Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
@lucad77 píše: Více
no… nebudu psát nic konkrétního, abych zakladatelku ještě víc nestresovala, ale její obava je oprávněná, nicméně věřím, že ošetření se jí brzy dostane, zvlášť v Praze
@Amalthea píše: Více
Takže fakt muzu umřít? Ja se zblázním:((( jsem sama s malým synem, v čekárně na pohotovosti jsem brecela už ze zoufalství.. změním zubaře, nechápu co mi tam v pátek dělal s tím zubem!!
@Anonymní píše: Více
obvolej zubní pohotovosti, není možné, aby tě v Praze nikde nevzali, věřím, že někoho najdeš
@Havlova píše: Více
Jo, ono to bude u všech odbornosti podobne. Treba muj praktik bude jen v patek 27. a pak az 2.1.
Neplaš, mrkni třeba sem, nezkoumala jsem, ale píšou svátky, soboty, neděle nepřetržitě.
Nepiš sem, ale googluj a volej
https://www.kvdent.cz/…pohotovosti/
Tady jsou zítra od 10:00 do 22:00
https://www.nnfp.cz/…-pohotovost/
Me hlavně děsí, ze ja s tou bolestí šla ke svému zubaři v pátek, a on ze bude vrtat napravo od zubu, ze je tam “asi kaz”. A ja mu rikam, ze me to ale bolí na druhé straně, a on ze tam nic neni a “vyřeší to zubní hygiena”. Výsledek je, ze den po vrtání šílená bolest, oteklé dásně a zánět na te straně kde jsem mu rikala ze me to bolí!! Bojím se ze mi nikdo nepomůže!! Jak je možné ze to nevidel? Bojím se ted kamkoliv jít ze to zase nepomůže..
@Amalthea píše: Více
Moc dekuju jsi zlata!!!
Hned tam rano zavolám.. ja si ted uvědomila, jaky kraviny řeším normalne, přitom co bych za to dala mit ted zdravý zuby a byt bez bolesti.. snad mi zítra nekde pomůžou..
No i na zkažený zub se dá umřít. V Brně ve FN by mohli vykládat. Pár let zpátky chtěli za každou cenu zachraňovat mléčný zub, dítě však den poté zemřelo (odontogenní sepse).
Soudní tahanice pak trvaly roky. Zcela zmařený život kvůli jednomu po. ranému mléčnému zubu
@Anonymní píše: Více
S touhle klinikou ve Vysočanech mám dobré zkušenosti. Sice se tam platí, ale objednali mě vždycky na konkrétní čas, nečekala jsem.
Já bych šla znovu na pohotovost a nenechala se odbýt. Na rozjetý zánět musí být atb. S někým tam běž, ať tě podpoří.
Me na pohotovosti ten doktor řekl ze 23/12 uz nikdo neordinuje. Samozřejmě to zítra zkusím. Mam strach:(