Že by borelioza?

5.8.15 19:43

že by borelioza

Dobrý večer. Práě jsem dokončila, tel. rozhovor se svojí maminkou. V rychlosti mi řekla, že veze taťku do nemocnice.Od pondělka byl unavený. A dnes se mu objevila vyrážka na nohou, má oteklé klouby-hlavně na nohou. A horečku 39 stupňů celsia.Jsem vyděšená. Napadlo mě, že by to mohlo mít spojitost s klíštětem, které měl, když jsme u našich byli na návštěvě. Což je zhruba tři týdny. Fakt se moc bojí. Může se takhle projevit borelioza.Na netu jsem místo vyrážky našla, jen tu známou skvrnu a místo otoku kloubů, bolest. A místo horečky prý býá jen zvýšená teplota.Jsem z toho uplně na nervy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.8.15 19:49

@makynkamalinka já měla jen ten flek, jinak žádné příznaky. Pokud budou mít doktoři podezření, určitě mu udělají testy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.15 19:53

Říkala jsem mamče ať i doktorovi řeknou, že měl klíště. Jsem z toho uplně hotová. Takový hnusný příznaky. Vůbec nevím, co by to mohlo být. A jsem vyděšená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
5.8.15 20:00

Po třech týdnech od klíštěte se mi to moc nezdá. Ty větší příznaky bývají až ve druhé fázi a to nebývá po třech týdnech od přisátí klíštěte. Takhle rychle to nepostupuje. Leda z nějakého dřívějšího klíštěte… Našemu malému se nasazovaly ATB. na borelku po 14 dnech od klíštěte a měl „jen“ flek a zvýšenou teplotu. Doktoři si určitě poradí a budou vědět co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama