Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Prosím tě, nešil, proč bys měla umírat? Navíc při nemocnicích bývají zubní pohotovosti, když už bys nemohla vydržet. Vezmi si nějaký lék proti bolesti protizánětlivý, třeba IBALGIN.
@lucad77 píše: Více
Protože jsem četla že na neléčený zánět zubu se může umřít, že na to umřel nějaký pan. Ja na te zubní pohotovosti právě byla, ale dal mi jen ten drén a vic prý pro me udělat nemůže. Nevim kdy me bude moct vzít nějaký normální zubař ![]()
3× denně ibalgin (vždy s jidlem) a k němu zároveň hořčík. Zajdi si znova na pohotovost. Dren se musí měnit.
Tak znova na pohotovost, bude tam jiný mudr, a určitě budeš mít v okolí zubaře, který tě jako samoplátce vezme
@Anonymní píše: Více
Odkud jsi? V Praze vím o bezva klinice, kde by ti pomohli, ale zadarmo to není.
@ka2ka píše: Více
Ale 23/12 nebude asi žádný zubař ordinovat:( zkusim zítra obvolat co se dá
@lucad77 píše: Více
Nic proti, ale známý utekl hrobníkovi z lopaty kvůli špatně léčebnému zánětu zubu.
Takže zakladatelky strach chápu a nebagatelizovala bych ho.
Bohužel na sepsi jsem v rodině zažila úmrtí. Takže se to doopravdy stává a není to nic ojedinělého.
Zakladatelko, tvůj strach a obavy chápu. Zajdi si na pohotovost jinam nebo k jinému Dr a řeš to.
Nemůže ti ATB alespoň napsat obvodní lékař?
@Ťarbík01 píše: Více
A atb by pomohly? Pak nechapu proč mi je zubař na pohotovosti nepředepsal.. on akorát rikal že ma v čekárně spoustu lidi a na vic než drén nema cas
@Anonymní píše: Více
Jeslti jsi z Prahy, tak vyborna pohotovost je ve Vysocanech
@andrasteia píše: Více
Jak se to jmenuje? Zubní pohotovost je jen ve spálené a v Krči myslim. Nemyslíš tohle? https://www.artstom.cz/cz/kontakty/
@Anonymní píše: Více
zítra je normální pracovní den mudr ordinují
Ahoj, byla jsem ted na zubní pohotovosti a mam v zubu zánět. Doktor mi dal do zubu drén a prý víc udělat nemůže, opravit to musí můj zubař. U mého zubaře jsem byla v pátek s tim, ze mě zub bolí, ale vyvrtal zřejmě úplně něco jiného, protoze se tim akorát bolest zhoršila!! Nevim kde me ted o svátcích ošetři, zubař ma dovolenou. Bolest je hrozná a mam zarudlé dásně a zimnici. Jsem sama s dítětem a mam strach, ze pokud to treba nechám týden bez ošetření, že umřu. Prosím uklidněte me