 12:41

Zánět v rameni

Holky ahoj, jsem tu nová. Chtěla bych se moc zeptat, zdali jste se někdo s tímto nesetkal. Náhle mě začalo bolet rameno a to tak, že fakt dost. V noci se nedalo absolutně spát. Šla jsem k MUDr., udělal RTG a řekl, že vidí nad kloubem zvápenatělý váleček (asi tzv. bursu?), což je právě ten zánět; to co způsobuje ty krutý bolesti. Hybnost ruky je na minimu. Doktor dal injekci do ramene a nějaké prášky, které si dnes budu vyzvedávat. Noc bývá strašná, nemohu vůbec spát.
Prosím, nemá někdo zkušenost se zánětem v rameni? na internetu jsem četla o zánětech tzv. tíhového váčku. Děsí mě představa potýkání se s tímto problémem další dny, týdny neřku-li měsíce.. :oops: :( Jsem hodně aktivní a teď jsem ve všem hodně omezená. Myslím, že jsem si ublížila zátěží (valila jsem těžké kameny) :roll: Prý i klimatizace může vadit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
6.8.15 12:43

@Berenika11 stalo se mi pár let zpět, trvalo to cca 14 dní. Dostala jsem atb, chodila jsem na obstřiky a rehabky.. mazec.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.15 12:50

Marti, že jo? Taky Tě to tak bolelo!!!?? Já jsem myslela že můj práh bolestivosti mám takový, že lecos vydržím, ale v noci je to vyloženě strašné, hekám jak stará bába. Doktor mi píchl asi nějaký kortikoid (což je určitě sajrajt) a řekl, že na dnes to bude lepší, ale já to moc nezpozorovala, zase jsem skoro nespala. Ruku nezvednu, jen s ní hnu o pár cm a úpím. Utěšuje mě (aniž bych Ti to pochopitelně přála!!), že jsi se s tím setkala a od té doby máš pokoj. Mě ten kloub bolí i na dotek /stačí mírné přitlačení/ a šílím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.15 14:06
@Berenika11 píše:
Holky ahoj, jsem tu nová. Chtěla bych se moc zeptat, zdali jste se někdo s tímto nesetkal. Náhle mě začalo bolet rameno a to tak, že fakt dost. V noci se nedalo absolutně spát. Šla jsem k MUDr., udělal RTG a řekl, že vidí nad kloubem zvápenatělý váleček (asi tzv. bursu?), což je právě ten zánět; to co způsobuje ty krutý bolesti. Hybnost ruky je na minimu. Doktor dal injekci do ramene a nějaké prášky, které si dnes budu vyzvedávat. Noc bývá strašná, nemohu vůbec spát.
Prosím, nemá někdo zkušenost se zánětem v rameni? na internetu jsem četla o zánětech tzv. tíhového váčku. Děsí mě představa potýkání se s tímto problémem další dny, týdny neřku-li měsíce.. :oops: :( Jsem hodně aktivní a teď jsem ve všem hodně omezená. Myslím, že jsem si ublížila zátěží (valila jsem těžké kameny) :roll: Prý i klimatizace může vadit.

Chce to šetřit se, nenosit na rameni kabelku, sporty jako je tenis ap. vynechat a na rameni určitě nespat. U zánětu ramene také vadí práce na PC. Je to na delší dobu. I poté je nutné rameno nepřetěžovat. Klimatizace /otevřené okénko určitě vadí.

• Nahlásit
  • Citovat
56906
6.8.15 14:10

@Berenika11 jo, bolest hrozná, spát se nedalo, nezvedla jsem nic, neudržela v ruce nic, navíc pravá a jako pravák total pohroma.. týden byl šílený, pak začaly zabírat léky, od té doby klid. Stalo se mi to v době, kdy měl kluk cca rok, od té doby klid :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama