Mohu zemřít ze zánětu zubu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
22.12.24 22:32
@ka2ka píše: Více

Me na pohotovosti ten doktor řekl ze 23/12 uz nikdo neordinuje. Samozřejmě to zítra zkusím. Mam strach:(

  • Citovat
  • Upravit
42556
22.12.24 22:33
@ka2ka píše: Více

No, na to bych až tak nespoléhala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8700
22.12.24 22:34
@lucad77 píše: Více

no… nebudu psát nic konkrétního, abych zakladatelku ještě víc nestresovala, ale její obava je oprávněná, nicméně věřím, že ošetření se jí brzy dostane, zvlášť v Praze

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.24 22:36
@Amalthea píše: Více

Takže fakt muzu umřít? Ja se zblázním:((( jsem sama s malým synem, v čekárně na pohotovosti jsem brecela už ze zoufalství.. změním zubaře, nechápu co mi tam v pátek dělal s tím zubem!!

  • Citovat
  • Upravit
8700
22.12.24 22:36
@Anonymní píše: Více

obvolej zubní pohotovosti, není možné, aby tě v Praze nikde nevzali, věřím, že někoho najdeš

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.24 22:37
@Amalthea píše: Více

Ano, zitra budu volat všude:(

  • Citovat
  • Upravit
65453
22.12.24 22:37
@Havlova píše: Více

Jo, ono to bude u všech odbornosti podobne. Treba muj praktik bude jen v patek 27. a pak az 2.1.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8700
22.12.24 22:39

Neplaš, mrkni třeba sem, nezkoumala jsem, ale píšou svátky, soboty, neděle nepřetržitě.
Nepiš sem, ale googluj a volej
 https://www.kvdent.cz/…pohotovosti/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8700
22.12.24 22:40

Tady jsou zítra od 10:00 do 22:00
https://www.nnfp.cz/…-pohotovost/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.24 22:41

Me hlavně děsí, ze ja s tou bolestí šla ke svému zubaři v pátek, a on ze bude vrtat napravo od zubu, ze je tam “asi kaz”. A ja mu rikam, ze me to ale bolí na druhé straně, a on ze tam nic neni a “vyřeší to zubní hygiena”. Výsledek je, ze den po vrtání šílená bolest, oteklé dásně a zánět na te straně kde jsem mu rikala ze me to bolí!! Bojím se ze mi nikdo nepomůže!! Jak je možné ze to nevidel? Bojím se ted kamkoliv jít ze to zase nepomůže..

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
22.12.24 22:43
@Amalthea píše: Více

Moc dekuju jsi zlata!!! :srdce: :srdce: Hned tam rano zavolám.. ja si ted uvědomila, jaky kraviny řeším normalne, přitom co bych za to dala mit ted zdravý zuby a byt bez bolesti.. snad mi zítra nekde pomůžou..

  • Citovat
  • Upravit
9762
22.12.24 22:45

No i na zkažený zub se dá umřít. V Brně ve FN by mohli vykládat. Pár let zpátky chtěli za každou cenu zachraňovat mléčný zub, dítě však den poté zemřelo (odontogenní sepse).

Soudní tahanice pak trvaly roky. Zcela zmařený život kvůli jednomu po. ranému mléčnému zubu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.24 22:46
@Doctus píše: Více

Tak tos mě neuklidnil:(

  • Citovat
  • Upravit
4953
22.12.24 22:49
@Anonymní píše: Více

S touhle klinikou ve Vysočanech mám dobré zkušenosti. Sice se tam platí, ale objednali mě vždycky na konkrétní čas, nečekala jsem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5656
22.12.24 22:51

Já bych šla znovu na pohotovost a nenechala se odbýt. Na rozjetý zánět musí být atb. S někým tam běž, ať tě podpoří.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.