Zápach nohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 16:51
Zápach nohou

Dobry den, dneska ve skole jsem zjistil, ze mi jsou citit nohy. Drive s tim mel problemy spoluzak, takze vim jaky to je to citit. Bojim se, ze to bude stejny. Nevite, co s tim?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 21.03.19 16:58

Prezouvas se?? Jinak kup kvalitní bavlněné ponožky, otevrene pantofle ať se noha nepoti a pak jsou i takové deodoranty na nohy, můžeš si je třeba striknout do bot. Když je to nějaký extrém, který tyhle opatření nevyřeší tak to může mít taky zdravotní původ, třeba plíseň na nohou může způsobovat zápach.

Kacenka.k8
Stálice 59 příspěvků 21.03.19 17:00

A doma Ti nesmrdi? :lol: :lol: :lol:

Chlapce, to bude chtit poradnou sprchu, spoooustu dezinfekce a cerstvy ponozky :pankac:

stinga
Kelišová 5929 příspěvků 3 inzeráty 21.03.19 17:07
@Kacenka.k8 píše:
A doma Ti nesmrdi? :lol: :lol: :lol:Chlapce, to bude chtit poradnou sprchu, spoooustu dezinfekce a cerstvy ponozky :pankac:

jo jo to chce umývat a umývat, každé ráno, já když jsem byla holka a jednou šla k dětské doktorce, přede mnou na řadě byl tak 15tiletý kluk a doktorka mu říkala, že než si příště přijde stěžovat, že ho bolí nohy, že si je musí taky umejt :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 21.03.19 17:36

Ono to umývání někdy nepomůže. Moje nohy v pubertě byly toxickou zbraní :lol: dobrý je dětský pudr na umyte nohy a až pak dat fusky. Na zápach bot je super ocet

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 17:46

Mne z toho j*bne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 17:59
@Kriss Tina píše:
Prezouvas se?? Jinak kup kvalitní bavlněné ponožky, otevrene pantofle ať se noha nepoti a pak jsou i takové deodoranty na nohy, můžeš si je třeba striknout do bot. Když je to nějaký extrém, který tyhle opatření nevyřeší tak to může mít taky zdravotní původ, třeba plíseň na nohou může způsobovat zápach.

Mne se nohy poti i v otevrene pantofli ve skole. Poti se mi porad uz asi 2 roky, ale ted to zacalo smrdet. Ted jsem nejspis mel plisen pod obouma malickama, ale tu jsem si dal pryc. Mel jsem asi jen takovou tu odloupnutou kuzi, takze jsem to vyskrabal. Z ponozek je to citit spis z chodidla. Ted jsem tu resil poceni v podpazdi a koupil si driclor. Jedine ho pouzivat na nohy

Petule030
Kelišová 5840 příspěvků 1 inzerát 21.03.19 18:12

Existují deodoranty na nohy nebo dezinfekce botů.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 21.03.19 18:20
@Anonymní píše:
Mne se nohy poti i v otevrene pantofli ve skole. Poti se mi porad uz asi 2 roky, ale ted to zacalo smrdet. Ted jsem nejspis mel plisen pod obouma malickama, ale tu jsem si dal pryc. Mel jsem asi jen takovou tu odloupnutou kuzi, takze jsem to vyskrabal. Z ponozek je to citit spis z chodidla. Ted jsem tu resil poceni v podpazdi a koupil si driclor. Jedine ho pouzivat na nohy

Plíseň nedostaneš dolů tím že si uloupnes kus kůže, může ti přelezt i na nehty a toho se pak sakra blbe zbavuje. Si kup v lékárně nějakou masticku.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 21.03.19 18:20
@Anonymní píše:
Mne se nohy poti i v otevrene pantofli ve skole. Poti se mi porad uz asi 2 roky, ale ted to zacalo smrdet. Ted jsem nejspis mel plisen pod obouma malickama, ale tu jsem si dal pryc. Mel jsem asi jen takovou tu odloupnutou kuzi, takze jsem to vyskrabal. Z ponozek je to citit spis z chodidla. Ted jsem tu resil poceni v podpazdi a koupil si driclor. Jedine ho pouzivat na nohy

Tím, že sloupneš olezlou kůži, se nezbavíš plísně  :poblion:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 18:29
@Čičorečka píše:
Tím, že sloupneš olezlou kůži, se nezbavíš plísně :poblion:

Ale stejne mam pocit, ze mi smrdi chodidlo.

zimniden
Kecalka 109 příspěvků 21.03.19 18:32

Pokud ti smrdí obuv, mám vyzkoušené filtry Batavan, vydrží asi měsíc a úplně super! Jinak jak říkají výše, napřed napudrovat nohy, a až potom dát ponožky, buď se prodávají pudry přímo na nohy, nebo stačí asi i obyč dětský pudr. Driclor zabere, ale já bych se mu raději vyhýbala 8o

Kriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 21.03.19 18:39
@Anonymní píše:
Ale stejne mam pocit, ze mi smrdi chodidlo.

No jestli ho máš plesnive tak se není čemu divit. Ona ta plíseň nemusí být nějak zvlášť vidět…

debra.morgan
Echt Kelišová 7604 příspěvků 21.03.19 18:39

manželovi na smrad nohou dost pomohly antibakteriálni ortopedicky vložky. a to i ve vedrech. nosi uzavřene tezke pracovni boty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 18:41
@Kriss Tina píše:
No jestli ho máš plesnive tak se není čemu divit. Ona ta plíseň nemusí být nějak zvlášť vidět…

Chodidlo ne. Predtim jsem mel plisen mezi malickem a prstenickem

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama