Možnost otěhotnění při přerušovaném sexu? Kdy testovat?

Anonymní
13.11.18 15:32

Zapeklitá možnost těhotenství?

Ahoj holky, jsem takový zapeklitý případ a chtěla bych se zeptat na Váš názor. Po tom, co jsem vysadila antiko mám cyklus už přes půl roku kolem 55 dní, takže to mám jednou za dva měsíce dá se říct. Poslední menstruace proběhla od 21. 10. Poté jsem měla za 2× za sebou přerušovaný sex, to bylo 3. 11. Což by při normálním cyklu bylo období ovulace. Druhý den po styku jsem cítila tlak v podbříšku, nebo když jsem si kýchla tak mě tam píchlo apod. Teď by to vycházelo na 10. den po oplodnění. Jediné co na sobě pozoruji je šílená únava. Před pár dny jsem dokázala za den usnout 6×. Chci se zeptat, jestli je možné abych měla v tu dobu přerušovaného sexu ovulaci a nějakým způsobem se podařilo otěhotnět? Když si spočítám v kolikátém týdnu bych byla, tak je to 4tt. Vadí v tomto období například alkohol a kouření? Koupila jsem si těhotenský test Pepino ale ještě si říkám, že je brzy. Nemáte někdo s tímhle testem zkušenosti? Za jak dlouho vám vyšel? Tento měsíc mám jít na preventivku k doktorce, myslíte, že kdybych nechala návštěvu na konec listopadu tak by něco už mohlo být vidět?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15264
13.11.18 15:41

Hele možný je všechno, záleží kdy proběhla ta ovulace. Na testu bývá něco vidět tak 14 dní ovu. Pokud bys byla teď 4tt tak něco vidět bude tak za 2 týdny na utz. Alkohol i kouření bych si odpustila, i když spousta ženskejch když těhotenství neplánuje normálně kouří a pije než si toho všimne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724
13.11.18 15:44

Ze probehla ovulace je mozne ale ne moc pravdepodobne, pokud mas jinak dlouhe cykly. Stejne tak je mozne otehotneni z prerusovane souloze. 10 dni po styku je celkem brzy na testovani. A pokud si myslis ze jsi tenhotna nebo chces otehotnet, urcite bych nekourila a nepila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
2395
13.11.18 15:47

Ahoj, dopsala jsem ti to níže do textu. Hodně štěstí!

@Anonymní píše:
  • Chci se zeptat, jestli je možné abych měla v tu dobu přerušovaného sexu ovulaci a nějakým způsobem se podařilo otěhotnět? ANO
  • Vadí v tomto období například alkohol a kouření? ANO , ale normální konzumace v tomhle týdnu nebude mít nejspíš následky na rozdíl od požívání později
  • Nemáte někdo s tímhle testem zkušenosti? Za jak dlouho vám vyšel? Asi 5 % žen ho má pozitivní cca 7 dnů po ovulaci/styku (tak nějak), většina žen ho má alespoň slabě pozitivní po 14 dnech, malé procento ještě později. Pokud je těhotenský test udělaný podle návodu a v limitu se ukáže aspoň trošku viditelná čárka, je to s největší pravděpodobností těhotenství, nikdy mi žádný test (ani Pepino) neudělal ducha falesně
  • Tento měsíc mám jít na preventivku k doktorce, myslíte, že kdybych nechala návštěvu na konec listopadu tak by něco už mohlo být vidět? ANO , kdyby mi vyšel pozitivní test a neměla jsem komplikace, přeložila bych kontrolu tak, aby to vyšlo zhruba na 8.-9. TT.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6312
13.11.18 16:11

Myslím že těhotná nebudeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
14.11.18 05:51

Přerušovaná soulouž není spolehlivou antikoncepcí, dlouhé cykly nic neznamenají. Také jsem měla po vysazení cykly kolem 60dní a bezproblému jsem otěhotněla. Takže ano, klidně těhotná být mužeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
22.2.20 15:22

Šance, že jsem těhotná - poraďte

Zdravím :) S přítelem jsme byli na dovolené, ale na pokoji s dalšími lidmi, a tak nás nenapadlo vzít si s sebou kondomy, protože jsme sex neplánovali mít. Celý den (11.2.) probíhal tak nádherně, byli jsme na romantickem obědě a prošli jsme si památky a večer jsme se ocitli na pokoji sami. A co nás nenapadlo :roll: 1. den poslední menstruace byl 23. ledna, s tím, že menstruaci mám na 2 dny docela pravidelnou (34 dnů) a ovulace tudíž probíhala někdy v době, kdy jsme měli sex :? Ve středu 19. 2. mě asi kolem 13:00 pobolival podbrisek, že jsem si myslela, že to dostanu, ale přišlo mi to divné, menstruaci jsem měla mít až za týden. Odpoledne téhož dne jsem po malé potřebě na papíře ale objevila trochu světle červené krve. Ale od té doby nic. Dočetla jsem se, že to mohla být nidace, která probíhá cca 7.-10. dní po ovulaci, což by odpovídalo. Nikdy dřív se mi to nestalo 8o Prsa mě teda zatím neboli, podbřišek někdy, ale to nemusí být žádný příznak. Těhotenský test budu dělat zítra ráno, ale stejně by me zajimalo, jestli můžu být fakt těhotná nebo co to vlastně bylo 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9897
22.2.20 15:27

Pokud máš cyklus pravidelný 34 dnů, ovulaci máš kolem 20. dne, takže jste se klidně trefili do nejplodnějších dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4006
22.2.20 15:46

No a bylo to přerušované?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2565
22.2.20 15:48

@KatyPE je to dost možné..Taky máme z takového večera, kdy si přítel dával pozor, ještě jsem měla pesar, dvouletou holčičku ;) týden před tím, než jsem to měla dostat mě bolelo v podbřišku a menstruace už nepřišla..Těhotenský test se vyplatí dělat nejdřív den po vynechané menstruaci, aby byl spolehlivější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
22.2.20 16:13
@truelly píše:
No a bylo to přerušované?

Ano bylo, pritel si je skoro jistý, že se do mě neudělal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9897
22.2.20 18:20
@KatyPE píše:
Ano bylo, pritel si je skoro jistý, že se do mě neudělal

na to aby tě oplodnil se do tebe přeci nemusí udělat. Preejakulát je fyziologický jev, chlap to neovlivní. A uvolňuje se před, proto je tam to pre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9897
22.2.20 18:21

A to skoro jistý je taky vtipný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
22.2.20 21:07
@Šáruší píše:
A to skoro jistý je taky vtipný

To samozřejmě vím :D jen jsem se špatně vyjádřila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2565
24.2.20 22:42

@KatyPE tak jak to dopadlo? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu