Mohu zemřít ze zánětu zubu

Anonymní
22.12.24 21:38

Zánět zubu - smrt

Ahoj, byla jsem ted na zubní pohotovosti a mam v zubu zánět. Doktor mi dal do zubu drén a prý víc udělat nemůže, opravit to musí můj zubař. U mého zubaře jsem byla v pátek s tim, ze mě zub bolí, ale vyvrtal zřejmě úplně něco jiného, protoze se tim akorát bolest zhoršila!! Nevim kde me ted o svátcích ošetři, zubař ma dovolenou. Bolest je hrozná a mam zarudlé dásně a zimnici. Jsem sama s dítětem a mam strach, ze pokud to treba nechám týden bez ošetření, že umřu. Prosím uklidněte me

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24770
22.12.24 21:50

Prosím tě, nešil, proč bys měla umírat? Navíc při nemocnicích bývají zubní pohotovosti, když už bys nemohla vydržet. Vezmi si nějaký lék proti bolesti protizánětlivý, třeba IBALGIN.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.24 21:54
@lucad77 píše: Více

Protože jsem četla že na neléčený zánět zubu se může umřít, že na to umřel nějaký pan. Ja na te zubní pohotovosti právě byla, ale dal mi jen ten drén a vic prý pro me udělat nemůže. Nevim kdy me bude moct vzít nějaký normální zubař :,(

  • Citovat
  • Upravit
1707
22.12.24 22:06

3× denně ibalgin (vždy s jidlem) a k němu zároveň hořčík. Zajdi si znova na pohotovost. Dren se musí měnit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27747
22.12.24 22:10

Tak znova na pohotovost, bude tam jiný mudr, a určitě budeš mít v okolí zubaře, který tě jako samoplátce vezme

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
292
22.12.24 22:10

Běž na zubní pohotovost

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5978
22.12.24 22:12
@Anonymní píše: Více

Odkud jsi? V Praze vím o bezva klinice, kde by ti pomohli, ale zadarmo to není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.24 22:12
@ka2ka píše: Více

Ale 23/12 nebude asi žádný zubař ordinovat:( zkusim zítra obvolat co se dá

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
22.12.24 22:13
@Kipa22 píše: Více

Jsem z Prahy. Jaká klinika? Maji otevřeno zítra?

  • Citovat
  • Upravit
2200
22.12.24 22:15
@lucad77 píše: Více

Nic proti, ale známý utekl hrobníkovi z lopaty kvůli špatně léčebnému zánětu zubu.
Takže zakladatelky strach chápu a nebagatelizovala bych ho.

Bohužel na sepsi jsem v rodině zažila úmrtí. Takže se to doopravdy stává a není to nic ojedinělého.

Zakladatelko, tvůj strach a obavy chápu. Zajdi si na pohotovost jinam nebo k jinému Dr a řeš to.
Nemůže ti ATB alespoň napsat obvodní lékař?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.24 22:23
@Ťarbík01 píše: Více

A atb by pomohly? Pak nechapu proč mi je zubař na pohotovosti nepředepsal.. on akorát rikal že ma v čekárně spoustu lidi a na vic než drén nema cas

  • Citovat
  • Upravit
andrasteia
22.12.24 22:24
@Anonymní píše: Více

Jeslti jsi z Prahy, tak vyborna pohotovost je ve Vysocanech

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
22.12.24 22:29
@andrasteia píše: Více

Jak se to jmenuje? Zubní pohotovost je jen ve spálené a v Krči myslim. Nemyslíš tohle? https://www.artstom.cz/cz/kontakty/

  • Citovat
  • Upravit
2385
22.12.24 22:29
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27747
22.12.24 22:31
@Anonymní píše: Více

zítra je normální pracovní den mudr ordinují

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.