Zápach pěnových puzzlí

Napsat příspěvek
708
23.2.17 13:07

@martinaska kamaradka mi nedavno prozradila, ze se puzzle daji prat v pracce..jakobych v tu chvili objevila Ameriku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 13:25

@Ornwen Dobre, dekuji moc :kytka:
@Luwinka No ja to prave taky nekde slysela :mrgreen: No kazdopadne necham vyvetrat a prani necham na dobu, az budou spinave :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9737
23.2.17 13:27

@martinaska Je to už dlouho, co jsem puzzle kupovala. Nesmrdělo to vůbec. Prodavačka měla jen to, které nesmrdí. Značku už nevím. To ale neznamená, že by bylo to tvé špatné. Do pračky bych ho nedávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 13:31

@Sára 1 No jako jsou i takove, ktere nesmrdi, to je fakt, ale kdyz uz jsme je dostali, tak se toho zbavovat nebudu, kdyz podle testu jsou ok. Ale kdybych je kupovala ja, tak bych se takovym smradlavym asi vyhla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 13:35
@galantni jelenice píše:
podle mě je to marketing, doporučený věk není nijak závazný, nejsou na to normy. (neplést s označením Není vhodné pro děti do 18m/3let…). Je orientační, že chrastítko je třeba od 3m, tak ho maminka koupí až později. Když je v obchodě a chce prckovi něco koupit, tak nad jedním zajásá, že je od 0+, mimino z toho má prd, začne si s ním hrát stejně až kolem 3m, ale prodalo se to, že. :D

Jinak v tomhle mas taky pravdu, maly dostal plno hracek co byly od 3m a nektere jsem mu dala az ted, protoze jednoduse si s nima neumel hrat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9737
23.2.17 13:40
@Luwinka píše:
@martinaska kamaradka mi nedavno prozradila, ze se puzzle daji prat v pracce..jakobych v tu chvili objevila Ameriku :mrgreen:

A to se to nijak nezničí, nepomačká? Kolik se jich do pračky vejde? Já mám puzzle, ve kterých jsou i malé dílky. Nevadí to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 14:41

@Sára 1 To netusim jestli se to neznici, asi zalezi na poctu otacek a teplote, ale cetla jsem tady na emiminu, ze nekdo je pere v pracce na 30 stupnu a 400 otacek a v pohode, ty mensi casti pry davaji do sitky na pradlo nebo nejakeho pytlicku. Ale zniceni bych se mozna taky bala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
708
23.2.17 15:45

@Sára 1 ja prala na 30, kratky program, otacky 400 a vse ok :palec: bez sitky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 20:00

@Sára 1 Jinak na tech mych puzzlich je primo napsano, ze je lze prat v pracce, ale na jaky program to ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama